קריסות אקראיות - תוכנה - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

קריסות אקראיות

Cyb3r

Recommended Posts

בזמן האחרון המחשב שלי קורס די הרבה, בעיקר בזמן הרצת World of Warcraft. לפעמים רק המשחק קורס ומשאיר הודעת שגיאה ולפעמים אני מקבל מסך כחול ומתחיל איתחול אוטומטי.

איך אני יכול לברר איפה הבעיה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האם במקרה יש לך כ.מ. ATI X19XX?

אם כן הוא מתחמם, לכן זה קורה באמצע משחק. וגם אם לא הוא עדיין כנראה מתחמם. תנקה אבק, תדאג שכל המאווררים עובדים - במיוחד מאוור כ.מ. ומאוררי מארז - ותעדכן דרייבר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם DEBUGGER שזו עבודתו לא רץ ישר ל-DUMP FILE, יש פעולות בסיסיות שצריך לדעת. גם אם ב-DUMP יהיה קישור לכתובות לא חוקיות אליהן ניסה לכתוב דרייבר זה או אחר עדיין לא אומר שהבעייה תיפתר. DUMP זה מעולה אבל צריך גם מפרט מחשב, ישנן בעיות ידועות של כרטיסים ספציפיים, תן פרטים ו-DUMP.רק תדאד לקנפג אותו ל-KERNEL בלבד, כך הקובץ יכיל רק פרטי חומרה רלוונטיים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המפרט של המחשב שלי מתחת ל-Avatar... אני אעלה dmp בפעם הבאה שאני אקבל קריסה.[br]פורסם בתאריך: 20.10.2007 בשעה 13:34:39

הנה ה-minidump...

עוד משהו, מהי טמפ' נורמלית לכרטיס מסך שלי (7800GTX) בעומס?

[attachment deleted by admin]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

באמת נשמע כמו בעיה של חימום יתר על מידה, ניקית אבק ומאווררים?

טמפ' אני חושב גורמת להפעלה מחדש בערך בטמפ' של בסביבות 45-50 הכי נמוך, בחלק יש קונפיג בביוס שאומר לו לעשות את זה יותר מאוחר (אני למשל במחשב הנוכחי שמתי את זה על 70 כי יש לי בעיות עם הסירקולציה של האוויר, אבל אני מחליף מחשב עוד מעט אז לא אכפת לי).

נסה לנקות אם זה לא עוזר באמת כדאי לבדוק במינידמפ אבל אני לא מבין כל כך במינידמפ אז אני השאיר את זה לאחרים.

ד"א גם לי לפעמים יש קריסות אקראיות של WoW סתם ככה, אל זה לא עושה לי הפעלה מחדש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפי הDUMP שלך מידי פעם בגלל בעיות בדריבר המסך

יש גישה לזיכרון למקום בעיתי מבחינת כתובות

לכן אני ממליץ לך להתקין דריבר חדש לכרטיס מסך

אם אח"כ יש עוד DUMP תעלה ואני אסתכל

בהצלחה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...