אפשר לעשות כסף מכסף שיש לי עכשיו ביד ? - עמוד 3 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אפשר לעשות כסף מכסף שיש לי עכשיו ביד ?

VL

Recommended Posts

• תגובות 72
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

גבר.. צא מהסרט, הבחור שעכשיו יושב בקסיקו על החוף מוריד מרגריטות, תוך כדי שהוא סוגר עסקה של 30 אלף דולר בטפלון, איפה שהוא בחיים שלו גם קרע תתחת בשביל 15 שקל לשעה... עד שהוא צבר סכום מספיק גדול.. לגלגל איתו משהו..

אין מה לעשות כולם.. אפילו ביל גייטס מתישהו עבדו בעבדוה מעפנה של שכר זנות.. הקטע שהחכמים התקדמו מעלה.

הוא עבד כמה שנים בעבודה קשה, וגמר מעבודות קשות לכל החיים.

לעומת זאת, מושיקו מדימונה, יקרע את התחת במפעלי ים המלח מגיל 22-50 ולא יעשה בכל התקופה הזו מה שהבחור שיושב בחוף עושה בשנתיים.

ולגבי אלו שנולדו למשפחות עשירות, ההורים שלהם גם נולדו עשירים? מישהו מתחיל את זה מתישהו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה מתייחס כנראה לבעלי משכורת מינימום,

אני למשל מתייחס לאותם אנשים משכילים שעובדים בהייטק [סתם דוגמא] בעלי משכורות 8000 ומעלה.

ואם אני עובד בהייטק ומרוויח מעל 10,000 אני נח על זרי הדפנה :)?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ואם אני עובד בהייטק ומרוויח מעל 10,000 אני נח על זרי הדפנה :)?

לא ממליץ לך, עובדי הייטק היום בעיקר מהנדסי מערכות מידע, תוכנה, בודקי תוכנה וכ'ו לא מדבר על מהנדסי אלקטרוניקה, בכול אופן, אחרי גיל מסוים הידע שלהם כבר מיושן מדי, ועם כול ההעלאות שכר שהוא קיבל, הוא כבר עולה לחברה יותר מדי כסף, ולכן הם מעדיפים להביא מישהו אחר טרי, מעודכן, ששוב יתחיל מדרגת שכר 0 של 8-9k בחודש... מאשר להשאיר איזה דינזואר שסיים את התואר שלו לפני 13 שנה והיום צריך לקבל 25-27 אלף..

קיצר אתה לא ממש נח על זרי הדפנה אל תעשה את הטעיות שכולם עושים וישר משתוללים עם המשכורות ענק, כי בהייטק אתה צריך להשאיר את זה בצד.. כי יגיע היום שתאלץ להגיד יפה שלום.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא, זו משכורת בורגנית.

אבל בטח מצבך הרבה יותר טוב לפחות ממחצית האוכלוסיה הישראלית :P

כמובן שלא. הייתי ציני... מאד...

שמע, מי שלומד ומשקיע. מגיע למקומות. נקודה.

לא ממליץ לך, עובדי הייטק היום בעיקר מהנדסי מערכות מידע, תוכנה, בודקי תוכנה וכ'ו לא מדבר על מהנדסי אלקטרוניקה, בכול אופן, אחרי גיל מסוים הידע שלהם כבר מיושן מדי, ועם כול ההעלאות שכר שהוא קיבל, הוא כבר עולה לחברה יותר מדי כסף, ולכן הם מעדיפים להביא מישהו אחר טרי, מעודכן, ששוב יתחיל מדרגת שכר 0 של 8-9k בחודש... מאשר להשאיר איזה דינזואר שסיים את התואר שלו לפני 13 שנה והיום צריך לקבל 25-27 אלף..

קיצר אתה לא ממש נח על זרי הדפנה אל תעשה את הטעיות שכולם עושים וישר משתוללים עם המשכורות ענק, כי בהייטק אתה צריך להשאיר את זה בצד.. כי יגיע היום שתאלץ להגיד יפה שלום.

מה קשור אחי? וכמו שאמרתי - הייתי מאד מאד ציני. אני עובד קשה וקורע את התחת.

חלק גדול מאד מהעבודה שלי זה ללמוד. כל הזמן ללמוד דברים חדשים - עוד ועוד כדי לא להשאר מאחור...

וכמובן למי שיש ידע מיושן ועולה לחברה יותר כסף ממה שהוא שווה יפוטר. הגיוני לגמרי ולגיטימי.

בגלל זה צריך ללמוד כל הזמן. אם התחלתי בתור מפתח WEB שעובד עם HTML ו CSS, למדתי עוד ועוד ועכשיו אני מתעסק בעיקר בדוטנט - כאשר יעד ההמשך הוא תפקיד ניהולי. יש מספר שנים מוגבל שאתה יכול לעבוד בתור מתכנת מבלי להשתגע אחי...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מנסה להבין מאיפה ההגיון הזה לקחת מתכנת בלי שום נסיון על פני מתכנת "דינוזאור" שיודע מה הוא עושה ומכיר את התכנה כל כך טוב ואז אני מסתכל למטה ורואה שעוד בערך שנה תהיה בן 18...

אז ככה: אחי וחבריו שייך לדינוזאורים האלה...

לא, זה לא קורה.

דינוזאורים מכירים הכי טוב את החברה, את השאיפות והיעדים שלה, ומכירים הכי טוב את מה שהם כתבו בעצמם.

לרוב החברות <להוציא חברות ענק> אין שום אינטרס להחליף את הדינוזאורים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מי שבאמת רוצה משהו - ישיג אותו.

אבל בשביל זה צריך להתמסר.

ראו את כל הגאונים למיניהם(איינשטיין..), "חסרי חיים" שיכלו לשבת יום יומיים רצופים (ואולי אפילו יותר) בלי לאכול ולשתות עד שהגיעו למה שרצו.

כמובן שמי ש"חכם" יותר יגיע לזה בפחות השקעה. ומי שפחות "חכם" יגיע ביותר השקעה.

הכל שאלה של רצון.

וזה שפתחת פה דיון מראה על רצון.

אבל כמו שכבר אמרו כאן, מסכום של 3000 יהיה קשה מאוד לעשות מיליונים, בטח בזמן קצר.

אתה יכול לשחד כתב חדשות שיעשה כתבה על כמה שאתה מסכן ואולי גיידמאק יקפוץ על המציאה..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

או שהוא יכול ב3000 שקל לקנות דברים שיש להם ביקוש.. ולמכור אותם בפי 3-4.... 3 אלף יהפכו ל12 אלף... ועם ה12 אלף אתה יכול מתוכם לקחת חצי ושוב להכפיל אותו עם המכירות... הקטע שאתה צריך למצוא דבר שיש לו ביקוש באזור מסוים.. למצוא מקום שיש בו עודף לאותו מוצר.. ולקנות אותו בכמיות בזיל הזול ולמכור במקום עם הביקוש בפי 3-4.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למכור בפי 3-4??

עכשיו כבר נכנסנו לעולם הפשע..

אם אתה מוכר משהו ברווח - כל רווח(אגורה) - כבר יש לך עסק.

ההשקעה אולי הכי בטוחה היא בשוק הנדלן.

ערך הדירות תמיד עולה. כמו יין שמשתבח עם השנים.

לבנות בית מחומרים זולים, ולמכור.

אני מכיר אחד שעושה את זה שעבד עם אבא שלי, היום הוא מגלגל מיליונים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...