Crysis Singleplayer DEMO-יצא! - עמוד 47 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Crysis Singleplayer DEMO-יצא!

PuG3o6

Recommended Posts

• תגובות 894
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

גם אם יש הוא ממש לא רלבנטי מאחר שהוא זעום.

זו לא תערוכה שאתה עומד מול תמונה ומתחיל לחקור אותה מכל הכיוונים ,זה משחק (אמור להיות) אקשן

לא מבין את כולכם עם עשרות התגובות וההודעות על ההבדלים בין דיירקס9 לבין 10 10.1 או להבדלים בין היי לסופר היי לשופרא דשופרא היי וכו וכו

שימו על היי ,מי שיכול ותשחקו בכיף,ההנאה לא תרים הילוך בסופר היי,אם הוא בכלל קיים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

על כך שיש הבדל בין V.HIGH ל-HIGH אין עוררין לדעתי, השאלה שצריכה להישאל היא עד כמה ההבדל(שקטן אבל עדין ישנו)הזה שווה את צניחת ה-FPS שמקבלים.

טוב..אז בוא נהיה יותר מדויקים,

ההבדל בין HIGH ל V.HIGH הוא כמו ההבדל בצפיה בפלזמה בגודל 41 אינץ לבין 42 אינץ

:lol: :lol:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הנה הראיון שאמרו שהמשחק ירוץ גם במחשבים מלפני שלוש שנים ואולי יותר מ שלוש שנים,שמישהו יכה את האדם הזה שמדבר כי הוא מביא לי קריזה!

וזה מה שאמר בראיון בזמן:

3:22

אם יש לך מחשב מלפני שלוש שנים עם אחד גיגה זכרון עם כרטיס מסך 6800 תוכלו לשחק במשחק הזה בלי בעיה"

http://youtube.com/watch?v=eMxVb0j28A8

מה זה בלי בעיה בשבילו?

גרררר אם המחשב שלי מריץ אותו על מדיום איך בדיוק מחשב כזה יריץ אותו בלי בעיה!!!??

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למה דאבל פוסט...?

כבר שאלת את זה באוברקולוק בתרד של 8800GTS

בראיון הוא אמר שזה ירוץ אחורה על מחשבים שמלפני 3 שנים אבל כמובן שהתכוון שזה ירוץ הכל על LOW

הוא לא אמר מחשבים מלפני 3 שנים יריצו על HIGH נכון?

יש במשחק גם חצי הרדמה שיורים על האויבים...נחמד ביותר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הנה הראיון שאמרו שהמשחק ירוץ גם במחשבים מלפני שלוש שנים ואולי יותר מ שלוש שנים,שמישהו יכה את האדם הזה שמדבר כי הוא מביא לי קריזה!

וזה מה שאמר בראיון בזמן:

אם יש לך מחשב מלפני שלוש שנים עם אחד גיגה זכרון עם כרטיס מסך 6800 תוכלו לשחק במשחק הזה בלי בעיה"

מה זה בלי בעיה בשבילו?

גרררר אם המחשב שלי מריץ אותו על מדיום איך בדיוק מחשב כזה יריץ אותו בלי בעיה!!!??

הוא אמר ואני מדבר על זה שמציג את שיריץ בלי בעיה, אבל הוא לא אמר עם זה על אילו הגדרות, וגם שאומרים הגדרות מומלצות למשחק לא אמרו על אילו הגדרות תשחק.

אני משער שזה מוקלט כול המשחק כמו כול הפעמים שהם הציגו.

וגם על 6800 אפשר לשחק על 1024x768 על הגדרות Low וחלק על Me, על Fps די נורמלי אני משאר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

וזה מה שאמר בראיון בזמן:

מה זה בלי בעיה בשבילו?

גלית, הבנו שאם את לא יכולה לשחק כול משחק על ההגדרות הכי גבוהות את חוטפת קריזה :-X

אין מה לעשות, ככה קרייסיס ירוץ לך על המחשב עם את רוצה או לא רוצה.

שום כרטיס של הדור הזה לא יכול להריץ את קרייסיס על רזולוציה גבוהה +AA כשהכול על VERY HIGH

CRYTEK כבר הודיעו שיהיו בקרייסיס פונקציות שיונצלו רק על ידי הדור הבא של הכרטיסי מסך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...