הדיון הראשי על 8800GT/GTS/GS: ה FAQ בעמוד ה1 עודכן. - עמוד 102 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הדיון הראשי על 8800GT/GTS/GS: ה FAQ בעמוד ה1 עודכן.

lmlm

Recommended Posts

יוכל גם יוכל כי ה8800GT מגיע כמעט לרף ה 30 ככה שה8800GTS ייקח אותו כמו גדול.

1. למי ששכח, ביקורת על ביצועי כל הכרטיסים ב CRYSIS כמשחק המייצג הכי חזק לתקופה הקרובה:

2. ספרו לי על עוד משחקים חייתיים כאלה שעומדים לצאת או הוכרזו או משהו בסגנון הזה ששווים את ה 8800GTS :)

וכן, גם אני מתרגש מיציאתו האגדית הקרבה אלינו לטובה של Soldier Of Fortnue 3 . . . אחח מזכיר לי את השירות. ירייה אחת דרך הליאופולדX10, ראש מתעופף לו באוויר, הגופה נופלת ואתה פשוט מחפש את המטרה הבאה . . . מזכיר למישהו משהו ?

http://he.wikipedia.org/wiki/%D7%A8%D7%9E%D7%99%D7%A0%D7%92%D7%98%D7%95%D7%9F_M-24

SOF3 יצא כבר והוא אחד המשחקים הכי גרועים שראיתי אי פעם

עצה שלי: תשיג SOF1 ו2 תשחק שוב

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 2.2k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

תשמעו חבר'ה כניראה היום אחריי צהריים אני הולך להזמין מSKYPC את ה8800GT SUPERCLOCKED של .

אני עוד חודשיים מתגייס ואין לי כח לחכות יותר מידיי עכשיו עד שיגיע ה GTS. (שמעתי שאת הGTS החדש יהיה אפשר לקנות רק ב17 לדצמבר)

לפניי שאני הולך לעשות משהו בעניין,מישהו פה יכול לומר לי אם אפשר לשחק בCRYSIS עם 8800GT שהכל על HIGH ב DX9 עם רזולוציה 1600X1200 יחד עם AAX2 ולקבל בערך 25FPS ממוצא?

בלי AA אני יודע שיהיה לי בערך 35FPS.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תשמעו חבר'ה כניראה היום אחריי צהריים אני הולך להזמין מSKYPC את ה8800GT SUPERCLOCKED של .

אני עוד חודשיים מתגייס ואין לי כח לחכות יותר מידיי עכשיו עד שיגיע ה GTS. (שמעתי שאת הGTS החדש יהיה אפשר לקנות רק ב17 לדצמבר)

לפניי שאני הולך לעשות משהו בעניין,מישהו פה יכול לומר לי אם אפשר לשחק בCRYSIS עם 8800GT שהכל על HIGH ב DX9 עם רזולוציה 1600X1200 יחד עם AAX2 ולקבל בערך 25FPS ממוצא?

בלי AA אני יודע שיהיה לי בערך 35FPS.

יש לך CF של950XT מה אתה צריך לקנות עכשיו כרטיס?

ולמה לעזאזל לעקנות SC? תעשה OC לבד

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לך CF של950XT מה אתה צריך לקנות עכשיו כרטיס?

ולמה לעזאזל לעקנות SC? תעשה OC לבד

אני לא מתכוון לעשות OC של 100MHZ בליבה ועוד 200MHZ בזכרון,זה OC גבוה שמסכן לי את האחריות ואת הכרטיס.

אני מעדיף לשלם עוד 100 שקל ושאני יהיה בראש שקט בלי בלבלוי מוח ותוכנת OC.

פשוט להפעיל את המחשב ושהכרטיס יהיה בOC באופן אוטומטי וזהו.

יש לי את הסיבות שלי למה אני רוצה להחליף,מישהו יכול לענות לי על השאלה בבקשה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא מתכוון לעשות OC של 100MHZ בליבה ועוד 200MHZ בזכרון,זה OC גבוה שמסכן לי את האחריות ואת הכרטיס.

אני מעדיף לשלם עוד 100 שקל ושאני יהיה בראש שקט בלי בלבלוי מוח ותוכנת OC.

פשוט להפעיל את המחשב ושהכרטיס יהיה בOC באופן אוטומטי וזהו.

יש לי את הסיבות שלי למה אני רוצה להחליף,מישהו יכול לענות לי על השאלה בבקשה?

למרות שזה OC דיי זעום אם זה מה שאתה רוצה....

בקשר לשאלה עד כמה שאני יודע משחקים עם GT על VHIGH ומקבלים FPS נורמלי אז על HIGH לא יהיו בעיות (אתה גם יכול לחפש ביקורות ברשת)

עריכה: מצאתי את הביקורת הזאת

עשו אותה עם 169.01 ועל הSP DEMO כך שבמלא תצפה לקצת יותר FPS

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

BFG הם אלה שדווקה עושים OC זעום. הSUPERCLOCKED של זה OC משמעותי.

15% תוספת בליבה,12% בשאדר ועוד 10% בזכרון.

לדעתי זה OC נחמד מאוד ולא זעום כמו שאתה מתאר.

ואני ראיתי את כל הבדיקות שאפשר לראות ואני עדיין לא יודע איך הכרטיס עובד עם AAX2 ועם רזולוציה 1600 בקרייסיס.

בכל מקרה ההרגשה שיש לי היא שיהיה בסדר והכרטיס יחזיק יפה עם AAX2 אבל אני עדיין רוצה לדעת לפניי שאני קונה ולא סתם לשאר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

BFG הם אלה שדווקה עושים OC זעום. הSUPERCLOCKED של זה OC משמעותי.

15% תוספת בליבה,12% בשאדר ועוד 10% בזכרון.

לדעתי זה OC נחמד מאוד ולא זעום כמו שאתה מתאר.

ואני ראיתי את כל הבדיקות שאפשר לראות ואני עדיין לא יודע איך הכרטיס עובד עם AAX2 ועם רזולוציה 1600 בקרייסיס.

בכל מקרה ההרגשה שיש לי היא שיהיה בסדר והכרטיס יחזיק יפה עם AAX2 אבל אני עדיין רוצה לדעת לפניי שאני קונה ולא סתם לשאר.

אתה מודע לכך שכל OC שבוצע בלי החלפת יכול להתבצע גם בבית...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה מודע לכך שכל OC שבוצע בלי החלפת יכול להתבצע גם בבית...

באמת? חשבתי שהם מחליפים את המאוורר למאוורר ששייך לממיר של YES...

זה הכל עניין של מה אתה מעדיף. אני מעדיף לקנות את הכרטיס,לחבר אותו וזהו לשחק.

עם OC כזה הביצועים שלי יהיו שווים לביצועים של GTX ב CRYSIS וזה ממש נחמד. בלי OC הוא צמוד ב 2FPS לGTX אז עם........

עזוב אותך 1920X1200 עם AAX4,לא מעניין...

בכל מקרה הכרטיס עולה 1570 שקל וזה + COH אז סבבה אני משלם 150 שקל על המשחק ועוד 20 שקל על הOC :lol:[br]פורסם בתאריך: 25.11.2007 בשעה 02:49:04

רגע רגע מערך CF של שני 1950XT לא מחזיק את CRYSIS בDX9? אתה רציני? ניסיתה בכלל? (אם כן תכתוב בבקשה כמה FPS אתה מקבל במשחקים, סתם לידע כללי)

מחזיק 25FPS על 1600X1200 שהכל על HACKED OPTIMIZED VERY HIGH שעשיתי. (זה VH שלא מוריד כמעט בכלל את הביצועים מהHIGH וזה ניראה בידיוק כמו VERY HIGH DX10 מלא.)

אני רוצה שהמשחק יחזיק לי על אותו FPS רק עם AAX2 ואותם הגדרות. (וגם להפתר מהCF המעצבן הזה נמאס לי ממנו)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מחזיק 25FPS על 1600X1200 שהכל על HACKED OPTIMIZED VERY HIGH שעשיתי. (זה VH שלא מוריד כמעט בכלל את הביצועים מהHIGH וזה ניראה בידיוק כמו VERY HIGH DX10 מלא.)

אני רוצה שהמשחק יחזיק לי על אותו FPS רק עם AAX2 ואותם הגדרות. (וגם להפתר מהCF המעצבן הזה נמאס לי ממנו)

בשביל זה להחליף לGT? בשביל חודשיים והביצועים יהיו "כמעט" אותו דבר?.. עדיף תשקיע בחשפנית או משהו - תקבל יותר תמורה בשביל הכסף :silly:

אגב למה מערך הCF "מעצבן"?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בשביל זה להחליף לGT? בשביל חודשיים והביצועים יהיו "כמעט" אותו דבר?.. עדיף תשקיע בחשפנית או משהו - תקבל יותר תמורה בשביל הכסף :silly:

אגב למה מערך הCF "מעצבן"?

סיפור ארוך עזוב...

ואל תדאג יש לי כסף גם לכרטיס מסך וגם לחשפנית ב 1000 שקל :P

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב

אני רוצה לרכוש 8800GT ליבת G92

אלה היצרנים שעלו לסקר הסופי

גיגבייט 3 שנים אחריות 1440 IQPC

BFG אחריות כל החיים 1550 נועה מחשבים

אסוס 3 שנים אחריות 1600 פנדה

קראתי את השירשור עד עמוד 14...

האם כדאי לחכות לGTS החדש או שאלה מחירים טובים?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב

אני רוצה לרכוש 8800GT ליבת G92

אלה היצרנים שעלו לסקר הסופי

גיגבייט 3 שנים אחריות 1440 IQPC

BFG אחריות כל החיים 1550 נועה מחשבים

אסוס 3 שנים אחריות 1600 פנדה

קראתי את השירשור עד עמוד 14...

האם כדאי לחכות לGTS החדש או שאלה מחירים טובים?

http://skypc.co.il/pl_product~32130~8~0.htm

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...