זה המפרט שלי לקניה מה אתם אומרים - עמוד 2 - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

זה המפרט שלי לקניה מה אתם אומרים

ybzon

Recommended Posts

אינטלP4 2.4

לוח GIGABYTE GA-8SQ800ULTRA.כולל כרטיס קול+כרטיס רשת+FIRE WIRE

זיכרון MB512 DDR PC2700-333MHZ MICROM/SAMSUNG

כונן קשיח 80 WESTRAN DIGITAL

כרטיס מסך ATI RADEON 9500 PRO

כונן DVD BENEQ

צורב CD-RW 48X24X48 INT

מודם ג'יניוס או US ROBOTICS

מארזCHIEFTEC MIDI TOWER AH-01SL מארז אלומיניום מדהים הכולל 3 מאווררים, 2 מקוריים של היצרן, ואחד כולל 4 לדים בצבעים שונים, 300watt אמיתי

נאמר לי שבנק זה פיוניר האם זה נכון

ומה בקשר ללוח האם הוא מתאים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני יודע שבנק זה איסר - אך נאמר לי שזה יצור של פיוניר

בקשר לספק זה שייך ךפייב אקסיט ומה שהם מוכרים זה רק ברמה גבוהה- תשאל בזיגזג

אבל לא עניתם לי בקשר ללוח האם האם הוא הכי טוב של ג'יגה בייט

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

צורב של אסוס? No way. לי אין נסיון עם אחד ותהיה בטוח שאתה לא תחשוב על יותר ואתה תהיה מסופק מאוד. אבל, אם אתה תקבל את הLiteOn ויחליפו לך אותו לAsus, רק אז אתה תרגיש בירידתה של הרמה. כלומר, ואני לא בטוח לגבי הAsus, הLiteOn מציג ביצועי צריבה טובים יותר- צורות קריאה דיי זהות לרוב הצורבים אך אצלו הביצועים טובים יותר. הוא גמיש לגבי מדיות ולא יהיה סלקטיבי.

המודמים וכלל המוצרים שיצא לי להכיר מבית US Robotics הם יקרים ולשווא.

הייתי ממליץ על מודם פשוט של Genius. הבדלים ניכרים לא יהיו, אם בכלל יהיו.

שוב, אני ממליץ לרדת עם הגרסא של הלוח. כרטיס קול, רשת ואת כניסת ה-IEE1394 אתה תמצא בכל לוח ממוצא. מה שכן, היחוד של הלוח הוא הRAID וחיבורי כוננים קשיחים בממשק S-ATA. אם יש כסף אז סבבה, כי אני לא רואה עוד רכיבים שצריכים תחליף. אגב- , Winbond.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ווסטרן-דיגיטל? אני דיי בטוח שזה בגלל שהרוב רוכשים כוננים-קשיחים שלהם, ולא כי הם באמת כאלו.

היו לווסטרן דיגיטל כמה סדרות בעייתיות, הקוויאר 6.4 היא המפורסמת ביניהם (וגם אני נפגעתי ממנה :'( ).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אלו 42$ הפרש בין ה8SQ800 לבין גרסאת ה-Ultra שלו. תוכל לקנות כרטיס ממוצע של Genius בפחות מ100ש"ח, אבל אחרי הכל, בשורה התחתונה, אם התקציב מרשה אז כמובן שגרסאת האולטרה תהיה משתלמת וטובה יותר. תמיכה בטכנולוגיית הS-ATA היא עוד יתרון של לוח-אם.

סבבה שהיו לWD סדרות פחות טובות, ואני בטוח שכמו הצורבים של Yamaha, היו עדינות, כי הסיכויים מעטים לכך שמוצר יעבור עשרות מבחנים ע"י החברה שמייצרת אותו, חברה שדואגת לו, ולאחר מכן יצא לחנויות וימכר בכמויות. אחרי הכל, גם אם זוהי בעיה בסדרות ישנות של כוננים-קשיחים מבית החברה, הבעיות הללו חלפו ועכשיו ניתן לראות בכוננים הקשיחים החדשים של הסדרה. שורה תחתונה- הWD800JB לא יעשה את הבעיות הללו, אם הוא יטפל בו טוב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...