מה "הסוד" של edonkey2000 מה אני צריך לעשות כדי להוריד יותר מהר? - תוכנה - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מה "הסוד" של edonkey2000 מה אני צריך לעשות כדי להוריד יותר מהר?

idanpc

Recommended Posts

• תגובות 34
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

4. להתחבר לשרת מהיר

להתחבר לשרת מהיר זה לא אומר שתוריד מהר !!

השרת רק מקשר למקורות עם שרת איטי אולי זה יקח קצת יותר זמן אבל ההורדה בפועל לא מתבצעת מהשרת אלא מהיוזרים שמחוברים לרשת ולכן המהירות תלויה בהם.

לכן מה שכתבת לא נכון... :nono:

ועוד טיפ: יש כל כך הרבה מידע על emule/edonkey ברשת (באנגלית כמובן), פשוט לעשות חיפוש בגוגל ולקרוא !

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עוד משהוא, אתה לוחץ CTRL+ALT+DEL בWINXP ו הולך לPROCESSES, מוצא את EDONKY.EXE או GDONKEY.EXE (תלוי בגרסה) לוחץ אליו כפתור ימני של העכבר, הולך לSET PRIORITY ובוחר ב REAL TIME ואז אתה רואה את המהירות אולה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

EMULE הרבע יותר טוב מEDONKEY אני מסקים, אבל EDONKEY ביחד אים EDONKEYBOT זה הדבר, קורא לי ליפעמים שאחר מהמשתמשים שאני מוריד מהם מנתק אותי בגלל שהתוכנה שלי מיתנהדת באופן אגרסיבי מידי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני יכול לנחש שהניתוק הזה הוא גם באן.. ;D

יש מצבים כאלה שאימיול פשוט נותנת באנים ליוזרים (כנראה כמוך שמשתמשים בתוכנות שלא עובדות לפי החוקים).

לא יודע אם זה משתלם לך בתוצאה הסופית, אבל אם אתה מוריד מהר כמו שאר משתמשי אימיול אז עדיין לאימיול יש את היתרון בתיקוני הבאגים בויזואליות ובפיצרים הרבים שהוסיפו בה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא יודע באיזו מהירות מוריד EMULE מאז הפעם האחרונה שבדקתי (ליפני הרבע מאוד זמן) אבל לי יש 750KBS של תבל ואני מוריד בדרך כלל במהירות 20 מEDONKEY אז עם אתם מורידים יותר מהר אני באמר רוצה לדעת. אולי הגיע הזמן לשינוי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא יודע איך זה אצל אחרים אבל אני עם ADSL חצי מגה מוריד בין 20 ל40 K בשנייה תלוי בכמות הקבצים שאני מוריד ובנפיצות שלהם ברשת.

בכל אופן אתה תמיד יכול לבדוק את אימיול ואם לא תהיה מרוצה תוכל לחזור לחמור המקורי.

שני התוכנות משתמשות באותם סוגי קבצים כך שהמעבר בינהם הינו מאוד קל ולא מצריך שינויים מיוחדים. (בכל אופן אם החלטת לעשות כן תבצע גיבוי לקבצי התוכנה למקרה של בעיה)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מהירות ההורדה תלויה בראש ובראשונה בזמינות של מה שאתה רוצה להוריד. אם יש את זה רק למשתמש אחד שחובר עם מודם - לא יעזור לך כלום !

בכל מקרה אחר הWIZARD של eMule נותן סידור די טוב, אני שמתי Hard Limit = 1200 כי אני מוריד רק קובץ אחד או שניים במכה וזה עובד יופי ואני גם גולש מצויין במקביל

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עם יש לך חמור ופרד ביחד הם מיתנגשים ולא עובדים טוב יחד!!!

קודם זה "אם" ולא "עם"..

חוץ מזה שלא אמרתי שתפעיל אותם ביחד !

אמרתי שהמעבר בין התוכנות הינו פשוט, והתכונתי להחליף את השימוש בחמור בתוכנת הפרד. ברור שלא דיברתי על להפעיל את שניהם בו זמנית !! בכל אופן עשיתי זאת בעבר ללא בעיה מיוחדת, אז אני לא רואה סיבה מיוחדת שלך תהיה בעיה עם זה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...