Portal - הדיון הראשי - עמוד 8 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Portal - הדיון הראשי

TAsraf

Recommended Posts

• תגובות 208
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

יכול להיות שפספסתי את זה. תוכל להגיד מה אומרים ומתי?

יש 2 חברות

black mesa

ו aperture

זה שתי חברות מאותו סוג שבעצם מפתחות דברים ניסיוניים עכשיו ההבדל ביניהם זה שאפרטור ניסו לפתח דברים בלי לשמור על חוקי בטיחות בסיסיים וכל זה והם ניסו לפתח דברים חזקים מידי שבעצם אפחד לא יכול לשלוט עליהם

אחד מהדברים האלה זה הנשק פורטל

עכשיו פורטל קיים ממזמן (אחרי שהקתדרלה נופלת כולם יודעים מה יוצא משמה) אבל פורטל זה משהו שלא היה עד עכשיו וזה ומה שיש על הספינה זה של אפטור

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למי ששיחק EP2 יש לי תחושה עזה לגבי EP3

יש אזכורים גם בPORTAL וגם ב EP2 ... בסוף EP2 מראים ספינה "לא ידועה" של חברת APRATURE SCIENCE ועל תוכנה הלא כ"כ ידוע... למי שעולה לו לראש אסוציאציות של גורדון פרימן פותח פורטל לזומבי עם רימון שנופל פתאום על קבוצה של זומבים מהשמיים, יש לי הרגשה מאד חזקה שזה מה שהולך לקרות ב EP3, יש סיכוי מעל לסביר שרובה הפורטלים יצורף לעלילה (מאז שהזכירו את החברה המפתחת של הרובה בתוספת אנרואידית שברחה עם רובה פורטלים) EP3 הולך להיות ענק!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

EP3 הולך ליהיות ענק לא משנה מה יקרה בו..

נראה לי שהאנדרואידית תצטרף לגורדון במלחמה נגד הקומביין או מי שלא יחליטו להוסיף, ונשק הפורטל יהיה הנשק המרכזי במשחק כמו שהG. GUN היה בHL2 והאפיסודות. בשביל לשלב את הסיפור של פורטל וEP3, נראה לי שבנסיון להרוס את הספינה הזאת, גורדון יפגוש את האנדרואידית...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מי יכול לעזור:

בחלק האחרון אני לא מצליך לתפוס את ה"עין" האחרונה של הבוס/מחשב זה תלוי באוויר כך שאין לי מושג איך להגיע עליו למישהוא יש רעיון.

עריכה: לא צריך הצלחתי, משחק אדיר אחד הטובים ביותר ששיחקתי :jump:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...