The Witcher - הדיון הראשי - עמוד 22 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

The Witcher - הדיון הראשי

LazyBoy

Recommended Posts

דורש אלכוהול עם 3 סלוטים, והוא בסיס לשיקויים כמו אלכוהול עם 5 סלוטים

בקשר לסקילים, צריך רכיב מיוחד אאלט שמקבלים במשימה.

פשוט מעצבן. בשנים האחרונות קניית משחקים הפכה להימור. רב המשחקים שרכשתי לאחרונה יצאו "חצי מבושלים" ורק כחצי שנה או יותר אחרי, ואחרי לא מעט פאטצ'ים, מקבלים את המשחק ה"מלא" - המשחק שהיה אמור להיוצ מושק רישמית. רק אני חושב שמישהו פה קצת דוק אותנו בתור צרכנים?

לא יודע מה איתכם - אבל אני הגעתי להחלטה - לא רוכש משחק עד שיוצא מינימום 2 פאטצ'ים.

מסכים איתך שבגלל האפשרות להוריד פאטצים בקלות יחסית הקהל הפך להיות הבטא טסטר של החברות

תחשוב שזה המחיר שאתה משלם על שאר הדברים שאתה מקבל מהאינטרנט.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 581
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

פשוט מעצבן. בשנים האחרונות קניית משחקים הפכה להימור. רב המשחקים שרכשתי לאחרונה יצאו "חצי מבושלים" ורק כחצי שנה או יותר אחרי, ואחרי לא מעט פאטצ'ים, מקבלים את המשחק ה"מלא" - המשחק שהיה אמור להיוצ מושק רישמית. רק אני חושב שמישהו פה קצת דוק אותנו בתור צרכנים?

לא יודע מה איתכם - אבל אני הגעתי להחלטה - לא רוכש משחק עד שיוצא מינימום 2 פאטצ'ים.

אתה מוזמן להאשים את האמריקאים ובהלת קניות החגים שלהם

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני בפרק 2

כמה שאלות לגבי שיקויים:

1) SWALLOW (מגביר VITALITY)- עם כל הצמחים שאני אוסף כל פעם, הייתי יכול להכין המון שיקויים מסוגו. אני קונה רק אלכוהול הכי חזק ועדיין הרבה פעמים אין לי אופציה בזמן מדיטציה להרכיב את השיקוי הזה. למה?

2) WHITE GULL-למה משמש? לא ראיתי באף פורמולה דרישה לשיקוי הזה (אני יודע שהוא שיקוי בסיס-אבל לא הבנתי בסיס של מה)

סקילים

1) יש סקיל שנותן לך אפשרות להשתמש במרכיבים ללא אלכוהול (לא זוכר את שמו המדוייק). מה תפקידו ולמה הוא יעיל?

ניסיתי כמה פעמים לבחור אותו אבל לא הצלחתי-למה?

white gull משמש כדי לעשות ממנו potions אחרים כלומר אתה יוצר אותו ואז הוא נחשב בתור אלכוהול מהסוג הטוב ביותר, לכן אם תכין אותו בדר"כ תפתח לך האופציה ליצור את הswallow(בתנאי שנשארו לך מספיק מרכיבים).

הסיבה שאתה לא יכול להכין את ה swallow לדעתי היא שיש כמה סוגי אלכוהול (כאלה שיש בהם 3 מקומות למרכיבים או 4 , בקשר ל5 אני לא בטוח שיש כזה חוץ מ white gull) אז אתה קנית כנראה את הסוג של ה3 מקומות (תיצור מזה white gull ותראה אם אתה יכול ליצור).

ובקשר לסקיל שאמרת אני לא יודע

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה לא שהוויצ'ר הוא משחק מעפן ומפוצץ באגים שרק עכשיו יוצא לו פאץ' שמתקן דברים כמו שצריך, להפך.

וויצ'ר משחק מצויין אך המפתחים "לקחו ללב" את הביקורות שהושמעו נגדו(מסכים עם הביקורת לגבי הInventory, מערכת די זוועתית) והחליטו בעצם, "לבטל" את כל הביקורת הזו.

אני חושב שזה צעד מבורך :)

בפאץ' יהיה כלול גם התוספת 5 שעות גיימפליי, או רק ב"חבילה" החדשה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

white gull משמש כדי לעשות ממנו potions אחרים כלומר אתה יוצר אותו ואז הוא נחשב בתור אלכוהול מהסוג הטוב ביותר, לכן אם תכין אותו בדר"כ תפתח לך האופציה ליצור את הswallow(בתנאי שנשארו לך מספיק מרכיבים).

הסיבה שאתה לא יכול להכין את ה swallow לדעתי היא שיש כמה סוגי אלכוהול (כאלה שיש בהם 3 מקומות למרכיבים או 4 , בקשר ל5 אני לא בטוח שיש כזה חוץ מ white gull) אז אתה קנית כנראה את הסוג של ה3 מקומות (תיצור מזה white gull ותראה אם אתה יכול ליצור).

ובקשר לסקיל שאמרת אני לא יודע

יש כמה סוגי אלכוהול חזקים. יש הבדל בינהם מבחנית כמות הסלוטים, או שזה לא משנה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה לא שהוויצ'ר הוא משחק מעפן ומפוצץ באגים שרק עכשיו יוצא לו פאץ' שמתקן דברים כמו שצריך, להפך.

וויצ'ר משחק מצויין אך המפתחים "לקחו ללב" את הביקורות שהושמעו נגדו(מסכים עם הביקורת לגבי הInventory, מערכת די זוועתית) והחליטו בעצם, "לבטל" את כל הביקורת הזו.

אני חושב שזה צעד מבורך :)

בפאץ' יהיה כלול גם התוספת 5 שעות גיימפליי, או רק ב"חבילה" החדשה?

וויצ'ר משחק טוב שיכל להיות משחק מעולה. הוא לא משחק מעולה כי המפתחים שיחררו אותו "חצי מבושל" עם באגים שדי מוציאים את החשק לשחק (זמני טעינה לא ריאליים גם במערכות חזקות, קריסות חוזרות ונשנות ואלו רק 2 מהדברים שהכי מפריעים לכל מי ששיחק בו). כשאני קונה משחק/מוצר אני מצפה לקבל מוצר תקין ולא מוצר חצי תקין שישופר עם הזמן. שפרו את המוצר עד לרמה קבילה ואז שחררו אותו. בעיניי מכירת מוצר פגום ביודעין זו רמאות לשמה, אין לזה שום שם אחר. אף אחד לא מצפה לקבל טוסטר שמידיי פעם לא נדלק, או מכונית שנוסעת רק בגשם, נכון?

בגל מקרה - אני את הלקח שלי למדתי - משחק קונים רק אחרי ששוחרר לפחות פאטץ אחד - רצוי 2.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

צריך להתחשב בכך שמדובר בחברה חדשה ולא מנוסה במיוחד, מדובר בפרויקט ראשון מדהים בהיקפו ובאיכותו.

חצי מבושל? לא יודע, נכון, לפני הפאץ'(1.2 אם אינני טועה, שיצא כבר מזמן), זמני הטעינה היו ממש ארוכים, אבל הם קוצרו משמעותית עם הפאץ'(שיצא זמן ממש מועט אחרי יציאת המשחק עצמו).

המשחק לא התרסק לי/נתקע לי אפילו פעם אחת, זה בניגוד לOblivion וMorrowind, שני משחקים מחברה בעלת נסיון רב שהם בעלי באגים רבים הרבה יותר מטה וויצ'ר.

מיותר לציין כמובן שהם משחקים מדהימים שהבאגים רק מונעים מהם מלהפוך למושלמים, אבל חלילה לא הופכים אותם למשחקים רעים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

א. זמני הטעינה אכן השתפרו. הם הפכו מבלתי אפשריים בעליל ל"רק מציקים". מתוך כ 80 שעות משחק שהם מציינים, 60/70 שעות משחק נשרפות על זמני טעינה והליכה מנקודה א לנקודה ב.

2. אולי לך אין קריסות, אבל תקרא תגובות של שחקנים ברשת ובסקירות, קריסות זה עיניין שבשיגרה.

זה לא שהמשחק לא טוב, המשחק טוב מאוד, אבל לא מוגמר. כ"כ התרגלתם למשחקים גרועים (טכנית, קרי באגים) שהבעיות הללו נראות לכם קבילות?!

ועצם זה שאמרת שהפאץ' שיפר את זמני הטעינה מחזק את הטענה שלי - המשחק שוחרר לא מוכן. פטצים אמורים לתקן בעיות איזוטריות שקורות במיקרים מאוד מסויימים, לא באגים מרכזיים שאמרוים להיות "מגוהצים" החוצה בשלב הבטא טסטינג. כשמדובר בתופעה כ"כ רחבה שקורית לרב המשתמשים, זה כבר לא מקובל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ולכן הם מוציאים את המשחק מחדש בגרסה שאמורה לקצר את זמני הטעינה ב80% ולהוסיף עוד כמה דברים (ולתת למי שקנה את הגרסה המקורית להוריד הכל מהאינטרנט)

אני לא ראיתי עוד חברת משחקים בזמן האחרון שעושה דבר כזה ואתם?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ולכן הם מוציאים את המשחק מחדש בגרסה שאמורה לקצר את זמני הטעינה ב80% ולהוסיף עוד כמה דברים (ולתת למי שקנה את הגרסה המקורית להוריד הכל מהאינטרנט)

אני לא ראיתי עוד חברת משחקים בזמן האחרון שעושה דבר כזה ואתם?

כבר סיימתי את המשחק. למרות שיש 3 סופים שונים - 98 אחוז מהמשחק זהה (מנסיון) ככה שכרגע לי זה לא ממש עוזר ולכל מי שרכש את המשחק. טועה?

המטרה שלהם היא למשוך עוד קונים חדשים, לא לפתור את הבעייה שנוצרה ללקוחות קיימים, אל תהיה תמים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני בפרק 2

כמה שאלות לגבי שיקויים:

1) SWALLOW (מגביר VITALITY)- עם כל הצמחים שאני אוסף כל פעם, הייתי יכול להכין המון שיקויים מסוגו. אני קונה רק אלכוהול הכי חזק ועדיין הרבה פעמים אין לי אופציה בזמן מדיטציה להרכיב את השיקוי הזה. למה?

2) WHITE GULL-למה משמש? לא ראיתי באף פורמולה דרישה לשיקוי הזה (אני יודע שהוא שיקוי בסיס-אבל לא הבנתי בסיס של מה)

סקילים

1) יש סקיל שנותן לך אפשרות להשתמש במרכיבים ללא אלכוהול (לא זוכר את שמו המדוייק). מה תפקידו ולמה הוא יעיל?

ניסיתי כמה פעמים לבחור אותו אבל לא הצלחתי-למה?

אז ככה,

White gull הוא אלכוהול ברמה הגבוהה ביותר, וזהה באיכותו ל-High quality potion base, שזה האלכוהול שרוב השיקויים במשחק דורשים.

ישנו סקיל אחד במשחק שתלוי בעלילה (Vessemir מלמד אותך איך להשיג ממפלצות מתות רכיבי שיקויים), וסקילים אחרים שתלויים בכך שתשתה שיקויים מוטנטיים, אותם אתה מכין במספר הזדמנויות.

הסקיל שאתה מדבר עליו מושג באמצעות שיקוי שנקרא Kikimoris ire, ובשביל להכין אותו דרוש לך עצב (Nerve) של Kikimory queen, אותה אתה פוגש לקראת סוף המשחק, מייד לאחר מותו של הפרופסור. בקיבה שלה מצויים כמה חפצים, ביניהם העצב אותו אתה מחפש בשביל הסקיל הזה.

אני מאוד מקווה שעזרתי, בהצלחה :xyxthumbs:

דרך אגב, סיימתי לא מזמן את המשחק בפעם השניה, הפעם ברמת הקושי הבינונית, והפעם כמובן גם עשיתי בחירות קצת שונות (למשל, לא הרגתי את Vincent meis, וכמובן לא השגתי את סקיל ה-, אבל שרדתי בלעדיו כמו ענק), ויצא משחק מעניין הרבה יותר, אם כי שוב לא הצלחתי למנוע מ-Berengar למות :'( סלחתי לו על מה שהוא עשה, והצטערתי קצת על שהוא מת. בנוסף, זכיתי לשחק Dice poker מול מלך Temaria, המלך Foltest בכבודו ובעצמו, והרווחתי עליו 1600 Orens - פאק זה היה טוב :smile1: במשחק הזה התמקדתי משמעותית יותר ב-Side Quests, ויצא לי לבנות קשרים מאוד מאוד שימושיים, שעזרו לי בהמשך.

שתי המלצות:

1. תעשו לכם אוסף של אלכוהול ברמה החלשה ביותר והבינונית, למקרה שתרצו להוציא ממישהו מידע - פשוט תשתו עד שהוא מתחיל לדבר, זה יכול לקחת גם 5, 6,7, או 8 משקאות.

2. במשחק הזה עשיתי לי Igni sign ו-STEEL-STRONG מושלמים (יענו, הכי משודרגים שאפשר), סיימתי את המשחק ברמה 34, כשלא היה יריב שבאמת הפחיד אותי. מדובר בדמות קטלנית במיוחד, אם כי ה-STEEL-STRONG לא היה באמת דרוש לדעתי, וה-PERFECT IGNI גרם לי להרוג מאסות של אויבים בקלילות.

עריכה: צונזר לבקשת מנהל הפורום.

אני שמח לשמוע שיהיה משחק נוסף, אפילו שמאוד מאוד נהניתי מהמשחק הזה :cool2:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי בעייה קטנה אולי תוכלו לעזור לי:

אני בחלק החמישי של המשחק הגעתי לבית קברות שבביצה ושם למערה של הסטיגה פתחתי את האבן למטה שמכניסה אותך לעוד מערה לקחתי מהארון קבורה את הדף אבל יש שם שלד שתלוי על הקיר עם סימן שיש משהו שאפשר לקחת ממנו אבל אני לא מצליח ואני די בטוח שזה החלק של השריון שאני צריך.

איך לוקחים את זה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...