לא מצליח לעשות רשת נורמלית בין שני מחשבי XP - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

לא מצליח לעשות רשת נורמלית בין שני מחשבי XP

Alex89

Recommended Posts

עשיתי מה אמרתה ומה שכתוב במדריך עכשיו אני יכול לשתף תקיות/חיבור אינט'/מדפסת וכו'.. אבל עדיין אני לא יכול לראות את המחשב השני דרך WORKGROUP COMPUTERS במחשב השני אפשר ךראות את עצמו דרך WC אבל אצלי בכלל אני לא יכול לראות אף מחשב

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בדקות פינגים בין המחשבים.

אם יש בעיה תבטל את חומות האש ותנסה שוב.

בנוסף, לפעמים צריך לשתף תיקיה כדי שזה יעבוד כמו צריך אז פשוט תשתף איזו תיקיה.

דרך נוספת להגיע למחשב השני זה תחת "הפעלה" לרשום COMPUTER_IP\\ (למקרה שזה לא יוצא טוב אז זה פעמיים לוכסן הפוך ואז כתובת הIP של המחשב השני).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן זה מגיע למחשב השני

אבל כשאני נכנס ל MY NOTWORK PLACES ואז משמאל יש VIEW WORKGROUP COMPUTERS כשאני לוחץ על זה הוא עושה לי ארור וכותב שאין לי גישה או משהוא בסגנון. זאת הבעיה היחידה שיש לי כל השאר עובד

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תבדוק שNETBIOS מופעל על שני המחשבים:

לקוח בקרה --> חיבורי --> כפתור ימני על הLOCAL AREA CONNECTION ומאפיינים --> מפיעה שם רשימה עם V'ים, תבדוק שמופיע NETBIOS ושמופיע V לידו.

אם אין אותו, תלחץ על התקנה --> פרוטוקולים --> NETBIOS.

אם זה לא עזר, תבדוק שהשירות Computer Browser מופעל בשני המחשבים.

כפתור ימני על "המחשב שלי" ו"ניהול" --> לחיצה על שירותים ותוכניות --> תבחר שירותים --> ברשימה תחפש Computer Browser --> כפתור ימני ו"התחל".

נ.ב.

אם יש לך בעיה לעשות צילום מסך של חלון ספציפי, אתה יכול לסמן את החלון שאתה רוצה לצלם ואז ללחוץ על alt+PrnScn, זה יקח רק את החלון בדיוק בגודל שלו. תכניס את זה לא תוכנת עריכה ותשמור כjpg. יעשה לך את העבודה הכי טובה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...