פרויקט קירור מים ב650 ש"ח+****עדכון תמונות בעמוד 5+תמונות חדשות**** - עמוד 4 - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

פרויקט קירור מים ב650 ש"ח+****עדכון תמונות בעמוד 5+תמונות חדשות****

lee

Recommended Posts

• תגובות 63
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

המעבד בלי O.C רץ על 1800GHZ ועם O.C של 1200HZ רץ על 3000GHZ

זה O.C של 70% כמעט..בכול מקרה יכול להיות ששמתי יותר מידי משחה ויכול להיות שהבלוק החדש הוא לא יותר טוב מישן למרות שעשיתי תבנית אחרת

שצריכה היתה להוריד את הטמפ הרבה יותר ויכול להיות ש4 בלוקים הורגים את הזרימה... :nixweiss:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כל הכבוד LEE...ניראה ממש טוב.

:xyxthumbs::yelclap:

לגבי הזרימה במערכת - אם בדקת לפני שהכנסת אותה אז אם יש לך מעל 3.8 LPM זרימה - אז זה לא הבעיה.

אם יש לך פחות - הייתי מציע להוציא את הבלוק ל PWM - ופשוט להחזיר את בלוק האויר + מאורר....הוא לא אמור להתחמם יותר מידי עם DUO.

בשביל לבדוק עד לכמה בדיוק מגיע המעבד תוריד את יחס הזכרונות בנתיים ל 1:1 - שהם לא יהו גורם מגביל.

תיראה לכמה מקס יציב אתה מגיע עם המעבד (SMALL FFTS).

אם אתה רוצה לנסות לסחוט עוד קצת מהמעבד - אז תנסה לעלות קצת CPU VTT.

ושנה את CPU GTLREF ל 67%.

באיזה בלוק לכרטיס מסך אתה משתמש? רשמת שהוא מוסב....ממה? MAZE 4?

לגבי הרדיאטור - אשמח לתמונה יותר קרובה והסבר על איזה קונפיגורציה השתמשת למאוררים? אני משער שזה PULL? אם\בלי SHROUD?

אני מאוד שמח שבחרת ב D5 ולא במשאבת DDC - יש יותר מידי מיקרים של מוות של DDC לעומת ה D5 האמינות יותר.

דרך אגב ל IP35E יצא ביוס בטא 14.05 - שמבטל את בעיית ה BOOT - אם אתה מעוניין:

http://forum.abit-usa.com/showpost.php?p=890253&postcount=174

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

:hi:

אהלן נימרוד

לגבי הO.C אני יעדכן בימים הקרובים ,כרגע משחקים עליו CRYSIS

לגבי הבלוק לכ.מסך -זהו הבלוק הראשון שישב על המעבד ראה עמוד 2 תמונה ראשונה ופשוט כירסמתי בפרספקס והתאמתי אותו ל1900XT

הראדיאטור הוא אותו רדיאטור -עמוד 2 תמונה 4, המאווררים מושכים אוויר ואין שראוד רק קירות מפרספקס(יש עוד עבודה כמו שרשמתי.

מה שמוזר לי זה שהטמפרטורות של הבלוקים האחרים נמוכות מאד:

כ.מסך--------30\44

וולט רגולטור--40\45

סיסטם-------28\30

ורק המעבד--33\63

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רגע, מה משמעות המונח Single/Double Pass?

חשבתי שמדובר על מס' ערוצי זרימה מקבילים, ככה שמספר גבוה יותר משמעו התנגדות קטנה יותר (ופחות זמן לכל טיפה לבלות בתוך הרדיאטור).

SINGLE PASS : הנוזל ברדיאטור זורם רק בכיון אחד ברדיאטור - משמע, נכנס מצד אחד ויוצא בצד הנגדי.

ותודה........

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מהמר על 4 בלוקים שהורגים את הזרימה, אבל נמרוד מכיר את המשאבה הזו לדעתי ויכול להיות שהוא יודע...

יש לך משאבה טובה מאוד, שאמורה לעבוד עם המון רכיבים (הרבה בלוקים), לכן יש לה גובה ראש גבוה מאוד (לחץ גבוה), לעומת הספיקה שהיא רק 1200 L|H

יש לך המון רכיבים במע', ורק רדיאטור של 120X2, שאמור לפלוט לא מעט חום, כמו כן, אני גם לא רואה מיכל כלשהוא שיוריד את הטמפ' של המים

בכל אופן, אולי זה ישמע קצת מוזר, אך יש סיכוי שהבלוק לא יושב טוב על המעבד? האם הקפיצים יוצרים מספיק לחץ?

ומה עם הגריז הטרמי?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בניגוד לדעות :nono: "מיכל מים" לא מוריד טמפ אלא מעלה אותה.

לגבי הבלוק אני חושד ששמתי יותר מידי AS5,לגבי הלחץ..הוא יושב טוב ומאד חזק-אין מצב להזיז את הבלוק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דווקא אני זוכר שבמהלך התקנת המע' שלי, המיכל הוריד לי מעלה עד 2, אחרי שהורדתי אותו (בעיות בהברגות), הטמפ' עלתה, אם כי באופן זניח.

בכל אופן, הייתי בודק את הבלוק ,

אגב, לפני התקנת המע', מה הייתה הטמפ' של המעבד?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בניגוד לדעות :nono: "מיכל מים" לא מוריד טמפ אלא מעלה אותה.

לגבי הבלוק אני חושד ששמתי יותר מידי AS5,לגבי הלחץ..הוא יושב טוב ומאד חזק-אין מצב להזיז את הבלוק.

מיכל המים הוא במו כל גורם אחר במערכת ומוסיף התנגדות לזרימה - אבל מעטה מאוד....שינוי הטמ"פ יהיה ממש זניח.

מאחר ורק המעבד חם...הבעיה היא באיזור המעבד...או בעיה בבלוק או במגע והעברת החום עם IHS

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב..אז כנראה שהבלוק שלי לCPU יצא חרא :'( :'(,גם לאחר שהורדתי בכמות הARTIC SILVER5

הוא ירד רק ה2 מעלות

עכשיו 345X9=3150

1.565V

IDLE-36\44

LOAD-59\65

נראה לי שממחר אני עובד על בלוק חדש ..אולי יש לכם הצעות לתבנית אחרת מהשתי וערב שהכנתי(תמונה בעמודים הקודמים)

אשמח לקבל הצעות..תודה מראש :smile1:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ליי ב איזה חומר אתה מישתמש בבסיס של הבלוק(החלק שנוגעה במעבד )אלומיניום או נחושת או משהו אחר?

בקיצור זה יכול להיות בחומר כי בדרך כלל נחושת ו אם מישתמשים ב אלומיניום (כמו במעבדים הישנים יותר) זה נותן פחות כי יש לו פחות מוליכות חום (או משהו כזה) או ו נכון בבלוק שאתה בניתה היו רווחים (בפלקסיגלס )בישביל זרימת המים אז עצה שלי על תעשה רווחים תעשה יחידה אחת שלמה שלמים יהיה כמה שיותר שטח לגעת בו (כמובן זה דורש יותר זרימת מים )וכך המים לוכחים יותר חום וזהו..... תקנו אותי אם אני טועה

או כן אחי עשיתה את הבפני ממש פרק מים יפה גבר :xyxthumbs: :xyxthumbs: :xyxthumbs: עכשוו תשים תאורה uv (כי אם זה נ ו ז ל שאתה קונה בחנות אז הוא אמור להיות מואר אם תאורת uv ואז הוא זוהר בחשוח וזה מגניב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני משתמש רק בנחושת ופרספקס(עם פלטה להחזקה לפעמים ממתכת),

לא כול כך הבנתי על מה אתה מדבר ברווחים-בפרספקס אין רווחים רק בנחושת בצורה כזאת#.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אהה טוב אני לא יסבך בקיצור כדי לך לעשות בלוק רק מנחושת בלי ה פוספקט הזה ואם אתה לא מצליח אז כדי שתיקנה בלוק אבל זה רק ברגע שאתה פורש מהקטע של הבלוק.

בקיצור בהצלחה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...