Portal - הדיון הראשי - עמוד 13 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Portal - הדיון הראשי

TAsraf

Recommended Posts

• 1 חודש מאוחר יותר...
  • תגובות 208
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

אממממ לא יודע לגבי התיקיה של המשחק..אני הוצאתי אותו מתוך ה ORANGE BOX SOUNDTRACK ששכן אחר כבוד בתוך התיקיה של AUDIOSURF,לא זוכר אם יש למשחק הזה DEMO אבל אם כן אז שווה להוריד ולחפש שם(גם ככה זה משחק חביב בזכות עצמו) אגב מקסים אולי תשבט את הזיכרון שלך?דווקא עכשיו קיבלתי את ה7 64 ביט :kopfpatsch:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הסאונדטראק של האורנג' בוקס כלול רק באודיו-סורף המלא...

בכל מקרה, אפשר לחלץ אותו מהקובץ portal content.gcf עם התוכנה gcf scape

או להוריד מיוטיוב שמפוצץ בשיר הזה...

ואני מצטרף להמלצה על portal prelude... מוד ממש טוב ומאתגר...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הורדתי היום את המשחק מ- ושיחקתי בו איזה שעתיים בלי להרגיש שהזמן טס. אכן משחק גאוני.

אני תקוע במקום אחד, אולי תוכלו לעזור לי:

יש חדר עם בוכנות שלא זזות ותעלת אוורור שאין לי איך להיכנס אליה. החדר ממוקם בדיוק אחרי הרובוט שמירה שיורה עליך טילים. הבנתי שצריך בעזרת הפורטל לגרום לו להרוס את הזכוכית אבל אחרי זה אין לי מושג מה לעשות.

אם מישהו יכול להסביר לי איך עוברים את זה או להפנות אותי לפיתרון אני אשמח מאוד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הורדתי היום את המשחק מ- ושיחקתי בו איזה שעתיים בלי להרגיש שהזמן טס. אכן משחק גאוני.

אני תקוע במקום אחד, אולי תוכלו לעזור לי:

יש חדר עם בוכנות שלא זזות ותעלת אוורור שאין לי איך להיכנס אליה. החדר ממוקם בדיוק אחרי הרובוט שמירה שיורה עליך טילים. הבנתי שצריך בעזרת הפורטל לגרום לו להרוס את הזכוכית אבל אחרי זה אין לי מושג מה לעשות.

אם מישהו יכול להסביר לי איך עוברים את זה או להפנות אותי לפיתרון אני אשמח מאוד.

אתה צריך לפתוח פורטל כך שהטילים יפגעו בצינור שעוברות בו קוביות מדי פעם, ועם הקוביה לטפס אל החור שבקיר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה צריך לפתוח פורטל כך שהטילים יפגעו בצינור שעוברות בו קוביות מדי פעם, ועם הקוביה לטפס אל החור שבקיר.

אתה רציני?? אני לא עשיתי ככה בשום שלב של המשחק וסיימתי אותו לפני כמה ימים...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה רציני?? אני לא עשיתי ככה בשום שלב של המשחק וסיימתי אותו לפני כמה ימים...

ברור!

אחרי הפעם הראשונה שפוגשים את הרובוט שיורה טילים, ועושים איתו חור בזכוכית, יש איזה מעבר שהוא גבוה, ואי אפשר להכנס אליו בלי לעלות על משהו (קוביה). אז משחררים קוביה מהצינור, ועולים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...