שאלה בקשר לקנית זיכרון - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שאלה בקשר לקנית זיכרון

eli.g

Recommended Posts

יש לי רק 128 rdram(אני יודע עלוב) אבל רוב הדברים עובדים בלי בעיה כמו nba2003 רק עולה קצת לאט אבל חפיף.

הא כן,יש לי מעבד 4 1.6 ולוח של d850gb (נראה לי)

ככה שדי נדפקתי אם המחשב למרות שקניתי אותו לפני שנה וחצי.

או קי אז השאלה היא ההם להוסיף עוד זיכרון כשאני יודע שעוד כמה חודשים אני הולך לשדרג את המחשב למחשב מבוסס

שכמובן לא יתמוך ב rdram?

:bash: :bash: :bash: ???

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב אני רואה שאין תגובות אז אני אולי הכתוב את זה עוד פעם:

האם להוסיף עוד ,אבל כשאני ישדרג את המחשב אז הלוח לא יתמוך בסוג הזיכרון, אז זה יכול להיות ביזבוז של כסף מה דעתכם?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תראה יש לי מפרט דומה לשלך ( מבוסס RDRAM) ואני הוספתי לא מזמן ל 512 והיה שיפור משמעותי (לפי דעתי) בביצועי המחשב

אז אתה צריך לחשוב אם שווה לך להשקיע בין 680 שקל ל 384 או 1500 שקל ל 512+128 מגה זכרון

או להשאיר את המצב כמו שהוא

אני חושב שכדי לפחות להגדיל ל384

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב אני רואה שאין תגובות אז אני אולי הכתוב את זה עוד פעם:

האם להוסיף עוד ,אבל כשאני ישדרג את המחשב אז הלוח לא יתמוך בסוג הזיכרון, אז זה יכול להיות ביזבוז של כסף מה דעתכם?

עברה חצי שעה ואתה מצפה לקבל תשובות?

כדאי שתהיה יותר רגוע ותבין שפורום זה מקום שאנשים נכנסים אליו בזמנם הפנויי ולא מחלקת תמיכה בזמן אמת.

אם תקרא את חוקי הפורום גם תראה שאסור להקפיץ הודעות!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דבר אחד לא הבנתי, קנית מחשב מבוסס לפני שנה וחצי, וכבר אתה יודע שאתה מתכוון לשדרג את המחשב למבוסס AMD?

בזבוז כסף לפי דעתי. כדאי לך להישאר על פלטפורמת מכיוון שכבר יש לך RDRAM, אם אתה מחליט בכיוון הזה, אז כן כדאי לך להרחיב את הזכרון שלך עכשיו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דבר שישפר יותר את ביצועי המחשב במשחקים הוא כרטיס מסך. זיכרון משפיע בעיקרון ויש מקרים בהם הוא משפיע רבות, אבל בעיקרון הוא יוסיף מעט. ממש מעט. תלוי מהו השיפור. במצב שלך זה ישפר לא מעט, אבל גם לא כ"כ הרבה. את הכסף הזה תקשיע בכרטיס מסך. אלא אם כן יש לך אחד טוב, ורק במקרה שכזה הייתי אומר לרכוש סטיק RD- של 256MB .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דבר שישפר יותר את ביצועי המחשב במשחקים הוא כרטיס מסך. זיכרון משפיע בעיקרון ויש מקרים בהם הוא משפיע רבות, אבל בעיקרון הוא יוסיף מעט. ממש מעט. תלוי מהו השיפור. במצב שלך זה ישפר לא מעט, אבל גם לא כ"כ הרבה. את הכסף הזה תקשיע בכרטיס מסך. אלא אם כן יש לך אחד טוב, ורק במקרה שכזה הייתי אומר לרכוש סטיק RD-RAM של 256MB זיכרון.

יש לי כבר אחד טוב הייתי אומר leadtek 4ti 4200 my vivo

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תראה הכטיס מסך טוב ואין סיבה להחליפו (אלא אם יש עודף תקציב) בכל מקרה אמרו כאן שחבל לשדרג מחשב בצורה כזאת אחרי שנה וחצי והם צודקים אני במקומך קונה 512 rdram וסוגר ת'סיפור, אם אתה בכל זאת רוצה לשדרג אז אל תקנה עוד ותסבול קצת עד השידרוג יהיה חבל על הכסף לקנות עוד rdram.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הבעיה היא שלא נראה לי שיש לי כיס להשקיע 500 ש"ח בזכרון אולי 280 כן (128) אבל אז זה לא יהיה מספיק (256)

וגם אני לא יוכל להוסיף בעתיד כי כול הסלוטים יהיו תפוסים ובשביל להוסיף אני יצתרך למכור את הזיכרון שזה כאב ראש לא קטן :(

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...