מה ההבדל בביצועים בין R9500PRO לבין TI4800 AGPX8 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מה ההבדל בביצועים בין R9500PRO לבין TI4800 AGPX8

Jack_g

Recommended Posts

רציתי לשאול אותכם מה ההבדל בין שניי הכרטסים הנ"ל אני לא מוצא שום ביקורת שמראה את ההשואה בין שניהם.

האם כדאי להחליף מTI4800SE ל R9500PRO או שלא?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא כדאי.

עם כל הכבוד ל-9500PRO למיטב זכרוני הוא נופל בביצועיו מה-4800 (כשלא מופעלים פילטרים שונים).

תוציא את הכסף על משהו אחר (ואם יורשה לי להסתכן בחילול הקודש, משהו שלא קשור למחשב)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דבר ראשון, הבן-אדם התכוון לגרסאת הSE של הכרטיס. הלא היא הגרסא המוחלשת של הכרטיס במקור. עכשיו, אם Ti4800=Ti4600 (בדיוק רב), אז הגרסא המוחלשת של הTi4800 תהיה גם המוחלשת של הTi4600. יש לציין ששני הכרטיסים עולים באותו איזור של כסף, שניהם נופלים על איזור ה1200ש"ח. מאפיסטו היה הקרוב ביותר להסבר הנכון, אך ההבדל בביצועים שבין השניים כשמופעלים AF ו-AA הם לא קטנים.

בפירוש, הTi4800SE מציג ביצועים פחות טובים מהביצועים של ה-R9500P. זו היא השוואה לא כ"כ מובנת, אך עם מעט תחכום תוכלו להבין את פני הדברים. נסו להבין באיזה שלב של המבחנים, הבוחנים הפעילו את הAA וה-AF.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דבר ראשון, הבן-אדם התכוון לגרסאת הSE של הכרטיס. הלא היא הגרסא המוחלשת של הכרטיס במקור. עכשיו, אם Ti4800=Ti4600 (בדיוק רב), אז הגרסא המוחלשת של הTi4800 תהיה גם המוחלשת של הTi4600. יש לציין ששני הכרטיסים עולים באותו איזור של כסף, שניהם נופלים על איזור ה1200ש"ח. מאפיסטו היה הקרוב ביותר להסבר הנכון, אך ההבדל בביצועים שבין השניים כשמופעלים AF ו-AA הם לא קטנים.

בפירוש, הTi4800SE מציג ביצועים פחות טובים מהביצועים של ה-R9500P. זו היא השוואה לא כ"כ מובנת, אך עם מעט תחכום תוכלו להבין את פני הדברים. נסו להבין באיזה שלב של המבחנים, הבוחנים הפעילו את הAA וה-AF.

תודה.

ועוד שאלה אם לא קשה לכם לגבי הרדאון אני מפחד לקנות אותו מסיב אחת שיש לי צ'יפסט של VIA KT400 ושמעתי שיש בעיות תאימות שאלתי פה בפורום אבל משומ מה לא ענו.

יש לכם אולי איזו כתבה משהו שמסביר את העניין כי זה יהיה מאוד מבאס למכור את הכרטיס שלי ולקנות את הרדאון ולאחר מכן לגלוךת שהוא לא מתאים ללוח.

תודה מראש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני חייב להגיד שאני לא מסכים איתכם , ואני הייתי ממליץ על ה-R9500PRO יותר בדיוק מאותן סיבות של תמיכה ב-DX9 ואפשרות של הפעלת פילטרים....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז למה אתה לא מסכים איתם הרי זה מה שהם אמרו שמשתלם לקחת אותו מכיוון שיש לו תמיכה ב DX9 ו פילטרים.

עכשיו באמת חברה לגבי השאלה ששאלתי של התאימות CHIPSET של VIA ל רדאונים תעזרו בבקשה :'( :'( :'(

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא אמרתי משהו אחר. אני המלצתי על הR9500P מסיבת הפילטרים. בלי קשר לDX9, הוא טוב, מועדף ומשתלם יותר.

Souless. איזה לוח ספציפי יש לך? כי עד כמה שאני יודע, יש לוחות שלא תהיינה בעיות תאימות איתם, ויש כאלו שלא. אני רק רוצה לוודא שאלו לא לוחות ספציפיים יותר, אלא בעיקרון KT400. כי אחרי הכל, אני מכיר אנשים שאין להם בעיות, ועם זאת אני מכיר כאלו שיש להם בעיות. לרוב זה עובד בסדר גמור ושום בעיות תאימות לא מונעות מהמשתמש מלהינות מחווית גראפיקה נהדרת. אני הייתי אומר R9500P.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לי יש KT400 ובימים האחרונים ראיתי לפחות עוד 4 מערכות עם השילוב הזה שלא היו בעיות .

אני לא מכיר את הנושא של "חוסר תאימות" ואני מאמין שזה לא קיים.

לגבי הכרטיס ,בכותרת רשמתה 4800 ואח"כ שינית ל 4800SE שזה לא אותו כרטיס.

ה9500 ללא AA וAF חלש יותר מה 4400 בהבדל קטן אבל עם AA וAF עוקף אותו בהרבה.

אני לא חושב שבשלב זה תבחין בהבדל ששווה השקעה של 1400שח (כל הפרסומים על 1200~ שח זה כרטיסים עם זמן אספקה ארוך מאד

מאד ולכן זה לא ראלי בכלל לדבר עליהם) .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...