צריך עזרה בבחירת רמקולים 5.1 תקציב - 2000. - עמוד 3 - אודיו וקולנוע ביתי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

צריך עזרה בבחירת רמקולים 5.1 תקציב - 2000.

SendaRider

Recommended Posts

• תגובות 39
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אני כבר יום שישי הולך לקחת איסוף עצמי ת5500... אז באמת ההתלבטות הייתה קשה בין ה5400 + כרטיס קול או 5500 ובנוסף לחכות זמן ואז לקנות כשיהיה כסף.. אני חושב שהחלטתי נכון לא ? כי עד שכבר יש לי כסף ל5500 זה חלום בשבילי :]

לגביי איביי - רציתי בהתחלה להזמין ת5500 מאיביי וחשבתי על זה קודם כל אין לך אחריות , וזה יוצא בסביבות ה800 ש'ח יותר זול אם אני לא טועה, אם חלק נהרס לך תשלם ליבואן עוד הרבה כסף לתקן, למשל חבר שלי קנה תלוג'יטק האלה והייתה לו בעיה במגבר שלהם , אז הוא הלך להחליף , ובאיביי אין מה לעשות.. זה גם הרבה זמן לחכות ובאמת לך תדע מה עשו אם המשלוח עם זרקו אותו או לא יודע מה עשו לו ..

ואני צריך שתעזרו לי בעוד משהו, יש לחבר שלי את ה5500 וכתוב שם שהסאב צריך להיות במרחק של לא פחות מ60 ס''מ מכל מכשיר אלקטרוני, עכשיו יש לי ברדיוס הזה רק את המחשב, וזה יהיה במרחק 40 ס''מ משהו כזה , זה לא כזה נורא אני מקווה נכון ? לא רציני כזה..??

תודה מראש :]

במקור לא אמור לקרות שום דבר הסאב אמור להיות מוגן ממגנטיות מראש מהמפעל אבל אם אתה יכול עדיף שתרחיק כמה שיותר..

אהה וכן תתחדש

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קניתי ב-נט-שופס, רציתי לקנות בהתחלה מנעה מחשבים ואז אמרו לי שכל מוצרי הלוג'יטק שלהם הם מחודשים ...(מוצרים שנהרסו,נשלחו לתיקון וחזרו לארץ בקופסא כמו חדש.)

זהו שכשאני שאלתי אותם למה הם לא נותנים אחריות "מקורית" (לדוגמה - שנה במקום שנתיים על המערכת הנ"ל), הם תלו את זה בעובדה שהם מייבאים את זה בעצמם. באמת חנות מסריחה מהניסיון שלי איתם, אבל אני דיי נואש ל- 5500.. (למרות מחסור זמני במזומנים)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חח איזה זבלים הם ...

יש לי מזל שלא קניתי אותם משם אז הייתי דיי נדפק...

ויש לי שאלה, אני צריך לקנות כרטיס קול למערכת ? אמרו לי שזה יכול להשפיע מאוד .. יש לי לוח אם של IB9...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כעקרון כל עוד יש לך יציאה דיגיטלית כלשהי בלוח אתה לא תצטרך כרטיס קול...

משום שבחיבור דיגטלי הכרטיס קול לא יעזור כל כך אלה רק המעבד קול של הרמקולים...שבZ5500 הוא מעולה ..

יש כאלה שיעדיפו את הצליל הדיגיטלי ויש כאלה שיעדיפו את הצליל האנלוגי (בשביל אנלוגי אתה כבר תרגיש הבדל בין הכרטיסי קול)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין דבר כזה צליל דיגיטלי וצליל אנאלוגי במקרה הזה. בשני המקרים הכל יהיה אנאלוגי בסופו של דבר. סך הכל מה שיקבע החיבור הוא איפה תתבצע ההמרה. כרטיס קול נורמאלי יעשה את ההמרה טוב יותר מאשר הרמקולים. לא רק זה, בלי כרטיס קול שתומך ב-DDL אי אפשר יהיה לקבל סראונד בחיבור דיגיטלי.

Anatoli.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מאמין שישנו הבדל בצליל הסופי בין 2 סוגי החיבורים (יכול להיות שבאמת רק אודיופילים ישימו לב אבל יהיה חייב להיות הבדל)...

אני ממש לא מתיימר להיות מומחה בתחום האודיו אבל לפי מה שאני יודע אין כיום הרבה כרטיסים שתומכים בDDL ורק לאחרונה התחילו להכניס את זה בכרטיסים מסויימים...

לפנ כמה שנים שרציתי לרכוש לעצמי את המערכת הנ"ל כולם המליצו לחבר אותה בחיבור דיגיטלי...

אם תוכל לפרט למה אז המליצו לחבר בחיבור דיגיטלי ולא אנלוגי למרות שאז לא היו קיימים כרטיסים לשוק הביתי/נמוך שתומכים בDDL.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המליצו לך על זה אנשים שלא הבינו יותר מדיי כנראה. לחלופין, ייתכן שאמרת שאתה רוצה בעיקר ואז אין בעיות בעיקרון.

מבחינת הבדל בצליל, לא צריך להיות אודיופיל, ברור שיהיה הבדל בצליל. ההבדל נובע בגלל ההבדל באיכות ה-DAC בין כרטיס הקול לבין זה של ה-Z5500. בעיקרון, כרטיסי OB יהיו פחות טובים. אבל כרטיסים ממוצעים ומעלה סביר להניח שיישמעו טוב יותר מאשר הממיר של ה-Z5500. לא צריך להיות אודיופיל כדי לבדוק את זה. תחבר בשני החיבורים ותבדוק מה אתה מעדיף. כמובן שאם יש צורך במשחקים ואין כרטיס שיודע לקודד DDL אז חובה חיבור אנאלוגי.

Anatoli.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בעיקרון אני צריך את זה גם למשחקים וגם למוזיקה, יש לי IB9... ועכשיו אני משתמש בכבל אופטי למוזיקה, ואמרו לי למשחקים עדיף לנתק את הכבל האופטי ולחבר את החיבור הרגיל, אז זה מה שאני עושה (ד''א קיבלתי היום את המערכת אם שמתם לב :] ) . ואמרו לי אם אני רוצה לשפר את איכות הצליל והחוזק אז כדאי לי לקנות כרטיס קול, ולא כרטיס קול זול כי זה לא יהיה משתלם. אז חשבתי ללכת בעתיד על ה- Xtreme Gamer F'

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...