בני כמה אתם? סקר גיל חברי הפורום. - עמוד 5 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

בני כמה אתם? סקר גיל חברי הפורום.

subarel

בני כמה אתם..?  

1919 הצבעות

1. 1. בני כמה אתם..?

Recommended Posts

• תגובות 128
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

וואלה? גם לי ב-15! בכתה שלי, למורה שלי יש ב-11 בפברואר ולעוד ילדה בכתה יש ב-25 בפברואר, לאמא שלי יש ב-18 לפברואר וגם לאחותה התאומה(!)

הכי סבבה בפברואר.

ההורים שלי ועוד מלא קרובי משפחה וחברים של משפחה בפברואר זה יוצא שכל יומיים שלושה יש למישהו יום הולדת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אור כהן,זה לא אתה מהסירטון של "יום שישי .."

אתה היית הזה עם המסכה השחורה?אם כן..אז אתה גבוהה בשביל מישהו בן 14,אני בן 16 (וכמה שעות) ואני בגובה שלך. >:(

כן זה אני ;D, כבר כיתה ט', ינואר יום הולדת (עוד חודשיים ומשהו), אז כבר כמעט בן 15.

וכן, אני קצת גבוהה, מידת נעליים 46, וגובה אין לי מושג אבל אני עוקף ילדים בכיתה שלי שהם גבוהים בני 15 וחצי, זה ממש מוזר, יום לפני הייתי נמוך מהם בכמה ס"מ, ויום אחד אני שוכב בספא אצל סבתא שלי, אני קם ואווי! אני עוקף את סבתי ב2 ראשים (או ראש וחצי או משהו כזה), שלא נדבר על אמא ואבא שלי.

לדוגמא היום, לפני שעזבתי את בית הספר נפרדתי מהכלב שלי, שהוא בגודל בינוני, בכיתה התפעלו למה פתאום גבההתי יותר מפעם קודמת?!

אני חוזר לכלב שלי לביתי, ופתאום הוא נראה לי כמו פינצ'ר קטן, אני עכשיו צריך כל הזמן כדי להביט בו :lol:

בקיצור הגדילה המאוחרת שלי, הפתאומית, מתחילה עכשיו, נחכה ונראה מה יהיה בגיל 16 ;D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...