הדיון הראשי על 8800GT/GTS/GS: ה FAQ בעמוד ה1 עודכן. - עמוד 96 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הדיון הראשי על 8800GT/GTS/GS: ה FAQ בעמוד ה1 עודכן.

lmlm

Recommended Posts

• תגובות 2.2k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

למישהו מכם יש פה כרטיס PHYSX ?

זכור לי שפעם בביקורות הראשונות כשהדרייברים עוד לא הבשילו אמרו שהוא טיפה האט את הביצועים, למרות שהתמונה הייתה מהממת עם כל ה PARTICLES הנוספים שהוספו לתמונה.

השאלה שלי האם זה עדיין ככה או למישהו יש 8800GT יחד עם הכרטיס PHYSX של ASUS או BFG שכזכור לי הם היחידיה שיצאו ?(תקנו אותי אם אני טועה).

למי שלא מכיר:

http://www1.zap.co.il/models.asp?sog=&keyword=ageia

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם המחיר של 8800GT הוא 250$, תגידו תודה שהוא עולה 1400 כי הוא צריך לעלות 1500 לפחות. (מחיר בדולרים * שער * 1.5 זה בערך המחיר שצריך לצאת). אז המצב היום לא כזה נורא, silky.

נטחן וטעית

מחיר הכרטיס מתחת ל250 דולר לייבואן. שער הדולר 3.95

250-200*3.95 =790-1000

תוסיף עלות משלוח ורווח חנת. מחיר שצריך להיות 1300 בגג של הגג

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

8800GT 512MB לא יעלה 200$ בזמן הקרוב.

ואין כזה דבר "עלות משלוח ורווח חנות", יש "תכפיל ב1.5", ואני יכול להשבע לך שהשיטה הזאת עובדת. תבדוק כל כרטיס אחר - תמצא את הכי זול בחול, תמצא את הכי זול בארץ, ותראה שהמחיר בשקלים גדול פי 6~ (דהיינו פי 3.95 ועוד פעם פי 1.5) מהמחיר בדולרים. הדוגמא הכי טובה שלי היא ה8800GTS 320MB, שעלה בזמנו 280$ בחול ובארץ השגתי ב1650 שקל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ואין כזה דבר "עלות משלוח ורווח חנות", יש "תכפיל ב1.5", ואני יכול להשבע לך שהשיטה הזאת עובדת. תבדוק כל כרטיס אחר - תמצא את הכי זול בחול, תמצא את הכי זול בארץ, ותראה שהמחיר בשקלים גדול פי 6~ (דהיינו פי 3.95 ועוד פעם פי 1.5) מהמחיר בדולרים. הדוגמא הכי טובה שלי היא ה8800GTS 320MB, שעלה בזמנו 280$ בחול ובארץ השגתי ב1650 שקל.

http://finance.walla.co.il/?w=/3/1197959 ;D

אני מאמין שה-3870 יהיה +- בביצועים של ה-8800GT וגם במחיר, ואם זה באמת כך אז עדיף את ה-3870.

הדרייברים של ATI יותר טובים, סה"כ עד עכשיו לא היו לי בעיות עם הדרייברים לכן אני מעדיף שכך זה יישאר......

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

GT יותר טוב רואים את זה בבנצ'ים.

YemeniteCamel ייבואן והחנות קונים בפחות מהמחיר המומלץ לצרכן, הם גם צריכים להרוויח משהו. והיצרן במקרה הזה גם צריך להרוויח משהו.

כך שמסתכם שעלות כרטיס ללא רווח של אף אחד מהגופים הוא קצת יותר מ50 דולר בערך

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שלום,

קניתי לפני חודש את ה 8800GTS 640MB.

ואני רואה שה GTS החדש וגם ה GT זולים בהרבה מה GTS שקניתי...

ואני רוצה לשאול כמה דברים:

1. מה ההבדל בין ה 320 BIT לבין 250 BIT?? מה יותר טוב?

2. יש ל GTS החדש ול GT 512 מגה... זה לא אמור להיות פחות טוב??

3. איזו השפעם יש להם ל 3 השנים הבאות? ז"א הכרטיסים האלו יותר טובים בהרבה משלי או שלא הפסדתי הרבה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני בטוח שאם היתה מציג את התיאוריה הכלכלית שלך לסטנלי פישר הוא היה זורק אותך מהגג של עזריאלי וחוזר חזרה לארה"ב.

המחיר בארץ לאורך זמן מתייצב בצורה הרבה יותר דרסטית לעומת ההתייצבות בארה"ב שהיא הרבה יותר מתונה בגלל שמראש צריך למכור שם במחיר נמוך יותר (הרבה שחקנים בתחרות - שזה נובע מהמון קונים).

אז אולי זה נכון כמו ששמת לב שלפעמים המחיר פה, בעיקר בזמני השקה, יכול להגיע ל 1.5 ממה שנמכר בארה"ב (שפה כמובן שכחת חישובי מע"מ - את המחיר בארה"ב אתה רואה ללא מע"מ, לכן בפועל זה פחות מ1.5) אבל לא לפי זה נקבעת הכלכלה ובטח אתה לא יכול להסיק מיזה שום דבר ועוד לטעון "שצריך להגיד תודה שזה לא 1700 ש"ח לפי הנוסחה הידועה" (שאתה המצאת).

וזה שבארה"ב אתה רואה חנויות שמוכרות במחיר הרישמי זה לא אומר שזה המצב ברוב החנויות שם, גם כרגע המחיר בארה"ב יקר יותר מהמחיר הרישמי, חנויות שמוכרות שם ב250 דולר מכסות אחוזים אפסיים מהביקוש של הצרכנים - לכן אי אפשר להגיד שזה המחיר שם. מחיר המוצר ניקבע ומתייצב לפי כוחות הביקוש וההיצע בשוק : שים לב איך ביום הראשון של הכרטיס בארץ היו לו כל מיני מחירים (הגירסאות הסטנדרטיות) ולאט לאט הוא התייצב סביב 1550 ש"ח כמו קסם (וכולם התחילו לבכות שהחנויות הזולות מעלות מחירים), פשוט ככה זה עובד, וגם בארה"ב זה עובד כך רק שם תנאי השוק מיטיבים עם הצרכנים (ולמעשה גם עם המוכרים).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

במעקב אחר העמודים האחרונים, אני חושב שגם פה יש דוגמה מצויינת להיצע וביקוש:

יש המון דורשים לתירוצים למה אין להם עכשיו מיליון כרטיסי 8800GT בחנויות ב1200 שקל ומחפשים תשובות קצרות ובזול.

לכן, עד שמישהו מתייחס אליהם הוא מציף אותם במחיר יקר של 20 שורות קריאה ;D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני יגיד לכם ככה

בהתחלה חשבתי ליקנות 3870

בסוף הזמנתי 8800GT והסיבה פשוטה מאוד

אין זמינות ל3870 ולא אמורה להיות בקרוב

חנויות מפרסמות שאין מוצר על המדף

גם הזמינות של ה8800GT לא משהו אבל לפחות יש צפי שהכרטיס שהזמנתי יגיע ב31 לחודש הזה

כל המה יותר חזק טכנולוגיות תימכור וכו לא שוות כלום אם אין מוצר על המדף

מה זה באמת משנה לכמה ירד ה8800GT במחיר בעוד חודשים למי שרוצה ליקנות היום?

תיזכרו שבתקופת קריסמס גם ככה מוצרים כאלו נימכרים מהר ואני לא חושב שיורידו מחירים יותר מידי בחודשים הקרובים

אלה בתקופות יבשות יותר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...