הדיון הראשי על 8800GT/GTS/GS: ה FAQ בעמוד ה1 עודכן. - עמוד 92 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הדיון הראשי על 8800GT/GTS/GS: ה FAQ בעמוד ה1 עודכן.

lmlm

Recommended Posts

1)יתמוך

2)מי אמר לך שיצא בכלל כרטיס כזה??? אין שום מידע מדויק...

3) מצד אחת כן, כי נכון לעכשיו זה הכרטיס המשתלם ביותר למחיר שלו, והמסך 20' לא מצריך יותר... מצד שני, עם יציאת 8800GTS החדש, צפוים לרדת המחירים!

4)לא! או ULTRA/GTX או חכה לכרטיסים חדשים!

:goodposting:

מחזק בבטון, בדיוק מה שרציתי לכתוב.

1920 על 1200 NO MUI KEF על 8800GT ו AA מלא. בעלי 24 ומעלה לחכות ל 8800GTS.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 2.2k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אולי אתה מחזק רק את סעיף 4, כי השאר לא ממש נכון.

1) לא יתמוך.

2) D9E כנראה כן יתמוך בDX10.1 כי הוא בנוי על ליבת הארכיטקטורה הבאה של (בניגוד ל G92), בפברואר הוא כנראה ממש לא ייצא.

3+4) קשה מאוד לענות על השאלות האלו כי לא ממש יודעים עד כמה יהיה הפרש בין הכרטיסים. מה שבטוח ל24" על רזולוצייה טבעית קונים בהרבה פעמים . לגבי 8800GT הוא כנראה לא יחזיק הרבה זמן ברזולוציות הגבוהות הללו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למה לחזק מה שלא נכון ?

1) לא יתמוך.

2) D9E כנראה כן יתמוך בDX10.1 כי הוא בנוי על ליבת הארכיטקטורה הבאה של (בניגוד ל G92), בפברואר הוא כנראה ממש לא ייצא.

3+4) קשה מאוד לענות על השאלות האלו כי לא ממש יודעים עד כמה יהיה הפרש בין הכרטיסים. מה שבטוח ל24" על רזולוצייה טבעית קונים בהרבה פעמים , 8800GT לא יחזיק הרבה זמן ברזולוציות הגבוהות הללו.

1- צודק, טעיתי, עד שלא ייצא, תכלס לא נדע. לא ראיתי הרבה חומר על ה 8800 G92 בשום מקום, רק ניחושים.

2-לא יודעים, כל השאר בלה בלה . . .

השאר עומד בעינו. וכבר דיברו על זה רבות.

מי שיש כסף שיקנה של 8800GT לשחק CRYSIS על HIGH ו מיליון AA .

מי שאין שיחכה ל 8800GTS G92.

האמת לא מבין, הרי כל כך הרבה ביקורות קראנו, לא מספיק כדי להבין שעם 8800GT מגיעים לקצה יכולתו ב 1920 על 1200 :nixweiss:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אולי אתה מחזק רק את סעיף 4, כי השאר לא ממש נכון.

1) לא יתמוך.

3+4) קשה מאוד לענות על השאלות האלו כי לא ממש יודעים עד כמה יהיה הפרש בין הכרטיסים. מה שבטוח ל24" על רזולוצייה טבעית קונים בהרבה פעמים SLI, 8800GT לא יחזיק הרבה זמן ברזולוציות הגבוהות הללו.

ננסה לעשות 1+1 !

*ATI הוציאו כרטיס שתומך ב 10.1... אין מצב ש- לא יוציא גם, עוד השנה!!!

*8800GTS G92 (לפי האתרים שפרסמו) הוא כרטיס שיאפשר TRI-... כלומר, עם הכרטיסים הבאים יתמכו ב 10.1 => גם הוא חייב... אחרת אין טעם לזה!!!

*שולי... אבל... פעם אחת כבר שיפרו ביצועים של 8800GTS, מספיק, לא? הגיע הזמן למשהו חדש!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ננסה לעשות 1+1 !

*ATI הוציאו כרטיס שתומך ב 10.1... אין מצב ש- לא יוציא גם, עוד השנה!!!

*8800GTS G92 (לפי האתרים שפרסמו) הוא כרטיס שיאפשר TRI-... כלומר, עם הכרטיסים הבאים יתמכו ב 10.1 => גם הוא חייב... אחרת אין טעם לזה!!!

*שולי... אבל... פעם אחת כבר שיפרו ביצועים של 8800GTS, מספיק, לא? הגיע הזמן למשהו חדש!

זאת אומרת שאם מישהו שואל אותך אם מחר ירד גשם תגיד לו בוודאות כן כשמאחורי הקלעים אתה מסיק את זה בגלל שכבר הרבה זמן לא היה גשם וכבר סוף נובמבר ?

אני אוהב מאוד את דרך הסקת המסקנות שלך, היא משעשעת אבל פשוט לא נכונה. הסיבה הפשוטה לכך היא שדבריך פשוט שגויים. ה8800GTS החדש יבוסס על ליבת G92 וזה דבר וודאי. ליבת G92 לא תומכת בDX10.1 גם זה דבר וודאי, עכשיו תלמד אתה לעשות 1 + 1 ;) . לפעמים עדיף לא להגיד כלום כשמעירים על טעויותיך מאשר להגיד משהו טיפשי. וכדאי גם ללמוד את ההבדל בין "מידע" לבין "השערות" ואם יש לך השערה - לפחות ציין שזו השערתך כשאתה עונה למישהו.

ובלי שום קשר וכמו שנאמר - אכן אין שום סיבה להיתרגש מDX10.1, כשבאמת נצתרך אותו גם ה8800GT וגם ה3870 יהיו חלשים מדי. זה אמנם טוב שיש תמיכה (שכנראה לא ממש תיושם), אבל לא לפי זה צריך להחליט מה לקנות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין היום משחק אחד שמשתמש בDX10 (באמת)

אז בשביל מה ה10.1? אין בו שום צורך כרגע

כזכור לי CRYSIS משתמש ב DX 10 מלא לא?

אחרת אני לא מבין מאיפה באה הגרפיקה שלו טרם ראיתי כמוה על מסך מחשב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כזכור לי CRYSIS משתמש ב DX 10 מלא לא?

אחרת אני לא מבין מאיפה באה הגרפיקה שלו טרם ראיתי כמוה על מסך מחשב.

מה שהוא מנסה לאמר זה שאין משחק שיש בו הבדל בין DX9 לDX10 (חוץ מירידת FPS) אבל מה שכן בהגדרות הגבוהות ביותר (אלו שישוחררו בעתיד שאפשר להשיג אותם ע"י עריכת הקבצים ידנית) יש שיפור גרפי ובFPS בין DX9 ל10

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמה שאלות על ההבדלי םבין GT לGTS החדש

1. בCRYSIS כמה FPS יש כשכל ההגדרות על HIGH והמעבד לא עושה צוואר בקבוק. עם 8800GT . וכמה צפוי להיות לGTS? ברזולוציה 1024*1280

2. מתי יגיעו GTS לארץ, או ממתי אפשר לשריין כרטיס בחנות? ומה צפוי להיות מחירם?

3. האם אני בכלל צריך את הGTS אם אני אשחק ברזולוציה הנ"ל, או האם ההשקעה הנוספת מצדיקה את הביצועים?( כמובן לא פורסמו הבאנצ'ים אבל על סמך מה שאנחנו יודעים עד עכשיו)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין מה להתחיל לנבא פה, כשיהיו בנצ'ים ל - GTS נדבר.

המחיר המשוער הוא 1700+ ש"ח (כמובן שבהשקה יהיה יותר), הם יוצאים בחו'ל ב - 4.12 מתי יגיעו לארץ תשאל את החנויות/יבואנים.

בנצ'ים של 8800GT בקרייסיס יש המון ברשת ובביקורות שלו (מרוכזות בע"מ הראשון בדיון הזה), אל תתעצל לחפש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמה שאלות על ההבדלי םבין GT לGTS החדש

1. בCRYSIS כמה FPS יש כשכל ההגדרות על HIGH והמעבד לא עושה צוואר בקבוק. עם 8800GT . וכמה צפוי להיות לGTS? ברזולוציה 1024*1280

2. מתי יגיעו GTS לארץ, או ממתי אפשר לשריין כרטיס בחנות? ומה צפוי להיות מחירם?

3. האם אני בכלל צריך את הGTS אם אני אשחק ברזולוציה הנ"ל, או האם ההשקעה הנוספת מצדיקה את הביצועים?( כמובן לא פורסמו הבאנצ'ים אבל על סמך מה שאנחנו יודעים עד עכשיו)

1.עדיין אין תוצאות לביצועים של הכרטיס..אבל בטוח יותר טוב מה 8800GT

2.חודש הבא ויעלה 1800~ לפי הערכות

3.אם יש לך סבלנות ותקציב עדיף לחכות ל GTS החדש

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...