Crysis Singleplayer DEMO-יצא! - עמוד 21 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Crysis Singleplayer DEMO-יצא!

PuG3o6

Recommended Posts

שמע מחשב באמת חלש.. אבל מריץ עדיין משחקים על הגדרות הגבוהות ביותר על 1024 768

כך לדוגמא את HALF LIFE 2 EP2 וכן על חלק 30-40

ה7800GS שווה ערך ל7600GT, קצת יותר חזק ממנו ככה שאין שום דבר מיוחד בו, וHL EP2 הוא אינו משחק כבד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 894
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

ראית את הבאנצ' שלי?

4 FPS ממוצע פחות מאצל XVERTIGO

ועוד יש לו מחשב לא מהעולם הזה.

אני חושב ש-ATI מריצים את המשחק הזה טוב יותר מבעלי בעוד השם שלהם מופיע במשחק, כמה אבסורד.

עשית את הבדיקה עם הקובץ הזה:

Benchmark_GPU.bat?(שבא עם המשחק)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב נו אז כך את מריץ על הגדרות גבוהות לא בכולם אבל, על 1024 768 25-35 FPS... וגם ראיתי את זה על מחשב של חבר שלי (6600 8800 GTX 2GB 680I )וכאילו מערכת חדשה מאוד רואים תאכל'ס אותה גראפיקה למרות שהוא משחק על 1680 1050ההבדל היחידי הוא FPS יותר גובה יותר ב10-20 אז תאכל'ס אין שינוי משמעותי בגראפיקה עצמה עדיין.. בגלל זה אני מחכה לשינוי משמעותי לפני קנית מחשב חדש.

בכול אופן שזה יסיים נירא באמת למה מחשבים כמו שלי מסוגלים להגיע במשחק הכבד הזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב נו אז כך את מריץ על הגדרות גבוהות לא בכולם אבל, על 1024 768 25-35 FPS... וגם ראיתי את זה על מחשב של חבר ששלי (6600 8800 GTX 2GB 680I וככאילו מערכת חדשה מאוד ראוים תאכל'ס אותה גראפיקה למרות שהוא משחק על 1680 1050ההבדל היחידי הוא FPS יותר גובה יותר ב10-20 אז תאכל'ס אין שינוי משמעותי בגראפיקה עצמה עדיין.. בגלל זה אני מחכה לשינוי משמעותי לפני קנית מחשב חדש.

בכול אופן שזה יסיים נירא באמת למה מחשבים כמו שלי מסוגלים להגיע במשחק הכבד הזה.

אל תחשוב שאני יורד עליך, אין לי כוונה כזאתי אלא להיפך, אם בקריסיס אכן הייתה אופטמיזציה גבוהה ל ה7800GS הוא היה רץ לך ב50FPS על הגדרות גבוהות וכמעט גבוהות ללא AA ועם 2XAF.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סיימתי את הדמו של קרייסיס.

התרשמות ראשונית מהדמו ששוחק אחרי התנסות קצרה בביטא .

אתחיל ברע ואסיים בטוב.

רע:

המשחקיות מהנה עד לקטעים שאתה צריך להחליף אלמנטים בחליפה מה שהורס את האקשן.

טעינת הנשקים לפעמים איטית והגרוע ביותר הוא כשאתה במצב של ZOOM ונגמרת התחמושת אתה חוזר למצב רגיל .

הכוונת למרחוק לא ממש נוחה וקשה לדייק איתה להד-שוטס.

הסאונד של הנשקים לא משכנע ובכלל הסאונד והדיבוב די בינוניים .

יש קטע מוזר עם הבטן של האויבים,יש כאלה עם בטן מפלדה שרק ריקון צרור עליה יהרוג אותם,לחלופין ,אגרוף אחד לפנים והם מתים (?)

תראו לי חייל נורמלי שמת אחרי שזורקים עליו ארגז קטן מעץ ,בעצם לא צריך,יש כאלה בקרייסיס.

האויבים ממש מטומטמים לפעמים -רבאק אני האויב שלך ,מה אתה מכוון לכיוון השמיים (אולי הוא צייד ציפורים בשעות הפנאי)

העלילה,לא שציפיתי לניסים ונפלאות-שטחית ורדודה.למרות שזה רק דמו ואולי יהיו הפתעות,מסופקני.

כיוון הרימונים לא ממש יעיל ,ניסיתי לזרוק הכי רחוק שאני יכול והטווח הוא ממש קרוב.

הקפיצה לרוחק במצב של MAX S לא תמיד מאוזנת ומסתכמת בטווח של 5-20 מטר.

המשחק עצמו כבד למדי למרות שאצלי רץ די חלק אבל עדיין יש הרגשה שהמחשב לפעמים נאנח ולוחש:"העתיד לא נראה ורוד"

טוב:

גרפיקה מדהימה,ללא ספק אחד המשחקים שהתברכו בגרפיקת הנקסט-ג'נריישן.החל מהמים וכלה בסביבה ובפירוט העצמים,פרצופים ועוד.

המשחקיות מהנה כל עוד אתה לא מחליף יותר מדי אלמנטים בחליפה .

יש אקשן במיוחד באיזורים שאתה מוקף אויבים ושם יש אור חיובי.

האפקטים ,בעיקר של החליפה יפים מאוד אך נוטים לשעמם.

האפשרות של השלכת חפצים על האויבים היתה הקטע האהוב עליי בדמו ,אפשר להרוג 3 אויבים באמצעות הטלת שולחן משחזת עליהם.מגניב.

לסיכום,לא נפלתי מהכסא (למרות שהוא די רעוע) דמו נחמד ,משחקיות חביבה ,משחק השנה הוא לא יהיה לדעתי.

לכל אלו ששאלו על הזמנה מקוונת,אז היא אפשרית +בונוסים ותוכלו להזמין ולשחק לפני כולם:

http://eastore.ea.com/servlet/ControllerServlet?Action=DisplayPage&Env=BASE&Locale=en_US&SiteID=ea&id=ProductDetailsPage&productID=77033800

ברשותכם,אני בכל זאת אמתין לבואו של המלך קוד הרביעי...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא אני ממש לא חושב שאתה יורד... להפך כול הקטע פה זה לראות למה מערכות מסוימות יכולות להגיע במשחק כזה... ובאותו זמן אני אומר שמערכת כמו שלי עדיין מספקת את הסחורה, לפחות לדעתי/לי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הוא שיחק ברזולוציה נמוכה(1024X768) :-X

תתפלא, יש משחקים כמו HALF LIFE 2 EPISODE 2 ש-1024X768 מרסנים את הכרטיס מסך.

למשל לידידי SIMONSIX יש גם XTX והוא משחק על 1600X1200 ויש לו יותר FPS.

זה הכל תלוי לאיזו רזולוציה המנוע גרפי של המשחק מכוונת לכן יש מצב כשאני אעלה רזולוציה המשחק ירוץ מהר יותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא אני ממש לא חושב שאתה יורד... להפך כול הקטע פה זה לראות למה מערכות מסוימות יכולות להגיע במשחק כזה... ובאותו זמן אני אומר שמערכת כמו שלי עדיין מספקת את הסחורה, לפחות לדעתי

יפה מאוד, אם אתה מרוצה זה הכי חשוב, אבל ה25-35FPS שאתה מקבל בעיניי אנשים מסוימים זה LAG עצום ולא חלק, לכל אדם יש את מושג החלקות שלו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ראית את הבאנצ' שלי?

4 FPS ממוצע פחות מאצל XVERTIGO

ועוד יש לו מחשב לא מהעולם הזה.

אני חושב ש-ATI מריצים את המשחק הזה טוב יותר מבעלי בעוד השם שלהם מופיע במשחק, כמה אבסורד.

זה לא הפעם הראשונה ש ATI על העליונה במשחקים שהם FAVORED

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אנשים..

הצלחתי להפעיל Sandbox2 ומצאתי מפה כמו בדמו ולקחתי מכונית או מסוק ושמתי למשחק ושאני עושה מצב משחק אני משחק ורוצה לעלות למסוק או למכונית אני לא מצילח להיכנס ולחצתי F משהו חוסם אז איך עושים ???

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יפה מאוד, אם אתה מרוצה זה הכי חשוב, אבל ה25-35FPS שאתה מקבל בעיניי אנשים מסוימים זה LAG עצום ולא חלק, לכל אדם יש את מושג החלקות שלו.

בגלל זה רשמתי "לפחות לדעתי". בכול אופן סיים להוריד, עוד כמה דקות אני ירשום באמת למה מחשבים כאלו מסוגלים במשחק כזה...וכמובן שאני יפעיל בXP ;)

ושאלה ככה על הדרך.. אם אני מפעיל את זה בוויסטה הזיכרון במחשב שלי משותף לכרטיס מסך נכון? אז תאכלס אני יוכל להנות בטקסטורה יותר גבוהה בוויסטה לא?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...