Clive Barker's Jericho -דיון ראשי - עמוד 11 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Clive Barker's Jericho -דיון ראשי

simonsix

Recommended Posts

כרגע סיימתי תמישחק והסוף קצת מבאס אחרי שאתה יוצא מהמיים ישר מתחילים ה crduts חשבתי יראו איך הם חוזרים לעולם האמיתי או משהו או מה קרה בסוף אבל בכללי מישחק בן זונה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 176
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

כרגע סיימתי תמישחק והסוף קצת מבאס אחרי שאתה יוצא מהמיים ישר מתחילים ה crduts חשבתי יראו איך הם חוזרים לעולם האמיתי או משהו או מה קרה בסוף אבל בכללי מישחק בן זונה

אחרי שהורגים את first birth הם צוללים ועולים כאילו לעולם חדש

אבל באמת הם לא השקיעו בסוף.. כל המשחק היו סרטונים וסצנות מושקעות חשבתי שהסוף יהיה יפה.. אני לא חושב שלסיום של המשחק הזה אפשר לקרוא סיום

המשחק פשוט נגמר וזהו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נכון, ראיתי פתח שם אבל אני לא יכול לעבור שם מסיבה כלשהי...

הרי, אי אפשר לקפוץ שם..זה ממש מוזר, לחצתי על כל הכפתורים (זה נמצא בצד ימין של התמונה, כמעט ולא רואים אותו..)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מישהו יודע איך בדיוק משתמשים בקסם של BLACK.אני לא כל כך מצליח להבין איך להשתמש בו.

אני הגעתי לשלב עם הילד אני אמור להכנס לדמות שנתפסת על ידי הילד ו BLACK היא הראשונה ואני לא מבין איך להשתמש בקסם שלה .

עזרה דחוף !!!!תודה :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מישהו יודע איך בדיוק משתמשים בקסם של BLACK.אני לא כל כך מצליח להבין איך להשתמש בו.

אני הגעתי לשלב עם הילד אני אמור להכנס לדמות שנתפסת על ידי הילד ו BLACK היא הראשונה ואני לא מבין איך להשתמש בקסם שלה .

עזרה דחוף !!!!תודה :)

אצל BLACK זה הטלקינסיס הזה

אצל DELGADO זה המפלצת אש שהוא משחרר מהיד

אצל CHURCH זה היכולת שהיא משחררת כדור דם שתופס את האויבים.. וזה מה שהורג אותו בסוף

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

צריך עזרה באיזה שלב אינה תמונה http://www.swf.co.il/out.php/i17042_.jpg תודה לעוזרים!

תעבור ל COLE (לא זוכר אם זה COLE אבל תעבור לשחקן שיש לו יכולת של מעבר לדמויות אחרות)

ואז תפעיל את היכולת שלו ותחפש איזשהו כפתור על אחד הפסלים האלה שבאוויר.. כשאתה מוצא תכפתור זה יראה לך על מה ללחוץ

ואז נפתח השיריון של המפלצת הזאת.. אז תירה בה

וככה עד שאתה מצליח להרוג אותה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 3 חודשים מאוחר יותר...

היי,

אני משחק עם Cole ב path of souls, מפוצץ את שלושת המתקנים האלה ואז איזה גוויה תופסת אותך ואומרת Welcome to the path of souls. You will learn to give your faith, in time...

כעת יש איזה קומבינציה של מקשים שצריך ללחוץ כדי להשתחרר ממנה אבל בניגוד לפעם הראשונה כשאתה נופל ואז צריך לצאת מהבור, הרצף לא מופיע על המסך כך שאני לא יודע על מה לעזאזל אני צריך ללחוץ :bash:

מישהו יכול לעזור כאן?

אופיר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...