צריך עזרה בבחירת רמקולים 5.1 תקציב - 2000. - אודיו וקולנוע ביתי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

צריך עזרה בבחירת רמקולים 5.1 תקציב - 2000.

SendaRider

Recommended Posts

אני מחפש כרגע לקנות 5.1 ואני מתלבט... ראיתי את הקרייאטיב Megaworks אמרו לי הם ממש טובים וזה ועוד מעט יוצא לוג'יטק G51 שגם אומרים הוא ממש טוב, הוואט של הקרייאטיב הרבה יותר גבוה משל הלוג'יטק אבל אמרו לי אנשים שזה לא תמיד תלוי בוואט, אז עכשיו אני לא יודע מה לקנות, :\

תמליצו לי :] תודה מראש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 39
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

מה עם ה logitech G51 ? מישהו שמע עליהם??

אני ראיתי אותה אצל יבואןן לוג'יטק וזה משהו מיוחד לגימרים מחיר בסביבות 1500 שקל יגיע סוף חודש הזה או חודש הבא...

דניססססס תיקנה כבר רמקולים.....

ויש גם את ה megaeorks THX 5.1 550 ב1700....

מה אתם ממליצים לו?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הG51 לא משהו, הייתי אומר שידרוג לסדרת הx-540 , בכל מקרה אתה יכול לקרוא עליהם באתר הרישמי של לוג'יטק

ולצורך העניין בסביבות המחיר הזה הייתי ממליץ לך על הZ-5500(בתור בעלים של הסט), שדרוג קטן במחיר אך גדול באיכות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ה g51 הם לא שדרוג זה חדשים לגימריים סט מאוד טוב... אני שמעתי אותו ובאמת יש שם אפשרויות אם מישהו שמע עליהם הmatrix שמ2 הוא מפיק צליל היקפי.....

גם לי יש z-5500 וזה אחלה אבל פשוט אין לן כסף לזה...

תגיד לי zilkanir יש לך כרטיס קול?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קודם כל, בקושי יש לי 1700 ש''ח לקריאטיב אז אמרתי יאללה 2000 ש''ח אולי אני ישיג, אבל אני מכיר את הZ-5500 ואני יודע איך הם והכל פשוט היייתי יכול לכתוב לכם עד 2500 ש''ח והייתי מתלבט בין הz-5500 למשהו אחר, אבל אין לי את התקציב הזה... אז עד 2000 ש''ח.

Shezif ראיתי במפרט שלך שיש לך את ה2300, איך הסאב מפציץ ? מערכת חזקה ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קודם כל, בקושי יש לי 1700 ש''ח לקריאטיב אז אמרתי יאללה 2000 ש''ח אולי אני ישיג, אבל אני מכיר את הZ-5500 ואני יודע איך הם והכל פשוט היייתי יכול לכתוב לכם עד 2500 ש''ח והייתי מתלבט בין הz-5500 למשהו אחר, אבל אין לי את התקציב הזה... אז עד 2000 ש''ח.

Shezif ראיתי במפרט שלך שיש לך את ה2300, איך הסאב מפציץ ? מערכת חזקה ?

מבחינת חוזק המערכת באמת מפציצה, לגבי איכות ישר יבואו שאליי שיגידו שזה לא נכון

אבל היי, אני אוהב את הסאונד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא הבנתי מה אמרת על האיכות, היא טובה ?

ועכשיו אני רוצה לדעת סופי מה לדעתכם יותר טוב ואיכותי - הקריאטיב MegaWorks או הלוג'יטק Z-5400... לפי מה שראיתי הRMS בקריאטיב יותר גבוהים מבלוג'יטיק, ויש כאלה שאמרו לי שהRMS לא תמיד קובע את העוצמה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הם נמצאים בשוק אותו זמן כמו הלוג'יטק ראיתי בזאפ..

הוואט זה העוצמה כאילו ? בעיקרון אמרו לי שזה לא קשור בכלל לעוצמה ... לי חשוב הסאב.נגיד בZ-5500 הוא 188 וואט ובZ-5400 הוא 116 אם אני לא טועה אז עם זה לפי הוואט ישמעו שינוי משמעותי לא ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הוואט ממש לא קשור לעוצמה כי ההספק פה של החשמל יכול לעבור

בהרבה מקומות אחרים שינצלו אותו מאשר הרמקולים. ככה שלדעתי W הוא לא אמצעי למדידת עוצמה

ואני חושב שאיבדתי אותך אתה מתלבט עכשיו בין ה5400 ל 5500 ??

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...