Crysis Singleplayer DEMO-יצא! - עמוד 19 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Crysis Singleplayer DEMO-יצא!

PuG3o6

Recommended Posts

• תגובות 894
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

למרות שיש כבר המון תגובות, החלטתי לשתף קצת במחשבות שלי:

א. לאחר כמה נסיונות, המשחק הכי מהנה אצלי במחשב על: 1600*1200, בלי AA, הכל high חוץ מ

shadow low

game effects medium

volumetric medium

יש לי 4800, 2GB, 8800GTS 320. דרייבר ביטא המתאים לדמו.

ב. לגבי ההנאה מהמשחק, צריך לזכור שלמרות שהגרפיקה מהממת (והיא באמת מהממת בעיני), זה עדיין רק גרפיקה, ומי שלא אהב את farcry, לא יאהב את crysis. בהתחשב בזה שיצאו כבר עשרות (אם לא מאות) משחקים בז'אנר הזה, אני חושב שיש כאן לא מעט מקוריות במשחק, כולל החליפה (במיוחד היכולת להיעלם), ירי דרך חצפים ועצים, הכיפיות שלשלוט בג'יפ ובסירה (אל תשכחו F1 בשביל להחליף נקודת מבט), וגם העלילה שהיא חביבה בעיני. בקיצור על טעם וריח...

אישית, אני אוהב משחקים שאני יכול להרגיש שאני הגיבור, וכאן זה היה חסר לי, לעומת למשל סדרת COD, או אפילו FEAR (למרות שגם בו יש בדיוני). למרות זאת, אני מאד מצפה למשחק המלא. כיף טהור.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם המפרט שלי בצד כל ההגדרות על high . חוץ מshadow low שזה על הכי נמוך וAA מבוטל. ורזולציה מכובדת של 1280 960 . זז די חלק על 25 20 18 FPS . מצחיק שחברה עם 8800 320 משחקים ככהאו פחות בהגדרות. AA שוחט במשחק הזה חבל על הזמן ובלי AA יורד הרבה מהגרפיקה אבל מה לעשות .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם המפרט שלי בצד כל ההגדרות על high . חוץ מshadow low שזה על הכי נמוך וAA מבוטל. ורזולציה מכובדת של 1280 960 . זז די חלק על 25 20 18 FPS . מצחיק שחברה עם 8800 320 משחקים ככהאו פחות בהגדרות. AA שוחט במשחק הזה חבל על הזמן ובלי AA יורד הרבה מהגרפיקה אבל מה לעשות .

לא ראיתי הבדל משמעותי בכלל ברגע ששמים AA על X2 ועל X4 ...(כל ההגדרות על הכי גבוההות+1680X1050 ולגמרי שחיק)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא ראיתי הבדל משמעותי בכלל ברגע ששמים AA על X2 ועל X4 ...(כל ההגדרות על הכי גבוההות+1680X1050 ולגמרי שחיק)

אין צורך פה לשים על יותר מ-AAx2.

גם ככה המחשבים של כולם פה בקושי סוחבים את המשחק ללא AA.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זז די חלק על 20FPS?

אתה צוחק עלי... אי אפשר לשחק ב20FPS. אתה קורא לזה חלק...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למרות שיש כבר המון תגובות, החלטתי לשתף קצת במחשבות שלי:

א. לאחר כמה נסיונות, המשחק הכי מהנה אצלי במחשב על: 1600*1200, בלי AA, הכל high חוץ מ

shadow low

game effects medium

volumetric medium

יש לי 4800, 2GB, 8800GTS 320. דרייבר ביטא המתאים לדמו.

ב. לגבי ההנאה מהמשחק, צריך לזכור שלמרות שהגרפיקה מהממת (והיא באמת מהממת בעיני), זה עדיין רק גרפיקה, ומי שלא אהב את farcry, לא יאהב את crysis. בהתחשב בזה שיצאו כבר עשרות (אם לא מאות) משחקים בז'אנר הזה, אני חושב שיש כאן לא מעט מקוריות במשחק, כולל החליפה (במיוחד היכולת להיעלם), ירי דרך חצפים ועצים, הכיפיות שלשלוט בג'יפ ובסירה (אל תשכחו F1 בשביל להחליף נקודת מבט), וגם העלילה שהיא חביבה בעיני. בקיצור על טעם וריח...

אישית, אני אוהב משחקים שאני יכול להרגיש שאני הגיבור, וכאן זה היה חסר לי, לעומת למשל סדרת COD, או אפילו FEAR (למרות שגם בו יש מדע בדיוני). למרות זאת, אני מאד מצפה למשחק המלא. כיף טהור.

לגבי ב..

NOT!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!11

אני לא אהבתי את בכלל יותר מידי הסתובבות בשטח משימות מרוחקות וכו'

ואהבתי רצח את CRYSIS!!

טעות שלך חבובו=]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...