הדיון הראשי על 8800GT/GTS/GS: ה FAQ בעמוד ה1 עודכן. - עמוד 101 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הדיון הראשי על 8800GT/GTS/GS: ה FAQ בעמוד ה1 עודכן.

lmlm

Recommended Posts

• תגובות 2.2k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

^^^

תודה, אחלה תמונות!!

לא הגיוני שבSLI אתה מקבל תוצאה ש8800GT בודד יקבל

כיבית את כל הפילטרים מהדרייבר?

גם לא הגיוני, וגם יש לו וויסטה, כלומר ירידה בביצועים וכמובן בתוצאה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

NV סוגרת פערים בכרטיסים לכול סוגי השכבות

נמוך

8400GS,8500GT

נמוך בינוני

8600GT 8600GTS

בינוני

8800GS

בינוני גבוה

8800GT

גבוה

8800GTX

Xטקרים

8800GTS \ 65nm 8800 ULTRA

כמובן שרק הכרטיסים שבאמת שווה לקנות הם 8800GS,8800GT,new 8800GTS

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא הוא לא תומך 10.01.

תשובה יפה לאלה המנפיצים :lol:

ובינינו, עוד 5 עמודים עברו ושוב התחילו חברה חדשים לשאול לגבי ביצועים וכדאיות של 8800GTS G92 . . .

לאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאא

עד שהוא ייצא ב3 לדצמבר שזה עוד שבועיים רבאק - מחכים עם השאלות :-X

כרגע הוא שווה רק למי שרוצה לשחק CRYSIS על HIGH וAA מלא ויש לו לפחות מסף עם רזולוציה 1920 על 1200 שזה 24אינץ' רחבים ומעלה בלבדדדדד :xyxthumbs:

ומי שיודע כבר עכשיו לאור הנ"ל שהוא צריך אותו כמוני - יזמין את הכי זול שייצא מייד כדי שלא לפספס את המשלוח הראשון כמו שקרה לכל מי שלא קנה את ה8800GT ועכשיו נשאר עם ה*** ביד כי אלה שכן מגיעים עוד שבוע שבועיים הולכים ישר למי שהזמין מחשבים שלמים מהחנויות (תשובה שקיבלתי אתמול מLOGIC כתשובה מייצגת ).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תשובה יפה לאלה המנפיצים :lol:

ובינינו, עוד 5 עמודים עברו ושוב התחילו חברה חדשים לשאול לגבי ביצועים וכדאיות של 8800GTS G92 . . .

לאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאא

עד שהוא ייצא ב3 לדצמבר שזה עוד שבועיים רבאק - מחכים עם השאלות :-X

כרגע הוא שווה רק למי שרוצה לשחק CRYSIS על HIGH וAA מלא ויש לו לפחות מסף עם רזולוציה 1920 על 1200 שזה 24אינץ' רחבים ומעלה בלבדדדדד :xyxthumbs:

ומי שיודע כבר עכשיו לאור הנ"ל שהוא צריך אותו כמוני - יזמין את הכי זול שייצא מייד כדי שלא לפספס את המשלוח הראשון כמו שקרה לכל מי שלא קנה את ה8800GT ועכשיו נשאר עם ה*** ביד כי אלה שכן מגיעים עוד שבוע שבועיים הולכים ישר למי שהזמין מחשבים שלמים מהחנויות (תשובה שקיבלתי אתמול מLOGIC כתשובה מייצגת ).

הלוואי והיית צודק אבלאין שום כרטיס בימינו שמסוגל להריץ את קריסיס בצורה חלקה עם ההגדרות הנ"ל!

אני לא בטוח שgts החדש יוכל להפעיל אותו בצורה חלקה עם 4AA,הכל על UH,ורזולוציה של 1280*1024 [בלבד]!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הבאנצ'ים יצאו ב3? . אין סיכוי שמישהו יפרוץ למחסנים של נוידיה יגנוב כרטיס ויכתוב את הבאנצ'ים??

הGS נראה מיותר. 8600GTS או 8800GT תחליט לבד. מה גם שהבדל המחירים יהיה מינורי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הלוואי והיית צודק אבלאין שום כרטיס בימינו שמסוגל להריץ את קריסיס בצורה חלקה עם ההגדרות הנ"ל!

אני לא בטוח שgts החדש יוכל להפעיל אותו בצורה חלקה עם 4AA,הכל על UH,ורזולוציה של 1280*1024 [בלבד]!

יוכל גם יוכל כי ה8800GT מגיע כמעט לרף ה 30 ככה שה8800GTS ייקח אותו כמו גדול.

1. למי ששכח, ביקורת על ביצועי כל הכרטיסים ב CRYSIS כמשחק המייצג הכי חזק לתקופה הקרובה:

2. ספרו לי על עוד משחקים חייתיים כאלה שעומדים לצאת או הוכרזו או משהו בסגנון הזה ששווים את ה 8800GTS :)

וכן, גם אני מתרגש מיציאתו האגדית הקרבה אלינו לטובה של Soldier Of Fortnue 3 . . . אחח מזכיר לי את השירות. ירייה אחת דרך הליאופולדX10, ראש מתעופף לו באוויר, הגופה נופלת ואתה פשוט מחפש את המטרה הבאה . . . מזכיר למישהו משהו ?

http://he.wikipedia.org/wiki/%D7%A8%D7%9E%D7%99%D7%A0%D7%92%D7%98%D7%95%D7%9F_M-24

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

2. ספרו לי על עוד משחקים חייתיים כאלה שעומדים לצאת או הוכרזו או משהו בסגנון הזה ששווים את ה 8800GTS :)

משחקים יפים שאומורים להיות עם גרפיקה יפה וכבדה אתה רוצה?

Assassin's Creed גרפיקה מהממת!!! ממש ממש יפה

והשקיעו בו גם מבחינת כמו ה"פרטים" שרואים... (רק לדמויות עשו כבר 10,000 "מצבים")

מחכה לו בקוצר רוח אבל אני לא יכול להגיד שהוא יהיה כבד וכולם ידפקו על שקורא ב CRYSIS

כי חברה תותחית ומשקיע במשחק משחק

ותדאג לנו כבר להסתדר איך שהוא :xyxthumbs:

http://www.gametrailers.com/player/27754.html

גם לGTA 4 תהיה גרפיקה ממש יפה (ועם העולם הגדול שבGTA העומס גדול)

אבל לא יעשו אותו כבר כי זה כבר הם לא יכולים לעשות כי איזה חצי עולם משחק בGTA...

הביקוש יהיה עצום והם לא יכולים להרשות לעצמם מה שקורא בCRYSIS

הם צריכם שיעבוד כמעט בכל המחשבים...

(רוב הגיימרים שמשחקים בו בקושי מבינים במחשבים ויש להם מחשב חלש [בלי שהם יודעים אפילו כמה חלש])

גם Alone in the Dark יהיה מאוד יפה

ויש עוד איזה משחק אחד שמזכיר את Call of Juarez

התמונתץ פירסום הכי נפוצה שלו זה שיש איזה דמות שעומדת על מסילת רכבת ביער והשמש מסנוורת קצת

הוא נראה כבד... כמו Call of Juarez

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...