שאלה על רזולוציה במשחקים - מסכי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שאלה על רזולוציה במשחקים

asaf_azar

Recommended Posts

יש לי 226BW והמפרט שלי בצד. עכישו שמעתי שאם אתה משחק על רזולוציה שונה מהטבעית אז המשחק נראה לא טוב. אם כרטיס מסך כזה אני לא יכול לשחק בקזולוציה של 20.1. זאת שאלה קצת מוזרה פשוט לא שמתי לב להבדלים(רוב המשחקים אני משחק 1280X1024).יכול להיות שאני פשוט התרגלתי לרזולוציה לא טבעית ושאני מפסיד מהיופי של המשחק ושזה כמו ביישומים כמו ? :screwy:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפי מה שאני יודע, במשחקים לא חייבים להיות על הרזולוציה הטבעית. זה לא כמו בגלישה באינטרנט שהטקסט יראה לא חד. אבל חכה לעוד תגובות-אני לא בטוח :smile1:

אם כבר, אני אצטרף לשאלה- מה בעצם עדיף במשחקים? רזולוציה טבעית של מסך 1680X1050 בלי פילטרים, או 1440X900 עם פילטרים?

כי בעצם הפילטרים משפרים את חדות התמונה, אבל רזולוציה גבוהה = יותר פיקסלים = חדות גבוהה יותר?

הלכתי לאיבוד :silly:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למה הלכת לאיבוד? זה נכון...

אבל לדעתי רזולוציה גבוהה לכרטיסים שיש בהם מספיק מקום ומסך מספיק גדול, ונמוכה עם פילטרים זה לכרטיסים עם כוח עיבוד ולא הרבה ...

בעיקרון כל העיניין של הרזולוציה הטבעית תקף למסכים רחבים אז נראה לי שבאמת אתה מפסיד... אבל חכה למומחה כי לא הייתה מילה שלא המצאתי בתגובה הזאת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חדות, חדות, חדות...

במשחקים - ברזולוציה טבעית אתה רואה יותר חד ויותר חי לטעמי.

במיוחד במשחקי SHOOTERS זה משמעותי לדעתי כי כשיש לך אויב רחוק על הכוונת של הנשק הוא יראה הרבה יותר ברור...

ולכן ימות הרבה יותר מהר... :2gunsfiring:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אפשר לשחק על הרזולוציה הטבעית - עדיף. מומלץ יותר מאשר ברזולוציה לא טבעית + פילטרים.

אבל אם חייבים להוריד רזולוציה - כמו שכבר נאמר פה, זה לא כזו בעיה (להבדיל מעבודה עם טקסט). רק, כמו שאמר The Coolest - יש לבחור ברזולוציה שתואמת את יחס הגובה (8:5) של המסך הרחב, כי אחרת התמונה נמתחת ויש עיוותי פרספקטיבה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז אצלי ברגע שאני עולה לרזולוציה אני הטבעית אני צריך להוריד הרבה הגדרות לLOW ולמרות שלא שמתי לב כלכך להבדלים זה עובד יותר לאט ונראה אותו הדבר.

אבל כנראה אני אוכל לבדוק את זה רק שאני יביא כרטיס חזק יותר.... תודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...