עזרה-כמה עולה צריכת צריכת חשמל למחשב(לחודש) - ספקים ומארזים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

עזרה-כמה עולה צריכת צריכת חשמל למחשב(לחודש)

smoker09

Recommended Posts

יש לי וויכוח תמידי עם אמא שלי אם שווה להשאיר את המחשב פתוח או האם לכבות אותו כל לילה...

מלבד זה שיש לי שימוש מאסיבי במחשב הכולל הורדות ושיטוט ברחבי האינטרנט,רציתי לדעת אם מישהו יכול להמליץ לי - ולכולנו

על תוכנה שמחשבת את צריכת החשמל של המחשב שלי-כולל כל החלקים באופן מדוייק ואמין כדי שאוכל לדעת כמה חשמל אני

צורך לחודש. אני פשוט רוצה לדעת אחת ולתמיד כמה כסף זה לחודש. אשמח אם מישהו ישתף אותי באתר/תוכנה או משהו אחר

שנותן אינפורמציה מלאה לגבי זה,שכולל צריכה בזמן שימוש,בזמן כיבוי המסך וכו....

תודה לכולם-מקווה שזהו הפורום הנכון לעניין זה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין תוכנה כזו.

אם אני לא טועה זה משהו כמו 1-2 ש"ח ליום (כולל מסך ). זה ממש לא נורא,בהנחה שרוב הזמן המחשב שלך לא בעומס מלא ואני מניח שלפחות בלילה אתה סוגר את המסך.

ככה שלדעתי זה 30-40 ש"ח בחודש ולא יותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אכן בלילה אני סוגר את המסך כמובן, כך שיוצא בערך 12 שעות שימוש(ברור שלא כל הזמן בעומס מלא) ו 12 שעות כשהמסך כבוי.

שאלה נוספת היא האם לחברת החשמל יש שירות ספציפי על פירוט השמל לכל מכשיר בבית שלי(ספציפית) כמו זה:

https://srvt1.i-ecnet.co.il

אם מישהו רשום לשם-שיעדכן מה מופיע שם...

שאלה נוספת היא האם יש מכשיר שיכול למדוד הספק של שקע מסויים(של המחשב כמובן) - ואז אשים אותו ואוכל לדעת אחרי יום של שימוש ממוצע

כמה המחשב שלי צורך לחודש?

אני בטוח גם שיש מחשבונים ברחבי הרשת... תודה לכל העונים ושבת שלום לכולם!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה יכול לחשב ככה בערך

קילו וואט שעה חשמל עולה חצי שקל בערך

המחשב לוקח בערך 250-300 וואט לא מדבר על המסך כרגע

לכן הוא לוקח בערך 0.25 קילו וואט שעה תכפיל ב 24 שעות וב 29 יום בממוצע כפול 50 אגורות לשעה ככה שזה בערך 90 שקל לחודש

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המחשב שלו (אם יש לו מרובע באוברקלוק יחד עם GTX) לא מגיע ל-300W ככה שהחשיב שלך לא נכון. מה גם שכאמור רוב הזמן המחשב שלו לא במאמץ מלא.

היתי מהמר על כ-50 ש"ח בחודש.

לגבי חברת החשמל והפירוט למכשיר ספציפי - רק הם יכולים לענות לך על זה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם יש לך חבר חשמלאי אתה יכול לקחת צבת למדידת זרם מלבישים אותה על הכבל ובעזרת השדה האלקרו מגנטי היא מחשבת את הזרם שזורם שם שים את זה על הכבל כניסה למחשב את זה תכפיל בערך ב 0.88 0.9 וכפול 220 וזה ההספק שהמחשב באמת צורך

בכל מקרה החישוב שהצעתי בהודעה ה'ודמת שלי מן הסתם לא היה מדוייק לחלוטין אבל הוא מראה את שיטת החישוב אם המחשב צורך הספק אחר נשאר רק לשנות את הנתון הזה או לעשות ממוצע

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 5 שנים מאוחר יותר...

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...