המחשב נתקע ומופעל מחדש אוטומטית צריך עזרה - תמיכה טכנית למחשבים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

המחשב נתקע ומופעל מחדש אוטומטית צריך עזרה

enzo

Recommended Posts

לאחר הדיון הזה שפתחתי: http://hwzone.co.il/community/index.php?topic=296205.msg2600650#new

לאחר שבוע המצב נהיה גרוע ביותר המחשב ממשיך להיתקע המשכתי בסריקות והכל תקין אבל כעת מופיעה לי הערה כל יום שמודיעה שמהמחשב עומד להיכבות ויש שעון שרץ אחורה והמחשב מופעל מחדש לאחר דקה.

ההערה שמופיעה: DCOM SERVER PROCESS LAUNCHER הסתיים באופן בלתי צפוי.יש לשמור את כל הנתונים כל מידע שלא נשמר יאבד.........

התהליך הופעל ע"י: NT AUTHORITY/SYSTEM

מה יהיה אני מיואש לחלוטין

צריך עצות דחופות ואני לא מעוניין לפרמט.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

enzo, ידידי לרוב הנסיונות שאני רואה שניסית.. הייתי ממליץ על פורמט (Format) לרוב זה עוזר מאוד.

או שיש עד דבר תבצע קומבינציה לחיצות על Ctrl+Alt+Del כנס לסמניית Processes ותמיין פעם אחת לפי CPU ופעם Mem Usage ותומר לי מה עומד בראש הרשימה וכמה הוא "אוכל"?

בהצלחה,

דימי.[br]פורסם בתאריך: 26.10.2007 בשעה 16:55:58

ranyadovner9, יתכן (תולעת), אם זו הודעה על ספירה לאחור אשר מתחילה מ-60 שניות ומטה..

אם כך, יש צורך להריץ את..

http://www.microsoft.com/downloads/details.aspx?FamilyID=ad724ae0-e72d-4f54-9ab3-75b8eb148356&DisplayLang=en

בברכה, דימי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דבר ראשון תשנה את הכותרת (ע" עריכת ההודעה הראשונה בתארד) שתיהיה עניינית ותרמוז על תוכן התארד.

דבר שני תפרט בדיוק על המצב אצלך, האם יש לך סרביס פאק, איזה פיירוואל, כמו שאמר ג'וני תבדוק משאבים (רק שבמקום בשימוש כרגע תבדוק בשימוש בפיק).

בהצלחה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני חושב שקראתי על זה זה וירוס,

מצטער אחי.....

חבר אמר לי שהוא קרא במייל ששלחו לו על זה והוא גם חושב ככה.

enzo, ידידי לרוב הנסיונות שאני רואה שניסית.. הייתי ממליץ על פורמט (Format) לרוב זה עוזר מאוד.

או שיש עד דבר תבצע קומבינציה לחיצות על Ctrl+Alt+Del כנס לסמניית Processes ותמיין פעם אחת לפי CPU ופעם Mem Usage ותומר לי מה עומד בראש הרשימה וכמה הוא "אוכל"?

בהצלחה,

דימי.[br]פורסם בתאריך: 26.10.2007 בשעה 16:55:58

ranyadovner9, יתכן (תולעת), אם זו הודעה על ספירה לאחור אשר מתחילה מ-60 שניות ומטה..

אם כך, יש צורך להריץ את..

http://www.microsoft.com/downloads/details.aspx?FamilyID=ad724ae0-e72d-4f54-9ab3-75b8eb148356&DisplayLang=en

בברכה, דימי.

לפי CPU "תהליך לא פעיל של המערכת" "אוכל" 99.

לפי MEM USAGE:svchost.exe אוכל 31K

ולאחריו aawservice.exe אוכל 30K.

דבר ראשון תשנה את הכותרת (ע" עריכת ההודעה הראשונה בתארד) שתיהיה עניינית ותרמוז על תוכן התארד.

דבר שני תפרט בדיוק על המצב אצלך, האם יש לך סרביס פאק, איזה פיירוואל, כמו שאמר ג'וני תבדוק משאבים (רק שבמקום בשימוש כרגע תבדוק בשימוש בפיק).

בהצלחה.

SP2

פיירוול של JETICO

אנטי וירוס מקאפי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לאחר הדיון הזה שפתחתי: http://hwzone.co.il/community/index.php?topic=296205.msg2600650#new

לאחר שבוע המצב נהיה גרוע ביותר המחשב ממשיך להיתקע המשכתי בסריקות והכל תקין אבל כעת מופיעה לי הערה כל יום שמודיעה שמהמחשב עומד להיכבות ויש שעון שרץ אחורה והמחשב מופעל מחדש לאחר דקה.

ההערה שמופיעה: DCOM SERVER PROCESS LAUNCHER הסתיים באופן בלתי צפוי.יש לשמור את כל הנתונים כל מידע שלא נשמר יאבד.........

התהליך הופעל ע"י: NT AUTHORITY/SYSTEM

מה יהיה אני מיואש לחלוטין

צריך עצות דחופות ואני לא מעוניין לפרמט.

הפתרון פשוט ביותר.

את הצעדים הבאים יש לנקות כשעולה השעון לאחור.

1. כנס להתחל -> run. ושם תכתוב את הפקודה הבאה:

shutdown -a

ואם מופיע לך עוד פעם אז תכתוב את הפקודה שוב, ואחרי כמה פעמים זה יעלם(משהו כמו פעמיים שלוש נדמה לי אני כבר לא זוכר)

בהצלחה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

DCOM Server Process Launcher זה SERVICE חדש שנכנס עם הסרוויס-פאק 2, ואם הוא בDISABLE והמחשב מנסה לבצע פעולה שזקוקה לSERIVCE הזה אז זה ייתן שגיאה.

מעתיקה פתרון מתוך האתר של מיקרוסופט:

1. Log on to the computer by using an account that has administrative permissions.

2. Click Start, point to Administrative Tools, and then click Services.

3. In the Services snap-in, right-click DCOM Server Process Launcher, and then click Properties.

4. In the DCOM Server Process Launcher Properties dialog box, click the list next to Startup type click Automatic, and then click OK.

5. Restart the computer.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...