Crysis Singleplayer DEMO-יצא! - עמוד 14 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Crysis Singleplayer DEMO-יצא!

PuG3o6

Recommended Posts

תאמת? לא מבין ממה ההתלהבות. קודם כל, 10 דקות עד שאפשר להתחיל לשחק, ואז סרטונים של העלילה עוד 10 דקות, לא טוב בכלל. אח"כ המשחק פשוט משעמם ומסובך מידי בשביל משחק יריות עם כל הקטע הזה של החליפה.. כל דבר קטן צריך לשנות את המוד של החליפה, מספיק שלחצת על כפתור בטעות ואתה מת.. ויותר מרגיז זה הנשק, אני רגיל שלהתכופף של C, אבל פה זה כדי "להגדיר" את הנשק, ככה שאני רוצה להתכופף אני לוחץ על C ומת.

קיצר, אחד המשחקים שפחות אהבתי והתחברתי אליהם. אני עדיין מצפה יותר ל-COD4.

אתה יכול לשנות את המקשים.....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 894
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

אתה יכול לשנות את המקשים.....

נו ברור אבל עצם העובדה שזה הדיפולט מראה אולי על הנדסת אנוש לא טובה (כמובן שמה שכתבתי כאן לא רלוונטי אם זה נכון רק לגבי בודדים ולא לגבי חלק גדול יותר).

בכל מקרה, גם לעלילה שלו לא התחברתי במיוחד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עובד סביר על המפרט שלי... סתכלו בצד...

ממש מבאס שמחשב ב8 אלף לא מריץ משחקים נורמלי אחרי שנה בערך...

יש ירידות פריימים ופה ושם תקיעות, אבל בעיקרון אפשר לשחק הכל על מדיום, ו-1024 על 768.

הויכוח שלך עם RONNI מיותר, הוא יוצא עם ידו העליונה ואיך לעזעזל קנית את המחשב שלך ב8 אלף???? כשבאמת תמחשב של רוני שהוא עדיף על שלך אפשר לקנות במחיר יותר נמוך? האם אני מריח הונאה???

בכל אופן, אני לא ממש מתרגש מהמשחק, בדקתי אותו על X64 ולא עבד משהו לעומת X32, בXP הוא עובד די בסדר 26FPS בממוצע על הרוב בינוני עם פיזיקה+סאונד+OBJECT DETAIL+ עוד משהו על הכי גבוה עם 8XAF ו1280^1024, אבל מרגיש מאוד כבד ובעיקר מכאזב ביותר בקטע של "אופטימזציה", גם נראה שהוא לא מנצל כפולי כמו שצריך, ביטלתי אחת והביצועים נשארו אותו הדבר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הויכוח שלך עם RONNI מיותר, הוא יוצא עם ידו העליונה ואיך לעזעזל קנית את המחשב שלך ב8 אלף???? כשבאמת תמחשב של רוני שהוא עדיף על שלך אפשר לקנות במחיר יותר נמוך? האם אני מריח הונאה???

בכל אופן, אני לא ממש מתרגש מהמשחק, בדקתי אותו על X64 ולא עבד משהו לעומת X32, בXP הוא עובד די בסדר 26FPS בממוצע על הרוב בינוני עם פיזיקה+סאונד+OBJECT DETAIL+ עוד משהו על הכי גבוה עם 8XAF ו1280^1024, אבל מרגיש מאוד כבד ובעיקר מכאזב ביותר בקטע של "אופטימזציה", גם נראה שהוא לא מנצל כפולי כמו שצריך, ביטלתי אחת והביצועים נשארו אותו הדבר.

אפשר לדעת איך "ביטלת" אחת ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אפשר לדעת איך "ביטלת" אחת ?

בכדי לראות עד כמה הניצול של שני המעבדים הוא אמיתי, ולפי מה שראיתי הניצול אינו אמיתי או חלקי במקרה הטוב, מכאן נובע שאין אופטיזמציה גבוהה למעבדי כפולי כמו שהם השוויצו כל הזמן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בכדי לראות עד כמה הניצול של שני המעבדים הוא אמיתי, ולפי מה שראיתי הניצול אינו אמיתי או חלקי במקרה הטוב, מכאן נובע שאין אופטיזמציה גבוהה למעבדי כפולי כמו שהם השוויצו כל הזמן.

אוקי בסדר אני רק רוצה לדעת איך זה אפשרי.. ? :s07: :s05:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אחי? MassiveAmmo

שלחתי לך הודעה תחזור לי אלי בבקשה בפרטי, תודה :xyxthumbs:

באסה שהמשחק רץ אצלי חלק רק על מדיום ובהיי הוא מקרטע קשות.. אני עושה מדיום ו X6 אני לא יכול היי וX6 זה ממש מבאס אנשים.....

ויש לי מחשב סביר....

:kopfpatsch:[br]פורסם בתאריך: 28.10.2007 בשעה 00:22:20

אחי? MassiveAmmo

שלחתי לך הודעה תחזור לי אלי בבקשה בפרטי, תודה :xyxthumbs:

באסה שהמשחק רץ אצלי חלק רק על מדיום ובהיי הוא מקרטע קשות.. אני עושה מדיום ו X6 אני לא יכול היי וX6 זה ממש מבאס אנשים.....

ויש לי מחשב סביר....

:kopfpatsch:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...