מנסה לבחור בין שלושה מכשירים ,N73 ,E65 , 6120 Classic - עמוד 2 - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מנסה לבחור בין שלושה מכשירים ,N73 ,E65 , 6120 Classic

HunterVee

Recommended Posts

איזו קטילה של ה- n73 :P. אומנם אין לי את המכשיר אבל ממה שקראתי בפורמים אחרים הבנתי שיש שיפור משמעותי בכל הנוגע לאיטיות ולתקיעות בגרסאות חדשות.

e65- מכשיר עסקים בעקרון. לא יודע מה זה אומר לגבי משתמשים רגילים, אבל זה לא מכשיר פופולרי בקרב העם.

n73- אם לא מפריע לך המחיר,גודל ואולי בעיות התוכנה.

אני הייתי הולך על ה-6120. המצלמה בינונית מינוס, אבל הוא ממש זול, מאוד מהיר, קטן ופשוט (לא יקפצו עליך ערסים שאומרים "תן לי רגע" ואז מחזירים לך מכשיר שבור). אם אני לא טועה מישהו פה קנה אחד לא מזמן...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 31
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

לי יש את הN73 ואני לא הייתי מחליף אותו אבל יש הרבה שלא היו מסתדרים איתו.

האיטיות כבר לא משגעת כמו פעם, הנגן נוח פחות או יותר, וכבר אין הרבה באגים ,וכל זה רק הולך ומשתפר עם כל גירסה.

אני רק אומרתי בהתחלה את החסרונות שלו כדי שתוכל לראות את כל הפלאפונים גם מהבחינה הטובה וגם מהרעה ואולי זה יעזור לך להחליט.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בחירת הפלאפונים היא מתוך של להחלפה 4 מכשירים נוכחים בחדשים.

קפיצה מ דור 2.5 ל 3 :)

לכן שמתי את המכשירים הנ"ל כאפשרות יחידה :silly:

הרשימה המלאה של המכשירים היא:

E65

N73

6288

6120C

6085

6070

את האחרים פסלתי בעצמי כבר :)

למיטב הבנתי אין הגבלה של מכשיר נבחר אחד יחולק ל4 האנשים אז אני אוסף את המידע, יתרונות/חסרונות וככה אחליט על שלי והאחרים על שלהם :D

בינתיים ה E65 עדיין הדבר בשבילי ;)

הסיבה שהמחיר הזול של ה6120C לא קוסם לי מכיוון שזה הוא של החלף, חלף, לף לף. ;D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ה6120. החסרון שלו הוא המצלמה, הסוללה וחימום היתר.

חוץ מזה הוא ממש מהיר ואין בו באגים בכלל.

המצלמה בסדר לדעתי , החימום מורגש אבל זה לא כולכך משנה אם אתה כמוני (אני מעדיף לדבר על רמקול/אוזניות) ולמרות זאת החימום לא כול כך חזק

לא יודע מה לגבי הסוללה אני לא מרגיש שהיא יותר מדי חלשה , נתענת ממש מהר ומספיקה ליומיים עם קצת שיחות וקצת , יום וחצי עם הרבה באוזניות ודי הרבה שיחות ובסביבות היום אם אתה גם מדבר הרבה (יחסית) ים שומע הרבה דרך הרמקול והאוזניות וגם משחק (המשחקים בולעים את הסוללה)

מישהו יודע אם יש איזה כתובת WAP לפורום?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לי יש את ה E65 והמלצתי לך על ה N73 בגלל המולטימדיה.

ה- E65 מכשיר ממש יפה והמערכת שלו מהירה מאוד יחסית לסימביאנים אחרים שהתעסקתי איתם.

זמן הסוללה שלו בסדר גמור, ה-WIFI תמיד מכובה (אתה מדליק רק כשאתה צריך) כנ"ל לגבי BT, אם אתה רוצה עוד יותר לסחוט את הסוללה אתה עובר למצב GSM כי הדור השלישי לא יותר מידי בשימוש בתכלס.

החסרונות הם כמו שרשמתי בהודעה הקודמת, ממש ממש בסיסית, ספיקר בודד ולא ממש איכותי.

לגבי 6120:

רוב מה שרשמתי חל גם עליו, חוץ מהזמן שאצלו באמת מזעזע.

יש לו כמה דברים מעאפנים כמו תמיכה לקויה של עברית בדפדפן, חוסר בכפתור החלפת שפה, מה שיכול להיות ממש מעצבן.

וכו וכו...

ה-N73 לעומת זאת באמת בעל תפריטים לא כל כך מהירים, אבל עם גרסאת תוכנה טובה או מיוזיק אדישן זה מסתדר דיי טוב.

מצלמה ורמקולים סבבה לגמרי!!

העיצוב זה החסרון הכי גדול שלו לדעתי, וזה גם מה שגרם לי לוותר על הקניה שלו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זאת בעיה ספציפית אצל עידו (או אצל אורנג' או משהו), לי יש אחד כזה והעיברית עובדת יפה מאד.

הסוללה באמת עלובה וגם עם BT כבוי וכיבוי מסך אחרי 20 שניות הסוללה נגמרת די מהר (אבל נטענת מהר מאד, שעתיים וסוללה מלאה)

החימום הוא לא נוראי, סביר בהחלט אבל זה יתרון בחורף :P

ובקשר למקש לשינוי שפה, יש את כוכבית בשביל זה, אם בא לך תמחק את זה ותצייר עיפון

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כה, תתיחס אליו כאילו הוא מבוסס פרסקוט...

בכל אופן הוא ממש זול ויש לו עיצוב סטנדרטי סבבה, אם זה מספיק לך אין סיבה שלא ללכת עליו.

אבל אם אתה משתמש הרבה במולטימדיה ובמצלמה (דברים שאתה עושה עם המכשיר הנוכחי ולא סתם מדמיין שיהיה סבבה להשתמש בזה בעתיד), אז לדעתי עדיין ה E65 וה-6120 הם לא הבחירה הנכונה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לגבי 6120:

יש לו כמה דברים מעאפנים כמו תמיכה לקויה של עברית בדפדפן,

פעם ראשונה שאני שומע על דבר כזה, אומנם אני לא מכיר בפנים אנשים שיש להם בעיה עם זה, אבל דיברתי באינטרנט עם הרבה אנשים שרכשו את המכשיר ואין להם בעיה כזאת, יש לי את המכשיר ואין לי שום דבר כזה, לדעתי זה משו רק אצלך...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...