מה "הסוד" של edonkey2000 מה אני צריך לעשות כדי להוריד יותר מהר? - עמוד 3 - תוכנה - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מה "הסוד" של edonkey2000 מה אני צריך לעשות כדי להוריד יותר מהר?

idanpc

Recommended Posts

פעם עבדתי הרבה עם החמור עד שהבנתי שאתה תלוי בשרתים, תוכנות עזר וסתם רמאים שמתחרים איתך על הקבצים ובסוף נשאר לך מעט מאוד

עברתי בין הראשונים לאוברנט ומיד גיליתי שזו התוכנה האידיאלית.

אין שרתים, אין תוכנות עזר (עד כמה שידוע לי) ואין רמאים.

התוכנה לא תלויה בכלום ויש לה בסיס קבוע של משתמשים רציניים שמוכנים לשתף הרבה קבצים איכותיים.

אתה אומר שאין שרתים ואין תוכנות עזר ...

תראה אני מוריד מהר עם אימיול ונוח לי איתה. ואתה גם אומר שאין יתרון בהגבלת המהירות (ברור שיש את היחס הידוע של רוחס פס יורד שמוגבל לפי העולה אלא אם כן אתה משתף יותר מ10K עולה)

אז אני מנסה שוב להבין איפה היתרון שלה על פני החמור והפרד..

אם תשאל אותי מה היתרונות של הפרד עלל החמור אני יוכל להסביר אותם כי עבדתי בשני התוכנוץ אבל את overnat ניסיתי וראיתי שהיא מסובכת לכן ויתרתי והסתדרתי עם הפרד. אז אני שוב שואל.. יש סיבה טובהלמה לעבור לאוברנט ?

יש הבדל עקרוני או משמעותי בינו לבין החמור והפרד ?

אני שואל את זה כי אני ממש לא מבין איך הוא עובד ואני לא רוצה להכנס לכל העניין הזה כשיש לי משהו טוב ולבסוף אני יגלה שאוברנט פחות טוב.

אז תוכל להסביר לפחות את הקטע של "אין שרתים.. אין רמאים" "והתכונה לא תלויה בכלום"

תודה מראש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 34
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אם זה לא מדבר אליך אל תשתמש בזה

אוברנט מלאה בבאגים ודי טכנית.

אני מאוד אוהב אותה אבל נוכחתי לדעת שקאזה והחמור יותר נוחות ובסך הכל כולם עושות העבודה.

יש עכשיו סידרת מאמרים די טובה ב-YNET וכדאי לקרוא אותה.

בקשר לשאלה שלך אז ככה

אני לא מומחה בנושא אבל נראה לי שאוברנט לא קשורה לשרתים מוגדרים מראש לכן קשה להשפיע עליה עם כל מיני תוכנות עזר שנותנות יתרון למי שמשתמש בהם וכידוע החמור מלאה בתוכנות עזר.

בנוסף הבנתי שרשת החמור סובלת מתוכנות פרוצות שמאפשרות לקבל קבצים אבל לשתף אפס וגם כאן נראה לי שאוברנט לא סובלת מזה.

והנקודה השלישית היא שנראה לי שכל תוכנה מושכת אליה משתמשים מסוג מסויים ולי זה מתאים.

בהתחלה הייתי הישראלי היחיד שהשתמש בתוכנה ועכשיו אני מזהה עוד ועוד ובסך הכל כמה שיהיו יותר ישראלים זה עדיף מהסיבה שכולם מוגבלים בתקשורת הבינלאומית לכמות נתונה (בערך 40) אבל אם אתה מקבל קבצים גם מישראלים זה מתווסף ל-40 שכן התקשורת בארץ לא מוגבלת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ועוד שאלה בנוגע להגדרות של TRANSFER RATES:

אמרתם, לגבי קאזה, שככל שהאפסטרים יותר גבוה מהירות ההורדה תרד (הגיוני...).

אבל גם אמרתם שחשוב לשתף כמה שיותר - האם הכוונה גם לתת אפסטרים גבוה? האם זה לא יוריד לי את מהירות ההורדה? - שגם ככה לא עוברת את ה - 7 במקרה הטוב (ADSL 0.5).

ובהגדרות - מה ההבדל בהגדרות של ה - CAPACITIES וה - LIMITS?

אני לא יודע אם זה טבעי או לא, אבל אני משתף המון קבצים, הורידו ממני יותר משני גגה ועדיין מהירות ההורדה שלי נמוכה בטרוף!!!

האם זה טבעי?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני יודע שאוברנט והחמור מישתמשים באותם לינקים אז בטח שהם עובדים אל אותה , לא?

אני גם משער שאתה צודק.. אבל מכיוון שאין לי ידע על אוברנט אני לא בטוח בזה.

ועוד שאלה בנוגע להגדרות של TRANSFER RATES:

אמרתם, לגבי קאזה, שככל שהאפסטרים יותר גבוה מהירות ההורדה תרד (הגיוני...).

אבל גם אמרתם שחשוב לשתף כמה שיותר - האם הכוונה גם לתת אפסטרים גבוה? האם זה לא יוריד לי את מהירות ההורדה? - שגם ככה לא עוברת את ה - 7 במקרה הטוב (ADSL 0.5).

בADSL ישנה בעיה שקשורה בצורת הטכנולוגיה עצמה, הבעיה היא שכדי להוריד צריך רוחב פס להעלאה וזה אומר שעל כל חבילה שמתקבלת צריך לשלוח חבילת אישור, בלי לשלוח חבילת אישור המידע לא יתקבל. לכן כאשר אתה משתף את כל רוחב הפס שלך בADSL אתה נתקל בתופעות שאתה לא יכול לגלוש בכלל והאינטרנט איטי או בכלל לא זז.

בתוכנה שתופסת את כל רוחב הפס שזה בדרך כלל לא מפריע כי היא פשוט תוך כדי ההלאה של הקבצים דואגת לעצמה לרוחב פס עולה כדי לאשר חבילות שירדו, אבל הבעיה נמצאת בכך שהיא חונקת את כל רוחב הפס העולה וכל גישה אחרת לרשת תהיה איטית או תקועה.

לכן גם בקזה וגם בחמור צריך לדעת לשתף הכי הרבה שתוכל אבל אף פעם לא את המקסימום !

ובהגדרות - מה ההבדל בהגדרות של ה - CAPACITIES וה - LIMITS?

ההבדל הוא: שLIMIT זה בעצם ההגבלה בפועל של רוחב הפס העולה והיורד. והCAPACITIES זה גודל רוחב הפס שקיים אצלך לדוגמה יכול להיות לך רוחב פס יורד של 64K כשבעצם ההגבלה שלך להורידה תהיה 32K בלבד. בתכלס הבדל בפועל הוא שהCAPACITIES הוא האינדיקציה בסטטיסיקה על רוחב הפס שלך, אתה יכול לשנות את זה לערכים לא אמיתיים וזה לא ישנה כלום מלבד את התצוגה בסטטיסטיקה.

אני לא יודע אם זה טבעי או לא, אבל אני משתף המון קבצים, הורידו ממני יותר משני גגה ועדיין מהירות ההורדה שלי נמוכה בטרוף!!!

האם זה טבעי?

אחרי כמה גגות אתה צריך להרגיש שיפור בקצב ההעלאה. לכן זה מוזר.

תבדוק אם אתה נמצא מתחת לFIREWALL שיכול לחסום ממך הורדה מהרבה יוזרים, כמו כן תנסה להגדיל את כמות הקבצים שאתה מוריד בו זמנית, ותנסה להוריד קבצים חדשים שקימים הרבה ברשת. ואל תשכח להשאר מחובר הרבה זמן כדי לשפר את המיקום שלך בתור ההורדה.

ובכלל כשאתה אומר איטי לאיזה מהירות ממוצעת אתה מתכוון ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...