מה "הסוד" של edonkey2000 מה אני צריך לעשות כדי להוריד יותר מהר? - עמוד 2 - תוכנה - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מה "הסוד" של edonkey2000 מה אני צריך לעשות כדי להוריד יותר מהר?

idanpc

Recommended Posts

• תגובות 34
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

מאיפה אתם מביאים רשימת סרברים???

למה לשבור תראש ?

אימיול מורידה לבד מהרשת בכל הפעלה מחדש של התוכנה את רשימת השרתים הטובים, ולא רק זה היא אפילו מעדכנת את הרשימת שרתים און ליין כאשר אתה מחובר לרשת. (כל מה שצריך לעשות זה לסמן בV את כל האפשרויות שיש בהגדרות תחת SERVER)

ואם בכל זאת אתה מתעקש לעשות את זה ידנית תנסה לחפש בגוגל את המילים edonkey או emule ביחד עם המילה server, ואני בטוח שתמצא מה שאתה מחפש !

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תוכנה דפוקה,

יש משפט שאומר "מי שלא יודע לרקוד אומר שהרצפה עקומה"

תפנים.. ;)

מילים כדורבנות!

אני באופן אישי משתמש ב-KaZaA בשביל להוריד שירים וקבצים שאני יודע שבטוח יש שם, כי ההורדה שם הרבה יותר מהירה וההתחברות להורדת הקבצים גם כן הרבה יותר מהירה.

ב-E-Mule אני משתמש כדי להוריד קבצים שאין אותם הרבה, קבצים שאני ממש צריך ולא מוצא בשום מקום. והתוכנה הזו מצויינת בשביל דברים כאלה!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני שמתי Hard Limit = 1200 כי אני מוריד רק קובץ אחד או שניים במכה וזה עובד יופי ואני גם גולש מצויין במקביל

מה זה HARD LIMIT? למה זה טוב ואיפה מגדירים את זה?

ועוד משהו קטן, כמה גגות אני צריך להעלות כדי להיות במצב "טוב" להורדת קבצים (הכל כמובן באופן יחסי...)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Mrraz אתה כנראה לא מעודכן הגירסה החדשה של החמור מתחברת ל-Overnet וגם לשרתים של החמור, פתאום החמור נשמע יותר טוב לא? ;) .

מסתבר שלא כל כך

בוצע איחוד גירסאות כדי להעביר את משתמשי החמור לאוברנט וכפי שהמודרייטור מסביר

the only reason edonkey an overnet is joined is to move all the edonkey users to overnet as edonkey slowly dies

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה לא משנה כל כך כי eMule יוצא מנצח במראה ובמהירות ההורדה, אין לו SpyWare אין לו פירסומות הוא מתעדכן בלי הפסקה ויש את הקרדיט הפיתרון המצוין נגד Leechers, ואפילו שמעתי שעובדים על גירסה חדשה שתתחבר לאוברנט, אבל היא עדיין נמצאת בשלבי .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני ממליץ על אוברנט כבר הורדתי איתו בהצלחה מלאה מאות גיגה

אני תוהה לאיזה מהירות אתה מגיע איתו והאם יש לו את ההגבלות שיש בפרד (ואני מדבר על הגבלת רוחב יורד עולה בהתאם לעולה)

כי אם יש שיפור במהירות מהפרד אין ספק שיש לאוברנט יתרון, אבל אם לא אין ספק שהפרד מוביל בויזואליות ובשיכלולים.

אם תוכל לתת לי תשובה מפורטת אשמח כדי להחליט איזו מן התוכנות עדיפה, תודה מראש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני שמתי Hard Limit = 1200 כי אני מוריד רק קובץ אחד או שניים במכה וזה עובד יופי ואני גם גולש מצויין במקביל

מה זה HARD LIMIT? למה זה טוב ואיפה מגדירים את זה?

ועוד משהו קטן, כמה גגות אני צריך להעלות כדי להיות במצב "טוב" להורדת קבצים (הכל כמובן באופן יחסי...)

Hard Limt נמצא ב Preferences-Connection מגדיר את מספר המקורות לכל קובץ (מכמה אנשים הפרד יבקש)

אתה לא צריך להגיע עם הרבה גיגות(אפשר כלום) מה שחשוב זה שתשתף כמה שיותר (כי כשאתה מוריד קובץ, אתה משתף אותו ולכן מקבל קרדיט אצל מי שמוריד/יש לו את הקובץ הזה. מה שיוצר "מצב טוב" להורדה)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני תוהה לאיזה מהירות אתה מגיע איתו והאם יש לו את ההגבלות שיש בפרד (ואני מדבר על הגבלת רוחב יורד עולה בהתאם לעולה)

כי אם יש שיפור במהירות מהפרד אין ספק שיש לאוברנט יתרון, אבל אם לא אין ספק שהפרד מוביל בויזואליות ובשיכלולים.

אם תוכל לתת לי תשובה מפורטת אשמח כדי להחליט איזו מן התוכנות עדיפה, תודה מראש.

אין שום הגבלה במהירות (כמובן שהיחס הידוע קיים) וכבר הורדתי במהירות של 80 אבל צריך להבין שהמהירות היא פועל יוצא של זמינות הקובץ

כלומר אם אתה מחפש קובץ חדש שרק ירד לרשת אתה מוריד במהירות של כולם וזה איטי, אבל אם אתה מחפש קובץ טוב בן שבוע תוכל להוריד 1.2 גיגה ב-24 שעות.

האוברנט לא מיועדת למתחילים ויש בה באגים ידועים מראש אבל זה אצן למרחקים ארוכים ואין לו מתחרים בכך.

אני מאמין שקאזה, Emule וכמובן החמור קלים יותר לרוב המשתמשים.

התכונות של אוברנט מתאימות יותר לכאלה שממש מבינים מה התוכנה עושה.

פעם עבדתי הרבה עם החמור עד שהבנתי שאתה תלוי בשרתים, תוכנות עזר וסתם רמאים שמתחרים איתך על הקבצים ובסוף נשאר לך מעט מאוד

עברתי בין הראשונים לאוברנט ומיד גיליתי שזו התוכנה האידיאלית.

אין שרתים, אין תוכנות עזר (עד כמה שידוע לי) ואין רמאים.

התוכנה לא תלויה בכלום ויש לה בסיס קבוע של משתמשים רציניים שמוכנים לשתף הרבה קבצים איכותיים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...