צריך ייעוץ בקניית מדפסת עם תקציב נמוך, כ- 300 עד 400 ש"ח - ציוד הקפי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

צריך ייעוץ בקניית מדפסת עם תקציב נמוך, כ- 300 עד 400 ש"ח

TipX-Bomb

Recommended Posts

שלום לכם, רציתי לקנות מדפסת חדשה, לאחר ש-2 מדפסות שקניתי ללא יעוץ מפורום כלשהו היו גרועות ביותר, וחשבתי שהרעיון הטוב ביותר הוא להתייעץ איתכם.

התקציב שלי הוא 300-400 ש"ח (אני יודע שנמוך).

ומה שאני מצפה לה זה מדפסת שלא מדפיסה באיכות יוצת מן הכלל ולא לייזר ולא פטנטים אחרים, אלא היא רק יכולה להדפיס רגיל, לא מתקלקלת, הדיו שלה לא נגמר כ"כ מהר (מכסניות דיו גדולות יחסית), והדפים שלה לא נתקעים (שמאגר הדפים לא יהיה מעל הדפסת, זה גורם לתקיעתם).

המדפסת צריכה להיות מאופיס דיפו.

אני יודה מאוד לכל מי שיעזור :-*

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מבין מכך שקנית אפסון ישנה, לפי הצרות שתיארת.

אני משתמש ב3420 שעלתה לי 400 שקל, היא לא רעה בכלל. אחרי בערך 150 דפים שהודפסו (ולא בדראפט) עדיין אני עם הדיו שקיבלתי עם המדפסת, וכשאצטרך אקנה דיו חלופי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פעם קניתי לקסמארק, כשהתקנתי WIN הדרייבירים היו לא טובים אבל היה עדיין אפשר להתשמש בה (עם הרבה בעיות).

אז נגמר הדיו שלה והלכתי לחנות וראיתי שדיו חדש עולה כ-200 ש"ח שזה המון, אז בסוף לא קניתי אותו כי במילא היו יותר מידי בעיות במדפסת.

אח"כ קניתי באמת Epson, נדמה לי ש-580 והיא עבדה חצי שנה ואז התקלקלה (בנוסף לזה שהמכסניות דיו שלה היו קטנות מאוד וזה היה גורם לכך שכל חודש-חודשיים הייתי קונה מכסניות חדשות) .

עם שני המדפסות האלה היו בעיות שהדפים שלהם באיפם מלמעלה וזה גורם לתקיעות של הדפים.

בכל אופן תודה רבה על ההצעה, כנראה שזה מה שאני ייקנה, אבל לפני אני יחכה לעוד כמה תגובות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מבין מכך שקנית אפסון ישנה, לפי הצרות שתיארת.

אני משתמש ב3420 שעלתה לי 400 שקל, היא לא רעה בכלל. אחרי בערך 150 דפים שהודפסו (ולא בדראפט) עדיין אני עם הדיו שקיבלתי עם המדפסת, וכשאצטרך אקנה דיו חלופי.

אויש, עכשיו המדפסת הזאת עולה 470 ש"ח, טוב אני ישאל את ההורים שלי אם זה אפשרי, ANY WAY, ראיתי את ה-3325 שעולה 320 ש"ח, איך היא?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היה לי ניסיון כושל עם אפסון, מדפיסות יפה, אבל עושות המון המון בעיות

נכון שהם טיפה יותר יקרות, אבל אני עם מדפסות עם HP

3420 הכי כדאית בשבילך

תחפש, היא עדין עולה בערך 400

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המדפסת נראית ככה:

hp3325.gif

אין שום חריץ למעלה. הדבר המוזר זה ההפרדה הדקה בין הדפים הנכנסים ליוצאים, אני בטוח שזה לא יעמוד בהרבה דפים (קיים גם ב3420).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עכשיו הייתי באופיס דיפו, ראיתי את שני המדפסות, שניהם מאוד מאוד דומות, ובסוף קניתי את ה-3325.

עוד לא התקנתי אותה, אני יתקין ויבדוק אותה מחר.

אפשר לנעול את הדיון.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...