ראיתי שדנתם כבר על זה אבל איזה תוכנת איחוי טובה פועלת על ויסטה? - תוכנה - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

ראיתי שדנתם כבר על זה אבל איזה תוכנת איחוי טובה פועלת על ויסטה?

יוגב1

Recommended Posts

עשיתי חיפוש וראיתי שאתם די לא בטוחים אם תוכנות שנקנות בכסף אכן מצדיקות את עצמן אבל ממש מפריע לי שאני לא רואה את מצב של האיחוי כשאני מפעיל אותו

מישהו מכיר תוכנה שעובדת בויסטה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תתקין Diskeeper כי הדיפרגר של ויסטה פרימיטיבסקי ולדעתי אפילו יעיק לך יותר על המחשב תוך כדי שהוא נותן תוצאות נחותות מאשר DK... אגב אחרי שבדקתי את PerfectDisk חזרתי ל-Diskeeper.

ותוכל לקרוא על חילוקי הדעות שלי בנושא עם אמנזיה כאן:

http://hwzone.co.il/community/index.php?topic=223871.10

אה, ושים טוב טוב לב לניגוד בין מה שאמנזיה אמר אז למה שהוא ממליץ לך לעשות היום. הסרביס של ויסטה מעיק בדיוק אם לא יותר מהסרביס של DK על או . ואני מצטט את עצמי:

עכשיו נשאלת השאלה, האם אנשים כמוך שמאמינים שזה מעמיס על המערכת יסגרו את הסרביס הזה ויעשו דיפרג "בשיטה הישנה והידנית"? מסופקני קשות...

בקיצור ישנם אנשים שנשארים "עם מה שיש" כי הוא "מספיק טוב", ויש אנשים שמחליטים לבד מה יותר טוב להם עוד לפני שהעדר הצטרף... אם אמנזיה היה עקבי, הוא היה ממליץ לך לסגור את הסרביס בוויסטה ולא לאפשר לווינדוס לטחון את ההרד דיסק המסכן שלא ימות בטרם זמנו. הפואנטה היא שהוא יודע עכשיו כמה דבר כזה יראה דבילי לעשות, מה שמוכיח שטענותיו כל הזמן היו פשוט שגויות...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מיסטר ר,

אין לי את או את הסבלנות להכנס איתך ללולאה אינסופית של ויכוחים.

ה-DiskKeeper, עובד ומעמיס הרבה יותר על המחשב וה-HD מאשר ה-Defrag ה"פרימיטיבי" של הויסטה.

הבעיה שלך היא שאתה קונה יותר מידי בקלות את הלוקשים שהחברות הללו מאכילות אותך.

Defrag הוא פעולה חשובה והכרחית לתחוזקת המחשב, בזה אין ספק.

גם אפרסמון טוב לבריאות, אבל תאכל יותר מידי אפרסמונים תהיה לך עצירות. ;D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קודם כל אני רוצה להגיד תודה על זה שאתם עוזרים לי .

ועכשיו ,לגבי "Diskeeper2007-ProPremier " הוא לא נותן לי להתקין אותו הוא אומר שהוא לא תומך ביונדוס (יש לי הום פרימיום)

וה"PerfectDisk 8.0" גם לא נותן לי להתקין אותו כי גם הוא אומר שהוינדוס לא מתאים.

איזו תוכנה מתאימה לויסטה שלי? ???

אגב אם זה חשוב... אלו הנתונים שלי אם זה משפיע איכשהו :

מעבד - T7200

ראם - 1G

הארד - נשאר לי איזה 30G בערך

והויסטה הום פרימיום 32 סיביות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אמנזיה - מן הסתם אין לך הוכחה לעומס הרב יותר של DK לעומת Vista defrag... לא בצורת כמות מדוייקת של זיכרון בשימוש או (יותר חשוב) אחוזי מעבד מנוצלים ומתי בדיוק, או מדדי מהירות הרד דיסק לפני ואחרי דיפרוג. כלומר אתה יכול להמשיך לטעון X ואני אמשיך לטעון Y עד שאחד מאיתנו יבוא עם הוכחות ברורות (גם אני לא מתכוון להוכיח שום דבר כי זה לא חשוב לי מספיק שאתה או כל אחד אחר יאמין למה שאני אומר מה גם יש סיכוי נמוך שאתה צודק חלקית).

לגבי אי הרצת DK...לפי האמור כאן:

http://www.diskeeper.com/diskeeper/premier/techspecs.asp

Further, your system may require a new or updated version of the Management Console (MMC), which is less than 6 MB.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...