ה-XBOX 360 Arcade יצאה לחנויות בארה"ב. המחיר - 280 דולר - קונסולות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

ה-XBOX 360 Arcade יצאה לחנויות בארה"ב. המחיר - 280 דולר

תמיד מחייך

Recommended Posts

עדכון - ה-XBOX 360 Arcade תגיע היום (23/10) לחנויות בארה"ב ועליה תג מחיר תחרותי של 280 דולר. חבילת ה-Arcade מכילה את הדברים הבאים:

* שלט אלחוטי אחד.

* חיבור HDMI, כבל HDMI איננו מצורף (הכבלים שמצורפים לחבילה הם מסוג Composite ומיועדים לחיבור ברזולוציה רגילה).

* כרטיס זיכרון של 256 מגה.

* 5 משחקי ארקייד מלאים - Pac-Man Championship Edition, Uno, Luxor 2, Boom Boom Rocket ו-Feeding Frenzy.

http://www.joystiq.com/2007/10/23/xbox-360-arcade-finally-official-released-today-for-279

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יותר מידי גירסאות

וחוץ מיזה הפרימיום אמור לימכר בקריסמס אם 2 משחקים רצינים ב350$

ככה שאני לא מבין אנשים שיקנו תגירסת ארקיד

אין לה ארד דיסק ביכלל שזה חיסרון גדול

אין פרמיום כבר

יש את Arcade שזה הCore הישן(עם כמה שינויים, כרטיס זכרון שלא ניתן למצוא אותו בחנויות של 256mb(בחנויות יש רק 128 ו512) שלט אלחוטי במקום החוטי בCore ומשחקים Arcade(לא יודע מי אמר שזה דמואים, אבל וTRU מוכרים את זה עם מלאים), יש פשוט 360 בתמחור של 329-349 תלוי בבאנדל שזה הפרמיום הישן(עכשיו גם עם HDMI) ויש את הElite ב399-429 תלוי בבאנדל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ומה הוא מכיל איתו בבאנדל?

אגב, הגרסאות החדשות כוללות את הכונן HD השקט?

הHD אף פעם לא הרעיש הCD והמאוררים כן, ולא יודע.

בבאנדל כרגיל 1-2 משחקים תלוי בבאנדל, שלט אלחוטי, הרדיסק, חודש 1 חינם לLIVE GOLD.

באלה שיש חיבור יבואו גם עם כבל .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הממ חבל שאין תמונות שלה פתוחה, אני רוצה אישור ויזואלי שאכן יש לה .. כי על גבי הקופסא זה לא מוזכר.. טוב נחכה עוד כמה ימים זה בטח יצוץ.

אני מעדיף לקנות את ה-ARCADE על פני הרגילה כי אין לי שימוש ב-LIVE. אני יותר צריך אותה בשביל לשחק משחקי Multiplayer עם חברים.

לפי חישוב שלי לאחר כל המיסים זה יוצא באיזור ה-1600 ש"ח להביא את הקונסולה לארץ עם מישהו שמגיע מחו"ל וקונה בחנות מקומית.

מעניין מה קורה איתן מבחינת הקירור וההתחממות, מישהו כבר ראה מידע על זה בפורומים בחו"ל?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הממ חבל שאין תמונות שלה פתוחה, אני רוצה אישור ויזואלי שאכן יש לה .. כי על גבי הקופסא זה לא מוזכר.. טוב נחכה עוד כמה ימים זה בטח יצוץ.

אני מעדיף לקנות את ה-ARCADE על פני הרגילה כי אין לי שימוש ב-LIVE. אני יותר צריך אותה בשביל לשחק משחקי Multiplayer עם חברים.

לפי חישוב שלי לאחר כל המיסים זה יוצא באיזור ה-1600 ש"ח להביא את הקונסולה לארץ עם מישהו שמגיע מחו"ל וקונה בחנות מקומית.

מעניין מה קורה איתן מבחינת הקירור וההתחממות, מישהו כבר ראה מידע על זה בפורומים בחו"ל?

אני ממש לא בטוח שלArcade יהיה , חוץ מזה חסרון קטן בHDMI(אם לא תקנו אותו) שאין סראונד אלא אם הטלביזיה שלך עושה loop back החוצה לסאונד ב5.1 ערוצים, כיוון שהיציאה האופטית לסאונד עובדת עם קומפוננט בלבד.

לPremium "החדש" יש וכבר צצו כמה גרסאות שלה בחנויות, לHalo Edition ולElite יש כבר כמה חודשים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני ממש לא בטוח שלArcade יהיה HDMI, חוץ מזה חסרון קטן בHDMI(אם לא תקנו אותו) שאין סראונד אלא אם הטלביזיה שלך עושה loop back החוצה לסאונד ב5.1

אפשר להוציא סראונד מהאופטי ולחבר את ה-HDMI רק למסך..

http://www.chadledford.com/?p=50

השאלה אם בכלל יש לה . כנראה שהתשובה תגיע בקרוב..

קרירין איזה דיווחים בדיוק? ועל איזה גירסה אתה מדבר בדיוק כי עדיין לא ראיתי דיווחים על ה-ARCADE שעליה מדובר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פתחתי על זה דיון שהיו דיווחים על גירסת הילו 3

מאז לא היו אמורים להיות שינוים בחומרה עד שיצא לוח אם חדש

ובכלל תיראה את זה-

http://www.maxconsole.net/?mode=news&newsid=22042

או במילים אחרות בימקום להחליף מכשירים מתקנים אותם

אבל התיקון בהרבה מיקרים לא יעיל והבעיה חוזרת

רק אם קניתה קונסולה תקינה מהתחלה יש לך מזל אבל סיכוי סביר שתיקנה אחת בעיתית לפחות עד שיפתרו תבעיה סוף סוף

כי זה פשוט מגוחך

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נו באמת... ::)

ה-Halo3 לא כולן בקונפיגרציה החדשה יותר (בעלי הקירור ללא ה-heatpipe), רק הגירסאות הכי מאוחרות שלה מתאריך מסויים.

ברור שבחלקן יהיה בעיות, אבל לא ראיתי הוכחה לגירסה חדשה עם RROD (למרות שיתכן ולא חיפשתי).

ואיך שלא יהיה, ה-ARCADE חדש לגמרי, אם הוא אכן מגיע עם HDMI זה אומר שהוא שונה מה- הנוכחי גם מבחינה פנימית, ובעצם אין לדעת למה לצפות.

צריך לשמוע דיווחים בימים הקרובים מהקונים, אם אכן הקונסולה מתחממת, אם יש , והאם הקירור ללא HEATPIPE.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אתה רוצה אתה מוזמן לחפש תדיון שהיה אז

אבל שיהיה ברור לא שווה חסינות מי RROD וזה לפי מספיק דיווחים

גם לעלית יש ויש סיכוי סביר לRROD

וגם לגירסאות של הילו כולל לפי דיווחים ה65N

זמן תה אמר שצריך להגיע לוח אם חדש

לי אין מושג אם יש אותו בגירסת ארקיד

כרגע המכירות של ה360 ביפן ואירופה לא טובות והוא חזק רק בארצות הברית+אנגליה

וכל עוד הבעיה קיימת לפני קריסמס כזה חשוב קשה לי ליראות אותה מחזיקה הרבה שנים בשוק

לערכתי 3 יצא מוקדם מהצפוי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...