אפשר לעשות כסף מכסף שיש לי עכשיו ביד ? - עמוד 4 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אפשר לעשות כסף מכסף שיש לי עכשיו ביד ?

VL

Recommended Posts

• תגובות 72
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

כנל רוב העשירים הכבדים שאתה רואה. התחילו מעושר ורק מתעשרים יותר. מקרים של אנשים שהתעשרו מאפס הם נדירים מאוד והם יותר עניין של מזל.

99.9% מהאנשים יעבדו רוב החיים שלהם בשכירות בשכר ממוצע וככה יגמרו את החיים שלהם גם- וככה גם הילדים שלהם,וככה גם הילדים של הילדים שלהם.

זה הכל עניין של חינוך פיננסי

אני מכיר אישית הרבה אנשים שהתחיל מאפס והיום הם עושים בחודש מה שאיש הייטק עושה בשנה וכל זה בלי לעבוד כמעט - מהאינטרנט!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה הכל עניין של חינוך פיננסי

אני מכיר אישית הרבה אנשים שהתחיל מאפס והיום הם עושים בחודש מה שאיש הייטק עושה בשנה וכל זה בלי לעבוד כמעט - מהאינטרנט!

תרשה לי לקחת אותך ואת ההצהרה המוגזמת שלך בערבון מוגבל מעט...

תסלח לי..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה לא שהם התחילו עסק באינטרנט ותוך יום התחילו לעשות הרבה כסף, גם בעסק הזה - זה לא כסף קל! עובדים קשה בהתחלה!! קשה מאד וזה באמת מתיש הרבה יותר ממה שחושבים. האנשים האלה בעסק הזה כבר 3 שנים .חלקם הפסידו כסף בהתחלה אבל תאמין לי לא חסר כאלה שמרוויחים יותר ממליון בחודש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

.חלקם הפסידו כסף בהתחלה אבל תאמין לי לא חסר כאלה שמרוויחים יותר ממליון בחודש.

חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח הצחקתי אותי , יותר ממיליון בחודש? איפה אתה חי?? במוסד לחולי נפש אולי? (בלי לפגוע) אף אחד לא עושה יותר ממיליון בחודש (נתעלם מהאיליטה שיש להם 50 חברות גדולות ומצליחות) , אף אחד לא עושה מיליון בחודש ... מיליון בחודש אומר שאתה עושה 12 מיליון בשנה ... ופה אני מתעלם מהמס והשטויות .... 12 מיליון בשנה נשמע לך הגיוני? 3 מיליון דולר בשנה? תרשה לי לצחוק! ועוד בלי לעשות כלום דרך האינטרנט?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כבר שלוש שנים מתעסקים בזה? וואוו... הם ממש ממש ותיקים אז...

שלוש שנים זה מלא זמן. יש מצב שהם מעבירים סדנאות בנושאים האלו?

חולקים קצת מהנסיון והוותק שלהם?

מדהים אותי, אבל מחקר קצר מראה, שסטטיסטית, ההודעות הכי דביליות יוצאות ממשתמשים ב IE6 :kopfpatsch:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח הצחקתי אותי , יותר ממיליון בחודש? איפה אתה חי?? במוסד לחולי נפש אולי? (בלי לפגוע) אף אחד לא עושה יותר ממיליון בחודש (נתעלם מהאיליטה שיש להם 50 חברות גדולות ומצליחות) , אף אחד לא עושה מיליון בחודש ... מיליון בחודש אומר שאתה עושה 12 מיליון בשנה ... ופה אני מתעלם מהמס והשטויות .... 12 מיליון בשנה נשמע לך הגיוני? 3 מיליון דולר בשנה? תרשה לי לצחוק! ועוד בלי לעשות כלום דרך האינטרנט?

אפשרי בהחלט, זה דורש חשיבה יצירתית, מעט השקעה בהתחלה וזמן. אני אקח את עצמי בתור דוגמה: כמעט חצי שנה שאני מוכר מוצרים באינטרנט. לא ניכנס לכמה אני עושה בחודש, אבל בוא נאמר שביחס למשכורת מינימום לשעה אני מרוויח פי 4.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

וכמה שעות ביום אתה עובד?

ומה הסיכון?

אני כשכיר - בעבודה הראשונה שלי, בלי תואר ומיד אחרי , עושה משהו כמו פי 4 משכר המינימום...

הדרך עד למליון לחודש מהאינטרנט רחוקה אחשלו...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אפשרי בהחלט, זה דורש חשיבה יצירתית, מעט השקעה בהתחלה וזמן. אני אקח את עצמי בתור דוגמה: כמעט חצי שנה שאני מוכר מוצרים באינטרנט. לא ניכנס לכמה אני עושה בחודש, אבל בוא נאמר שביחס למשכורת מינימום לשעה אני מרוויח פי 4.

פי 4 ממינימום? יענו בסביבות ה 80 שקל לשעה? זה מביא לך מיליון שקל בחודש? זה אומר שאם אתה עובד נוןסטופ כול החודש (בלי לישון בלי כלום , חודש עבודה נטו) יש לך 60 אלף שקל ... מעגל את זה ל50 בסדר? (כמובן שלא מחשבים מס ושטויות) 100 חלקי 5 שווה ל20 ... זאת אומרת שאתה צריך לקבל בשעה פי עשרים כדי לקבל מיליון בחודש .... 80 כפול 20 =1600 שקל בשעה חחחח 1600 שקל בשעה שמעת שניה אני אכתוב את זה במילים אלף שש-מאות שקל וזה רק אם אתה עובד כול החודש נטו (מה שכמובן בלתי אפשרי) ... עכשיו בוא נגיד שאתה עובד חצי חודש נטו ומקבל את המיליון שלך ... המשכורת שלך לשעה אמורה להיות 3200 שקל ... שלושת-אלפים מאתיים ... שלושת-אלפים מאתיים שקל דרך האינטרנט! להזכירך זה בערך פי 160 יותר ממשכורת מינימום!!

אז אתה תוך חצי שנה הכפלת את משכורת המינימום פי 4 ... תוך 3 שנים (6 חצאי שנה) אתה מכפיל את המינימום ב 24 .... רק 24 (לעומת ה 160) 24 * 20 = 480 .... אתה רחוק שנות אור מהמיליון לחודש...רק אם אתה מצליח להכפיל כול חצי שנה את המשכורת שלך פי 4 אז אתה עובר את ה4000 שקל לשעה ואת המיליון לחודש!

אם יש לך דרך מספיק יצירתית בשביל להשיג 3200 שקל בשעה בבקשה תשתף אותי אני מוכן לעזור לך בעד 200 שקל לשעה.... בכל דבר שתרצה (כול עוד הוא חוקי כמובן)

ובבקשה אל תשכך שלא חישבנו את המיסים בחישוב.

תרשה לי לצחוק עוד הרעיון

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הם מדברים כנראה על Affiliate Marketing, מודל כלכלי שבו אתה מוכר מוצרים של חברה מסוימת כ-"שותף" ומקבל אחוזים על כל מכירה.

זה ממש לא "בלי לעבוד כמעט" או "מעט השקעה", יורקים דם בהתחלה ומפסידים כסף עד שמבינים איך ליצור פירסום יעיל ואיך מתגברים על התחרות

(כשעובדים עם למשל, מגלים שהשוק רווי עד מוות).

However, אם נותנים את הנשמה ולא מתייאשים, אפשר להגיע לסכומים יפים מאוד. חבר טוב שלי, שלקח את העסק ברצינות, אחרי שנה וחצי

הגיע לרווח ברוטו של 20,000$ בחודש, פחות הוצאות פירסומיות יוצא לו 13 בשקט, וזה עוד כלום ביחס לפוטנציאל שיש בעסקים האלה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הם מדברים כנראה על Affiliate Marketing, מודל כלכלי שבו אתה מוכר מוצרים של חברה מסוימת כ-"שותף" ומקבל אחוזים על כל מכירה.

זה ממש לא "בלי לעבוד כמעט" או "מעט השקעה", יורקים דם בהתחלה ומפסידים כסף עד שמבינים איך ליצור פירסום יעיל ואיך מתגברים על התחרות

(כשעובדים עם למשל, מגלים שהשוק רווי עד מוות).

However, אם נותנים את הנשמה ולא מתייאשים, אפשר להגיע לסכומים יפים מאוד. חבר טוב שלי, שלקח את העסק ברצינות, אחרי שנה וחצי

הגיע לרווח ברוטו של 20,000$ בחודש, פחות הוצאות פירסומיות יוצא לו 13 בשקט, וזה עוד כלום ביחס לפוטנציאל שיש בעסקים האלה.

סוף סוף!! תודה לאל !!!!

:xyxthumbs: :xyxthumbs:

זה מה שהתכוונתי!!!

עכשיו ל godmoney אני רואה שהבנת הנקרא זה לא התחום שלך אז כדאי שתעבור על זה כמה פעמים ותקרא טוב טוב!!

זה לא שהם התחילו עסק באינטרנט ותוך יום התחילו לעשות הרבה כסף, גם בעסק הזה - זה לא כסף קל! עובדים קשה בהתחלה!! קשה מאד וזה באמת מתיש הרבה יותר ממה שחושבים. האנשים האלה בעסק הזה כבר 3 שנים .חלקם הפסידו כסף בהתחלה אבל תאמין לי לא חסר כאלה שמרוויחים יותר ממליון בחודש.

עכשיו ראיתי את ההודעה שלך david 32 .

עם ראש אטום כמו שלך יהיה קשה להסביר אבל בוא נגיד שעל כל טופס של בקשת הלוואה שמישהו ממלא אפשר לקבל עד 1000 שקל .

כשחלק מהאנשים בתחום משיגים בתוקפת החורף (תקופה שיש ביקוש גבוה יותר להלוואות) 50 ויותר הפניות כאלה ליום . תעשה את החישוב שאתה כל כך אוהב לבד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אל תדאג ראש אטום אין לי.

על טופס בקשת הלוואה אתה מקבל אלף שקל? איך בידיוק ... אם זה נכון אז סבבה , התמזל מזלך ואתה אחד מהאנשים היחידים שעושים את הדבר הזה שאתה מדבר עליו ובחודש בחורף מקבלים מיליון וחצי.... מה עם הקיץ? פחות נכון? ...

אבל באמת שמה שאני לא מבין זה איך אתה מקבל אלף שקל על טופס בקשת הלוואה? אחוזים מההלוואה כאילו? הלוואה מהבנק או מסתם מישהו . או בקיצור "תפרט טיפה"

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...