מה ההבדל בביצועים בין R9500PRO לבין TI4800 AGPX8 - עמוד 2 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מה ההבדל בביצועים בין R9500PRO לבין TI4800 AGPX8

Jack_g

Recommended Posts

למה ללא תשלום? לדעתי 50שקלים יכולים להיות בסדר, גם כן. מעל ל100 זה כבר לא שווה. בעיקרון, הוא מציג יותר ביצועים באותו סכום כספי (הפרשי המחירים הם ממש קטנים לרעת הR9500P), ככה שעדיף את הטוב יותר. את הR9500P.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מבחינת השקעה כן אבל אני שאלתי אם כדאי לשדרג אז לפי מה שאמרו לי שלא באמת לא משתלם רק מה אולי אני ימכור את שלי בסכום מלא עוד מעט כך שאני יקנה לעצמי 9700 לא פרו כילפי דעתי זה ביזבוז של כסף או שאני יחכה לרדאונים החדשים ונראה איזו נפילה של מחירים תהיה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא מכיר את הנושא של "חוסר תאימות" ואני מאמין שזה לא קיים.

קיים ועוד איך שקיים.

ישנם אינספור אנשים שלא מסוגלים להפעיל את הכרטיס במצב של AGP 8x מבלי שכל אפליקציית 3D תתקע להם כעבור זמן קצר (אני ביניהם).

יכול להיות שבגרסאות האחרונות של לוחות האם הבעיה כבר תוקנה אבל בכל מקרה, המספרים (הפורומים של VIAARENA ו Rage3D) מדברים בעד עצמם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מבחינת עיקרון, הTi4800SE מתקרב לשלושה כרטיסים בסדרת הTitanium בצורות שונות.

מבחינת מפרט טכני- הוא מציג בדיוק רב את אותם הביצועים של הTi4400, אך אין להם אותה (NV28 לעומת NV25). יש לו AGP8X והוא מבוסס אותה (NV28) שכמו הTi4200. לTi4600 אותה , רק שהוא רק בביצועים רחוקים יותר. לסיכום, הכרטיס אשר ניתן להשוות אליו, לא מבחינת ביצועים אלא תמורה, הוא הTi4200 (בעל תמיכת הAGP8X, כי הרגיל יגרום לTi4600 לנצח).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא מכיר את הנושא של "חוסר תאימות" ואני מאמין שזה לא קיים.

קיים ועוד איך שקיים.

ישנם אינספור אנשים שלא מסוגלים להפעיל את הכרטיס במצב של AGP 8x מבלי שכל אפליקציית 3D תתקע להם כעבור זמן קצר (אני ביניהם).

יכול להיות שבגרסאות האחרונות של לוחות האם הבעיה כבר תוקנה אבל בכל מקרה, המספרים (הפורומים של VIAARENA ו Rage3D) מדברים בעד עצמם.

אוי זה לא נשמע טוב בכלל :'( :'( :'(

עכשיו אני חייב לחשוב אם לקנות את הרדאון 9700 ואין לי כוח וכסף להחליף והוא לוח ממש חדש ולא דורש החלפה חוץ מהעניין הזה.

אני מבואס עכשיו .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מבחינת מפרט טכני- הוא מציג בדיוק רב את אותם הביצועים של הTi4400, אך אין להם אותה (NV28 לעומת NV25). יש לו AGP8X והוא מבוסס אותה (NV28) שכמו הTi4200. לTi4600 אותה , רק שהוא רק בביצועים רחוקים יותר. לסיכום, הכרטיס אשר ניתן להשוות אליו, לא מבחינת ביצועים אלא תמורה, הוא הTi4200 (בעל תמיכת הAGP8X, כי הרגיל יגרום לTi4600 לנצח).

Ti4200 AGPX8=...

Ti4800SE=Ti4400 w/AGPX8

Ti4800=Ti4600 w/AGPX8

עכשיו בקשר לליבות, כל הכרטיסים המקוריים ( AGPX4 ) הם nv25.

ה nv28 היא אותה הליבה בדיוק! רק שינו לה את השם. (אולי גם משהו בשביל התמיכה באפיק ה AGP8... אני לא יודע איך זה עובד )

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לדעתי עדיין כדאי לך לקנות את ה 9700 , כי גם אם אכן תהיה לך בעיה עם AGP 8x, תוכל להריץ את הכרטיס ב 4x (בעזרת PowerStrip) ולהנות מכרטיס חזק ביותר, ללא איבוד ביצועים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Ti4200 AGPX8=...

Ti4800SE=Ti4400 w/AGPX8

Ti4800=Ti4600 w/AGPX8

עכשיו בקשר לליבות, כל הכרטיסים המקוריים ( AGPX4 ) הם nv25.

ה nv28 היא אותה הליבה בדיוק! רק שינו לה את השם. (אולי גם משהו בשביל התמיכה באפיק ה AGP8... אני לא יודע איך זה עובד )

אמרתי שלא? o_0

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הוא 4400.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...