Far Cry 2 - כל הפרטים כאן - עמוד 24 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Far Cry 2 - כל הפרטים כאן

simonsix

Recommended Posts

• תגובות 586
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

סבבה בוא נגיד בCOD4 שרט אותך כדור או שהוא כמעט פגע בך ואתה בהלם ומחכה עד שההלם יעבור וב BF-BC אתה מזריק אנדרנלין או כל סם אחר (קיים סם כשלהוא שעוד כשאבא שלי שירת בצ'צניה הוא היה בערכת העזרה הראשונה של כל חייל קומנדו שכשאתה מזריק אותו אתה יכול לחיות עם פציעה קשה עוד 7 שעות...)

מספיק להזריק כמה גרמים של קוק ואתה לא מרגיש פצוע... אבל פה בלי הרדמה בלי כלום ועוד לבד אתה מחזיר את היד למקום!

שוב, זה משחק :nono: הוא לא אמור להיות 100% מציאותי, חוץ מזה יש גם הגבלות מכל מיני מדינות וכו' (משחקים כמו ו SOF לא נמכרים בכל העולם בגלל ה GORE). חוץ מזה אם שום דבר לא נשבר רק החיבור זז מהמקום אין בעיה להחזיר את זה לבד (זה מזעזע אבל אפשרי).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היו מספר FPS DROPS בסרטון

איפה?

חיפשתי ולא מצאתי.

אולי התנועות של השחקן בטריילר מצליחות להטעות.

אישית, אני מעדיף את הגרפיקה בפאר-קריי 2 או יותר נכון איך שהיא מצטיירת מהטריילרים מהגרפיקה של קרייסיס

לא להתנפל אבל זו דעתי האישית וחרשתי מספיק על קרייסיס וקשה להגיד שנהניתי.

מיותר לציין שהמנוע של קרייטק-CryEngne הוכיח שהוא לא מצליח לייצר גירסה משלו לקונסולות

מה שהופך את המנוע הזה לבכלל לא יעיל.

המנוע החדש של יוביסופט- Dunia נראה כאחד כזה שמסוגל לתת פיתרון גם לפיסי וגם לקנסולות

ולא להתפשר על הגרפיקה וזה חשוב .

זה המשחק שאני הכי מחכה לו השנה ואני מאמין שיהיה לו גם מולטי מכובד שיחליף אולי את cod4 שמתחיל לאבד כבר את הקסם :-X[br]פורסם בתאריך: 29.08.2008 בשעה 17:11:11

הכוונה שהסרטון צולם מהXBOX360/PS3.

ניראה שזה רץ מעולה על גראפיקה גבוהה בקונסולה.

יש טענה שהגרפיקה של המשחק ב PS3 תהיה חדה יותר מהאקסבוקס

http://www.psu.com/Far-Cry-2-to-feature-smoother-graphics-on-PS3-News--a0004674-p0.php

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למשחקים יש גבול לרמת הריאליזם, אחרת משחק היה נמשך לא יותר מעשר דקות :-X

בכל המשחקים כמעט אתה מצליח לשרוד אם זה בהסתתרות ובהמתנה שהגוף יתרפא (בכוחות עצמו) כמו COD ודומיו

אם זה בהזרקת חומר לגוף כמו בסינגל של Battlefield: Bad Company

מבחינתי הריאליזם צריך לבוא לידי ביטוי באווירת המשחק, בסוגי הנשקים ובתיפקודם, בסאונד הנשקים והדמויות

טריילרים חדשים:

A nonlinear mission structure lets the story unfold according to the player's actions.

http://www.gametrailers.com/player/39278.html

Experience yourself physically immersed in the game.

http://www.gametrailers.com/player/39274.html

יוווווו הוידאו השני עושה לי חשק אטומי לשחק במשחק! זה הכותר היחיד שיגרום לי לחזור לשחק במשחק FPS.

כבר החלטתי ממזמן שזה עומד להיות משחק ה FPS של השנה.

איזה עוד מתחרה ראוי יש, באמת?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יאפ. בהחלט נראה אחד המשחקים הטובים שייצאו בזמן הקרוב.

בדיוק כמו ש FARCRY השאיר את עולם הגיימרים עם פה פעור בזמנו.

לפי דעתי זו אחת החברות (CRYTEK) הטובות בעולם למשחקי מחשב. גם מי שלא אוהב את ז'אנר ה FPS חייב להעריך את כמות ההשקעה שהחברה הזו נותנת בכל משחק ! הם תמיד נותנים את המקסימום מבחינת שקיימת.

אני אישית מאד מצפה למשחק וקונה אותו ביום שהוא מגיע למדפים.

נ.ב לא קשור - ראיתם סרטונים של KILLZONE 2 בזמן האחרון ? המשחק נראה פשוט מדהים. גארילה התעלו לפי דעתי על סרטון ה CGI ששוחרר אז ב 2005.

אני פשוט מקנא בבעלי ה PS3 שיוכלו לשחק בו ואני לא.. :'(

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יאפ. בהחלט נראה אחד המשחקים הטובים שייצאו בזמן הקרוב.

בדיוק כמו ש FARCRY השאיר את עולם הגיימרים עם פה פעור בזמנו.

לפי דעתי זו אחת החברות (CRYTEK) הטובות בעולם למשחקי מחשב. גם מי שלא אוהב את ז'אנר ה FPS חייב להעריך את כמות ההשקעה שהחברה הזו נותנת בכל משחק ! הם תמיד נותנים את המקסימום מבחינת טכנולוגיה שקיימת.

אני אישית מאד מצפה למשחק וקונה אותו ביום שהוא מגיע למדפים.

נ.ב לא קשור - ראיתם סרטונים של KILLZONE 2 בזמן האחרון ? המשחק נראה פשוט מדהים. גארילה התעלו לפי דעתי על סרטון ה CGI ששוחרר אז ב 2005.

אני פשוט מקנא בבעלי ה PS3 שיוכלו לשחק בו ואני לא.. :'(

ראשית כל נתקן אותך, את 2 מפתחת Ubisoft Montreal הקנדית.

CRYTEK פתחו את הראשון (ששוחרר ע"י UBISOFT) ופתחו גם את CRYSIS (ששוחר ע"י EA).

ולמי שלא יודע, כ 20 אחוז ממניות הם בבעלות EA.

KILLZONE החדש נראה מצויין, רק חבל שיש אלף משחקים כאלו. מה בדיוק חדש בו, הסביבה ההריסה? תפיסת המחסה מאחורי עצמים?

כל משחקי היריות היום הם בסיגנון פוסט-אפוקליפטי וזה כל כך טחון... אני בשמחה אצפה בסיקור המלא ואז נראה מה באמת הולך שם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מעניין איך המשחק ובכלל האינטרקציה בין השחקן לעצמים השונים כמו נשקים ורכבים יתורגמו למולטי.

לתקן רכב למשל או להישאר עם שעם הזמן מתיישן ובסוף שורף לך את היד מחום זה משהו שבמולטי יהיה קשה לשלוט עליו.

הרעיון של ליצור אינטרקציה כמעט מציאותית בין השחקן לסביבה שלו הוא רעיון אדיר ואני מקווה שהמולטי יהיה קצת יותר עמוק

מסתם כמה מפות שקבוצה הורגת קבוצה או כולם הורגים את כולם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

CRYTEC לא מפתחים את FARCRY 2 (מזל שלא).

אופסס . איזה טעות גורלית עשיתי פה..

חייתי באשליה כמה חודשים משום מה שזה מפותח על ייד . טוב, טועים, קורה..

לגבי KILLZONE 2 = יש מצב שהוא באמת לא יחדש כלום. אבל אין לי בעיה עם זה. לא ממש אכפת לי אם משחק מחדש משהו או לא. העיקר שיהיה מהנה ויפה..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אופסס . איזה טעות גורלית עשיתי פה..

חייתי באשליה כמה חודשים משום מה שזה מפותח על ייד . טוב, טועים, קורה..

לגבי KILLZONE 2 = יש מצב שהוא באמת לא יחדש כלום. אבל אין לי בעיה עם זה. לא ממש אכפת לי אם משחק מחדש משהו או לא. העיקר שיהיה מהנה ויפה..

שחקני המחשב ממש לא צריכים לקנא במשחקי יריות של הטלויזיה. יש לנו כזה שפע!

BAD COMPANY מציג סביבה הריסה מדהימה ו GEARS OF WAR 2 יגיע גם אלינו בסופו של דבר כמו קודמו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שחקני המחשב ממש לא צריכים לקנא במשחקי יריות של הטלויזיה. יש לנו כזה שפע!

BAD COMPANY מציג סביבה הריסה מדהימה ו GEARS OF WAR 2 יגיע גם אלינו בסופו של דבר כמו קודמו.

bad company אמור להגיע למחשב מתישהו?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...