Far Cry 2 - כל הפרטים כאן - עמוד 26 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Far Cry 2 - כל הפרטים כאן

simonsix

Recommended Posts

• תגובות 586
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

למה בדיוק נחכה?

עכשיו זה ידוע שיש לכל דמות ייחודי (ביחד עם נשקים משותפים לכולם) ושאתה לא יכול לסחוב את כל הנשקים באותו הזמ....

אני רק אומר שזה קצת דפוק (לא הקטע של הסחיבה אלה הקטע של ה"קלאסים")

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הנה הקלאסים מE3

* Russian

* All-American

* Insurgent

* Heavy

* Professional

* Commando

יאללה במולטי אני הולך ליהיות בן מולדתי ;D פעם ראשונה שלא יעשו מהרוסים את הסיבה לכל הרע בעולם... וזה לא יהיה מפגר כמו בCOD4 שהספצנז רץ עם מסכות גז וכאפיות לא משנה איפה.. וגם לספצנז בCOD4 יש מבטא קווקזי כבד (אפילו כבד מידי שאני כרוסי לא תמיד הבנתי מה הם אומרים שם)

נקווה שבסאונד טראק יקחו אנשים מהלאום המתאים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הנה הקלאסים מE3

* Russian

* All-American

* Insurgent

* Heavy

* Professional

* Commando

יאללה במולטי אני הולך ליהיות בן מולדתי ;D פעם ראשונה שלא יעשו מהרוסים את הסיבה לכל הרע בעולם... וזה לא יהיה מפגר כמו בCOD4 שהספצנז רץ עם מסכות גז וכאפיות לא משנה איפה.. וגם לספצנז בCOD4 יש מבטא קווקזי כבד (אפילו כבד מידי שאני כרוסי לא תמיד הבנתי מה הם אומרים שם)

נקווה שבסאונד טראק יקחו אנשים מהלאום המתאים

רוסי? אתה הולך להיות שיכור? כי הרי אין ספק שתהיה לדמות גישה לקלצ'ניקוב ווודקה ואז כל פעם שהוא ירפא את עצמו

הוא ישפוך על עצמו וודקה כאמצעי חיטוי!

לפחות אם תהיה רוסי שיכור זה יהיה לגיטימי מבחינת האויבים שלך שתרדוף אחרי זברות!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אה זה יענו ירידה? דבר אחד אני יכול לומר לך שאתה אדם סטום בגלל שאתה שופט אומה שלמה בגלל קמצוץ של אנשים. ועוד דבר שאני אומר לך אין לך חוש הומור ויש לאף שלך מזל (ואולי לכל הפנים כי אני מסטול לא? ומסטול לא יודע לכוון ואתה כניראה מזה דומה לזברה שאני מזה אוהב לרדוף אחריה....)

ולמה לעזזל אם אומרים רוסי ישר באה לראש המילה שיכור? מה ישראלים לא משתכרים? אירופאים לא משתכרים? בו אני אתן לך נתון סטטיסטיקה- באוקראינה יש יותר מקומות בשם "אוטרזויטל" איפה שמביאים אנשים שיכורים כדי שלא יפגעו באוכלוסייה והם אף פעם לא נישארים ריקים.

וחזרה למשחק

מעניין איך יצא להם לעשות מפה של 50 ק"מ מרובע שתכנס ל10 ג'יגה זיכרון.... אם 4 דורש 18 ג'יגה מקום אז םאר קריי 2 עבר אופטימיזצייה כבדה ביותר :o

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רוסי? אתה הולך להיות שיכור? כי הרי אין ספק שתהיה לדמות גישה לקלצ'ניקוב ווודקה ואז כל פעם שהוא ירפא את עצמו

הוא ישפוך על עצמו וודקה כאמצעי חיטוי!

לפחות אם תהיה רוסי שיכור זה יהיה לגיטימי מבחינת האויבים שלך שתרדוף אחרי זברות!

not.... :bash:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...