Crysis Singleplayer DEMO-יצא! - עמוד 17 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Crysis Singleplayer DEMO-יצא!

PuG3o6

Recommended Posts

לכולם ללא ספק רמת הביצועים היא עלובה, ולא כמו שCRYTEK הבטיחו אכזבה, המשחק לא כמו שציפיתי ואני בכלל לא מתלהב ממנו, הקטע עם החליפה ימאס די מהר, רוב הסיכויים שאני פוסח עליו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 894
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

לפי דעתי כולם פה פוסחים על המשחק הזה מהר מידי... יכול להיות באמת שהדמו נוצר לפני שנה בערך וכשעשו אופטימייז למשחק לא השקיעו בדמו...

אתם שופטים משחק על סמך הדמו כשהבטא שלו הייתה הרבה (X2) יותר כבדה... יכול להיות שזה אותו סיפור גם כאן.. אבל אני אומר לכם אני ישחק במשחק הזה אפילו אם היה לי כרטיס מעפן כי זה באמת משחק טוב.. ולמה אתם חושבים שהננו חליפה תשעמם? תנו לו סיכוי... יכול להיות שבמשחק המלא יהייה יותר שימושים לחליפה.. לא עבדו על המשחק הזה לחינם.. לפי דעתי המלא יהייה ממש טוב. כל מי שאמר שהוא לא יקנה את המלא או ישחק בו, אז נסו בכל זאות לשחק במלא כי נראה לי שהמלא יהייה הרבה יותר טוב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני שם לפי התגובות שלאף אחד אין את הבעיה שאני ניתקלתי בה...

אני מנסה להפעיל אותו דרך ה64 ביט.. והוא פשוט ניתקע אחרי כמה שניות.... אני משתגע

דרך ה32 ביט הוא מקרטע לי כמו איזה בן זונה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפי דעתי כולם פה פוסחים על המשחק הזה מהר מידי... יכול להיות באמת שהדמו נוצר לפני שנה בערך וכשעשו אופטימייז למשחק לא השקיעו בדמו...

אתם שופטים משחק על סמך הדמו כשהבטא שלו הייתה הרבה (X2) יותר כבדה... יכול להיות שזה אותו סיפור גם כאן.. אבל אני אומר לכם אני ישחק במשחק הזה אפילו אם היה לי כרטיס מעפן כי זה באמת משחק טוב.. ולמה אתם חושבים שהננו חליפה תשעמם? תנו לו סיכוי... יכול להיות שבמשחק המלא יהייה יותר שימושים לחליפה.. לא עבדו על המשחק הזה לחינם.. לפי דעתי המלא יהייה ממש טוב. כל מי שאמר שהוא לא יקנה את המלא או ישחק בו, אז נסו בכל זאות לשחק במלא כי נראה לי שהמלא יהייה הרבה יותר טוב.

אני מקווה שדעתך לגבי האופטמיזציה תהיה נכונה, נכון לעכשיו הכל היה סתם דיבורים, שהרי מה שווה לשחק בLOW אם זה נראה מכוער יותר מCRYSIS, אני מרגיש שהבועה מתנפצת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פייי.. איזה קטרנים אתם..

אני אתן לכם עצה, אל תסתכלו על ההגדרות, תסתכלו על איך רואים...

אצלי רואים מצוייןןן והמשחק לא יורד כמעט אף פעם מ 25-30 ורוב הזמן הוא על 30-40..

ולאלא שרוצים לדעת את ההגדרות אז הכול על HIGH חוץ מצללים, מים, GAME EFFECTS וולומטריק משהו שכל אלא הם על LOW...

אבל רואים מעולה, אפשר גם לשים הכול על HIGH ולהוריד את השיידר למדיום אבל רואים ככה פחות טוב..

והמנוע של היריות דיי מוצלח אחרי שמתרגלים !

אבל יש כמה קטעים שאיכזבו אותי, דבר ראשון אתה יכול לירות במשיהו 5 יריות ישירות בבטן והוא לא ימות !

אתה יכול לצלול לאינסוף זמן, שאתה בתוך המים לא רואים כזה יפה (ביחס לשאר המשחק), האקדח לא מוצלח בכלל פשוט לא יעיל

ודבר אחרון העלים לא באמת זזים ! בדקתי 700 פעם ושאני יורה עליהם הם פשוט לא זזים...אבל האמת זה לא כזה נורא.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הורדתי את הדמו בלילה והיום בבוקר קמתי ושיחקתי אין ספק שהדמו מצוין וגורם (לי לפחות) לחכות בקוצר רוח למשחק המלא, וזה עוד שאני לא שיחקתי במולטי.

אולי באמת עשו מהמשחק הזה ביג-דיל לאומת מה שהוא אבל עדיין - הוא מעולה!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה אני יגיד לך אחי תילמד לשחק :\

סיימתי את הדמו ולא הייתי במצה שלך אף פעם :\

חוץ מזהבאיזה משחק אתה יכול לחורר אם אקדח ?!

יודע מה, אני אתן למשחק עוד ניסיון היום. אולי אני אנסה להרים את הרזולוציה ל-1024, בתקווה שזה ישפר משהו ויהיה FPS שחיק (ב-800 עובד טוב מאוד בהגדרות הכי נמוכות על המערכת שלי, לא בדקתי FPS, אבל חוץ מקצת לאגים שיריתי בפעם הראשונה הוא היה בסדר גמור).

ד"א, דבר אחד שלא הבנתי, שמגיעים למחנה של הקוריאנים (אני לא מתבלבל נכון? :P), צריך לסמן את הרדאר שלהם, עכשיו לא הבנתי מה הכוונה בלסמן.. אני מסתכל עם המשקפת עליו, כשהוא "ננעל" על זה מה צריך לעשות? לא ברור לי בדיוק מה הם רוצים שם..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למה ברוב ההגדרות איאפשר לשים על הכי גבוהה? זה קשור לדריקס 10? או שזה בגלל הדמו.?

פורום בריטני ספירס !?!?!?!?!?!?!?!

בכל מקרה נסה לפתוח וינראר ולעשות לו EXTRACT ידני לאיזה תיקיה ולא SELF EXTRACT

אחי יש לי אישה בבית חחח אולי היא נכנסה לפורום בריטני ספירס? מה לי ולחמרה הזאת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יודע מה, אני אתן למשחק עוד ניסיון היום. אולי אני אנסה להרים את הרזולוציה ל-1024, בתקווה שזה ישפר משהו ויהיה FPS שחיק (ב-800 עובד טוב מאוד בהגדרות הכי נמוכות על המערכת שלי, לא בדקתי FPS, אבל חוץ מקצת לאגים שיריתי בפעם הראשונה הוא היה בסדר גמור).

ד"א, דבר אחד שלא הבנתי, שמגיעים למחנה של הקוריאנים (אני לא מתבלבל נכון? :P), צריך לסמן את הרדאר שלהם, עכשיו לא הבנתי מה הכוונה בלסמן.. אני מסתכל עם המשקפת עליו, כשהוא "ננעל" על זה מה צריך לעשות? לא ברור לי בדיוק מה הם רוצים שם..

ביקשו ממך לנטרל אותו ולא לסמן אותו.

אחרי שאתה מחסל את האויבים שלידו, פשוט תיגש אליו ותלחץ על F.

תוצאה נוראית ל2900XT ,הכל על HIGH חוץ מהצל(על בינוני) רזולוציה 1680*1050

crytestyv5.png

תוריד את ה-AA ותראה כמה אתה מקבל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי שאלה בקשר להגדרות בדמו ואין לי מושג אם לשאול את זה פה אבל ככה :

המפרט שלי הוא :

E6600

ASUS P5K DELUXE

3 ג'יגה 800MHZ DDR2

ASUS 8800GTX

ויסטה 64BIT

משום מה ולא יודע למה חשבתי שהכל יעבוד לי על מקסימום.

יש לי מסך רחב עם רזולוציה של 1680X1050 אז זו הרזולוציה ששמתי.

בהגדרות הורדתי אחרי שראיתי שזה די מקרטע את הכל ל-HIGH ואת הפילטר ל-X4 ועדיין זה ממש לא זז משהו.

אגב ניסיתי לשים גם את הדרייבר הבטא שנתתם פה קישור מוקדם יותר ולא שמתי לב לאיזשהו שיפור.

האם הבעיה היא המשחק שהוא כ"כ כבד או אולי הויסטה ?

מישהו יש לו את אותו המפרט כמו שלי פחות או יותר ויכול להעיד ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי שאלה בקשר להגדרות בדמו ואין לי מושג אם לשאול את זה פה אבל ככה :

המפרט שלי הוא :

E6600

ASUS P5K DELUXE

3 ג'יגה זיכרון 800MHZ DDR2

ASUS 8800GTX

ויסטה 64BIT

משום מה ולא יודע למה חשבתי שהכל יעבוד לי על מקסימום.

יש לי מסך רחב עם רזולוציה של 1680X1050 אז זו הרזולוציה ששמתי.

בהגדרות הורדתי אחרי שראיתי שזה די מקרטע את הכל ל-HIGH ואת הפילטר ל-X4 ועדיין זה ממש לא זז משהו.

אגב ניסיתי לשים גם את הדרייבר הבטא שנתתם פה קישור מוקדם יותר ולא שמתי לב לאיזשהו שיפור.

האם הבעיה היא המשחק שהוא כ"כ כבד או אולי הויסטה ?

מישהו יש לו את אותו המפרט כמו שלי פחות או יותר ויכול להעיד ?

כנראה שזה המשחק. יש לי מכר עם מחשב דומה לשלך עם מעבד 2 Quad Q6600, ו 4G .

המשחק "רץ" לו על 20-30FPS בפילטרים גבוהים בזמן לחימה מסיבי.

הוא מתקשר אלי שואל אותי "מה אני צריך לשדרג שיעבוד כמו שצריך?"

עניתי לו " את סל המיחזור שלך".

לי אישית, המשחק נראה נהדר אבל המעבד שלי לא מסוגל לסחוב את המשחק.

גם עם כרטיס מסך טוב.

זה נופל ל15FPS בזמן לחימה מול 2 אויבים ויותר... אי אפשר לשחק ככה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי מעבד AMD 3000+

גיגה זיכרון במהירות 400 וכרטיס מסך X1800GTO

אני מריץ את המשחק על רזולוציה 1024X768 בלי AA והכל על MEDIUM

אני מתכנן לשדרג את המחשב ולקנות Q6600, שני גיגה זיכרון במהירות 800 אבל את הכרטיס מסך אני לא מתכוון לשדרג בגלל שקניתי אותו לא מזמן

השאלה שלי אם אחרי השידרוג אני יוכל להריץ את המשחק על הגדרות טובות יותר (ובנוסף לא עשיתי OC לכרטיס מסך ויש לו קירור טוב http://www.goldtop.co.il/show_details.asp?prod_id=14525 והוא עומד על 55 מעלות במשחק, אז אולי כדאי לעשות OC)

???

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...