חוויות מהשימוש הראשון שלי בiPhone. - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

חוויות מהשימוש הראשון שלי בiPhone.

1nstall

Recommended Posts

שלום לכולם...

היום הלכתי לבקר את הרופא שיניים, בזמן שהוא מטפל לי בפה, הוא אומר לאמא שלי "תראי על השולחן את המכשיר החדש שלי"

גילגתי עיניים למעלה, ולהפתעתי זה היה הiPhone ;D ,

כולי התרגשות קמתי מכיסא וניגשתי למכשיר וכמובן שהשאלה הראשונה שלי הייתה "מה? מאיפה?",

הרופא קנה את מכשיר ה4gb ב250$ פרוץ לסים זר (עובד על רשת סלקום), קפץ על ההזדמנות ורכש עוד שתי מכשירים שאותם מכר ב2200 כל אחד!

המכשיר עצמו ניקנה בחנות אפל בניויורק, וניפרץ שם ע"י מכר של הרופא.

אז אחרי משחק קל של 5 דקות במכשיר, פשוט התאהבתי! הממשק כל כך מושך ונוח, הרבה זמן לא החזקתי מכשיר שנהנתי להיכנס לכל תפריט ותפריט בו.

לאחר שקצת הייתי "בשוק", הרופא התחיל להראות לי כל מיני שטויות ו"טריקים" במכשיר, הדבר שהכי התלהב ממנו זה אופן בדיקת מדדי המניות שלו (הרופא סוחר כבד בבורסה). המצלמה לא כזאת נוראה, האמת יותר איכותית משל הk610 לדוגמא, דפדפן האינטרנט נוח בצורה לא רגילה, הרבה יותר משל הN95, התפריטים עוברים באופן מיידי בלי delay מורגש. איכות הוידאו מעולה! ממש כמו של PMP.לאחר השימוש אני מבין כמה שהמכשיר הזה גאוני (!), במיוחד במחיר כל כך זול.

ופתאום הרופא התסכל על השעון, ואמר לי "יאללה יאללה, יש לי עוד מטופלים" סיים לי את הטיפול, ו"ליטפתי" פעם האחרונה את הiPhone לשלום.

אבל.. אני לא חושב שזה יכול להיות המכשיר הבודד שלי, במיוחד לא שאני מחפש all-in-one. במיוחד עם כל הסירוסים של אפל. המכשיר עצמו הוא גימיק מצויין ושימושי, אבל שוב, אני לא הייתי מצליח להסתדר איתו בתור מכשיר בודד.

לפני שיצאתי מחדר הרופא, הוא אמר לי משהו "אתה יודע מה?, אחרי הכל, המכשיר הקודם שלי (p910) שם את הiPhone בכיס הקטן" והוא צודק, האיפון באמת לא מכיל הרבה, אבל כאשר הוא בא במחיר כל כך מצחיק (250$ להזכירכם) אני חושב שהוא משתלם מאוד! (במיוחד במחירי המכשירים בארץ...)

כמובן שהתעצבנתי ל הרופא שלא הביא לי גם מכשיר כזה, אז ברגעים אלו אני מנסה לשכנע את דודה שלי למצוא לי כזה במחיר דומה.

*כרגע אני מתכנן על N95 8gb במידה ויגיע לארץ+iPhone. אם היו משלבים בין שתי המכשירים הללו לדעתי זה היה המכשיר המושלם..

מצטער על החפירה, פשוט הייתי חייב לשתף אותכם.

אשמח לשמוע דעות של עוד משתמשי .

Install

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מסך המגע שונה רק בקטע שאתה לא יכול ללחוץ ב- 2 מקומות בו זמנית.

אני לא יודע כמה זה משפיע על חווית השימוש, ואם תוכנות משתמשות בזה בכלל(ללחוץ על 2 קישורים באינטרנט בו זמנית?).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

באינטרנט אתה רואה את כל האתר בקטן,

ואז אתה יכול לעשות זום, לחלק שמעניין אותך.

כמובן שאין מה להשוות את המבחר של תוכנות לIPHONE לסימביאן הוותיקה,

אבל יש קהילה גדולה שכותבת תוכנות, יש גם מבחר משחקים אבל לא נתקלתי במוצלחים במיוחד, האמולטור של NES נחמד.

בנוסף, העתיד נראה ורוד מתמיד למשתמשי האייפון:

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-3461434,00.html

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

את בעלת iPhone?

UI, אני כימעט בטוח שאפל לא סתם עושה שימוש בmulti, אחרי הכל היא לא מוכרת בתור "מחלקת" פיצ'רים בחינם. אם מסך רגיל היה מתאים לשימוש במכשיר, תאמין לי שהם היו חוסכים בקטע הזה. ואני מניח שמשחקים עתידיים יוכלו לעשות בזה שימוש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לחבר שלי יש , אני מעדיפה לבזבז את הכסף שלי על דברים יותר שימושיים כמו בגדים!

בסך הכל הוא באמת מכשיר נחמד, מגיב הרבה יותר טוב מסימביאן מצוי, סקסי וכיפי,

כמובן שגם יש לו חסרונות רבים כמו זמן מגוחך, התחממות, חוסר תמיכה בעברית (וגם כשמתקינים היא הפוכה ולא מלאה),

ובכלל, בגלל שכל פישר כותב תוכנות ולא חברות מסודרות כמו בסימביאן יש הרבה תוכנות בעייתיות שמצריכות אתחול המכשיר.

אבל הוא עוד צעיר, אני מניחה שזה עוד ישתפר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עדיין לא יצא סידור לעברית ההפוכה? כי הבנתי שעובדים על זה ממזמן.

כמו שאמרתי, אני לא יכול לראות את עצמי מסתובב רק עם הiPhone, הוא כמו מכשיר "משלים".

ואולי כמו שUI אמר, W960 יהיה בפיתרון? מתי בכלל הוא אמור לצאת?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עדיין לא יצא סידור...

דרך אגב, הFIRMWARE האחרון הוסיף לiPhone אפשרות של TV OUT שזה תוספת נחמדה.

לא הבנתי עדיין מה הדרישות שלך ממכשיר סלולרי שאתה "לא רואה את עצמך מסתובב רק עם iPhone".

הנפח לא מספיק?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נפח הוא לא הבעיה, יש לי video 80gb שפותר את זה. בגדול מה שמפריע לי בiPhone זה שהוא מאוד בינוני ומסורס, לעומת זאת הN95 מכשיר חזק מאוד ופתוח לכל. וחוץ מזה שאין לו תמיכה מלאה בעברית, SMSים יהיו בעיה.

הבנתי שהFW (אם אני לא טועה 1.1.1) חוסם את פריצת הsimfree, זה נכון?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רגע.... לא הבנתי משהו.. כשפותח התרד אמר שהרופא הביא פרוץ.. הכוונה המכשיר נפרץ והוא פשוט החליף סים?

כי אם אפשר לעשות את זה אז זה אפשרי בעצם לקנות באיביי נגיד ולהביא לארץ כבר פרוץ?

פשוט אני לא ממש בעיניינים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הרופא הביא את המכשיר הקנוי למכר שלו, המכר פרץ והחליף לסים של . זה מה שהוא סיפר לי.

וקראתי עכשיו קצת בעניין, והפריצה זה עניין תוכנתי קל, כל אחד יכול לעשות את זה בבית. מה שלא הבנתי זה איך מכניסים את הסים, צריך לפתוח את המכשיר?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נפח הוא לא הבעיה, יש לי video 80gb שפותר את זה. בגדול מה שמפריע לי בiPhone זה שהוא מאוד בינוני ומסורס, לעומת זאת הN95 מכשיר חזק מאוד ופתוח לכל. וחוץ מזה שאין לו תמיכה מלאה בעברית, SMSים יהיו בעיה.

הבנתי שהFW (אם אני לא טועה 1.1.1) חוסם את פריצת הsimfree, זה נכון?

פחות או יותר (תלוי באיזה פריצה) , עניין של כמה ימים עד שזה מסתדר.

תסביר את עצמך קצת יותר, מאיזו בחינה?

מה כבר עושים עם מכשיר סלולרי?

גולשים באינטרנט? לאייפון יש יתרון על הדפדפן של נוקיה,

קוראים מיילים? יש כלי מובנה של שהוא מצויין,

מתחברים למסנג'ר/ICQ וכו'? יש תוכנות צד שלישי שלא נופלות מאלו של הסימביאן, לדעתי אפילו מעט יותר מוצלחות.

מבחינת מוזיקה באמת שאין לי מושג איזה מכשיר עדיף,

מבחינת יש לכל אחד מהם יתרון, לN95 לא צריך לעשות המרה, מצד שני לIPHONE מסך גדול ואיכותי יותר.

מבחינת נוחות זה אינדבדואלי, יש כאלו שיעדיפו מקשים ויש כאלו שיעדיפו מסך מגע.

הIPHONE יותר מהיר שזה די חשוב.

ובהנחה שIDIGITAL יזיזו את התחת גם נראה עברית נורמלית, למרות שבטח יפתרו את זה קודם.

מה עוד נשאר?

הרופא הביא את המכשיר הקנוי למכר שלו, המכר פרץ והחליף לסים של . זה מה שהוא סיפר לי.

וקראתי עכשיו קצת בעניין, והפריצה זה עניין תוכנתי קל, כל אחד יכול לעשות את זה בבית. מה שלא הבנתי זה איך מכניסים את הסים, צריך לפתוח את המכשיר?

הוא נמצא בחלק העליון של המכשיר, בתוך "תבנית" שנשלפת בעזרת סיכה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...