שינוי סיסמאת Administrator - Windows - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שינוי סיסמאת Administrator

Kerberos

Recommended Posts

טוב אז ככה,

אני מניח שבטח זה נשאל בעבר פשוט לא הצלחתי למצוא את זה ...

קרתה תקלה במחשב שלי מישו אחר - הוא עבד על Administrator שינה את הסיסמא וכנראה שנכנס איזה צ'ק לא מתאים והסיסמא

שהוא חושב הכניס היא לא זאת .... מה עושים ? אני יודע, נכון !!!

לא עובדים על האדמינסטורטור אלא על אקווילנט לו כך שאם קורה כזה דבר ......

אבל זה מה שהוא עשה ...

מה עושים ?

Kerberos

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם יש לך משתמש אחר בעל הרשאה של ADMIN אז אתה לוחץ על כפתור ימני בעכבר על MYCOMPUTER ו לוחץ על MANAGE שם אתה בוחר בlocal users and groups ואחר כך בוחר ב users אתה לוחץ כפתור ימני אל הADMINISTRATOR ובוחר SET PASSWORD.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם לא, אז תכנס במשתמש רגיל ותחפש *.pwl, כשתמצא את הקובץ Admin.pwl או Administartor.pwl, תוריד תוכנה שנקראת CAiN ותנסה לפענח אותו בעזרתה. אם אתה רוצה, אתה יכול לשלוח לי את הקובץ ואני אפענח בשבילך, אבל כדאי שתדע שאם תעשה את זה אז אני אדע את הסיסמה של Administartor - לא שזה ממש יעזור לי או משהו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אכן שכחתי לומר מדובר במערכת Win2k

אז מה עושים ?

את מה שאמרתי לך מקודם אם יש לך משתמש בעל הרשאה של ADMIN ואם לא אז תתקין תוכנה שנקראת ERD Commander היא נותנת לך לעלות במצב דימוי DOS ואתה יכול לכתוב HELP וישנה פקודה שם שאתה משנה את הסיסמא לכל USER שאתה רוצה ואתה לא צריך לדעת את הסיסמא הקודמת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

RogerWilco ;D ;D

אין שם משתמש שווה בדרגתו - אם היה לא הייתי נאלץ לפנות לעזרתכם ...

אני אנסה להפנות אותו ל ERD Commander ולראות אם זה יסתדר ... ואעדכן פה בהמשך

תודה רבה רבה רבה רבה על העזרה,

נקווה שזה יצליח!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן שינוי סיסמא זה חלק מהאפשרויות של התוכנה מה שטוב בה גם שאפילו אם יש לך PARTION של NTFS וזה אומר שאתה לא יכול לעשות לגשת אליו ב PROMT שך DOS אז היא נותנן לך בקיצור היא ממש עוקפת את ההגנה של NT.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן שינוי סיסמא זה חלק מהאפשרויות של התוכנה מה שטוב בה גם שאפילו אם יש לך PARTION של NTFS וזה אומר שאתה לא יכול לעשות לגשת אליו ב PROMT שך DOS אז היא נותנן לך בקיצור היא ממש עוקפת את ההגנה של NT.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...