מפרט : למולטימדיה , משחקים וOC.... - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מפרט : למולטימדיה , משחקים וOC....

Dj_Gal

Recommended Posts

תנו תגובות אם משהו מציק לכם ...

MotherBoard - Gigabyte GA-SINXP1394

Cpu - INTEL P4 2.4B GHZ 533MHZ 478PIN 512Cache

Memory - GeiL 512MB PC3200 400MHz DDR Dual Channel

Gpu - Hercules 3D Prophet 9500 Pro 128MB OEM

Hd - WD 80GB 7200RPM 8 MB Cache special version

Case - Xaser II A6000A Plus Tower Case

- מנורת פלורוסנט "קרה" : אולטרא כחול

DVD - Toshiba x16 OEM

Burner - LITE ON 48X12X48 OEM

FLOPPY - TEAC FLOPPY DRIVE 1.44

Monitor - AOC 19 9KLR

P\S - TruePower 380 Watt

מנהלים אני מבקש לא למחוק ..

שיניתי לגמרי את המפרט ואני רוצה דעות אחרונות לפי שאני מזמין ..

תודה :saint:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מזה hs/f, מעבד ..?

אם כן אז אני לא ממש צריך עכשיו כי יהיה לי 6 מאוררים המארז מאלומיניום!!!

אבל אני יוסיף מאורר של ואנטק יותר מאוחר ...זה לא דחוף לי עכשיו כי אני יעשה OC יותר מאוחר ..תודה

עוד תגובות ?...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זו לא בדיוק הערה, אלא יותר הצעה- למה שלא תצמצם במארז (אפשר לקחת ליאן-לי נחמד במקום למשל) ואת ההפרש תשקיע בכרטסי מסך ותיקח R9700 במקום הR9500P? הרבה יותר נכון וכדאי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אחי המארז עולה לי 670 שקל ... היה לי בעיה עם פנדה ..המארז שהזמנתי לא הגיע ..והוא עולה 670 שקל

אז צעקתי שם קצת ונתנו לי את המארז Xaser באותו מחיר...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אתה לא הולך לנצל את כל הפיצ'רים של ה8SQ800, אז אתה יכול לחסוך המון כסף ולקחת לוח-אם אחר.

ספק הכח יהיה בזבוז כסף. הפרשי הביצועים הם ממש לא בולטים ולקחת ספק-כח מבית Heroichi, למשל, יהיה מעשה חכם יותר. אם אתה לא תבצע OC כ"כ כבד לשעוני ליבת כרטיס המסך, אני הייתי מאוד ממליץ לקחת את הכרטיס מתוצרת ATi. יהיה זול יותר ויציג אום ביצועים

בשביל מה מארז כזה יקר? אתה יכול להוריד המון דברים מיותרים שבחרת ולקחת במקומם רכיבים אחרים טובים יותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני הולך להשתמש בכללל הפיצרים של הלוח ..ספק אני לא רוצה בעיות כי כבר יש לי טראומה מזה ...(קריסת מחשב)

ואני רוצה גם שקט אז עם 6 מאוררים ועוד 2 של הספק אז יהיה רעש ...אז אני מעדיף לקחת אותו ..

לגבי הכרטיס מסך אני יעשה לו OC לכן אני צריך את הרצועות של הרקולס ..ידוע שהכרטיסים של ATI סובלים מחום רב..

עוד תגובות ???...

תודה :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אתה קונה את הקדוה הכחולה הזאת מהדובים אז - אזהרה - זאת ח*א של קטודה, חבר שלי קנה אותה, ראיתי את זה אצלו וזה לא עושה אור בגרוש!!! :bash: זאת קטודה מעפנה של TT.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ידוע שהכרטיסים של ATI סובלים מחום רב..

בולשיט...

אכן. זהו בולשיט טהור. מה עוד שגם הדבר שהוא הזכיר בקשר לספק הכח הוא בולשיט. טראומה עאלק. קח את ה-Heroichi.

אני אומר לך הוא יעבוד לך שקט, יציב ואמין. אתה רוצה יותר מזה? אתה לא תקבל יותר (לפחות בהפרש כ"כ ענק) מה-.

בקשר ללוח האם שבחרת. אתה רוצה להגיד לך שאתה תנצל את כל ארבעת הסלוטים של הזכרונות?

עם זאת, גם את שני כניסות הS-ATA, את שלושת כניסות ה-Firewire וגם את הRAID של הATA133?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא רוכשים לוח-אם ע"פ המראה החיצוני שלו. ("זה לוח הכי פצה שראיתי בחיים שלי ..!!") לגבי כרטיס המסך של ATi- זה בדוק? מה אלו הקשקושים הללו? אתה מדבר שטויות במאסות. טוב, מה אכפת לי. אתה הוא זה שמבזבז כאן כסף, ולא אני. תהנה עם המחשב החדש. (...)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איזה מראה חיצוני..בחיים שלי לא ראיתי אותו

הוא תותח כי יש בו הכל מהכל ..הוא יציב מהיר ..חכם..אקיצר פצצה ...

לגבי הכרטיס מסך יש לחברים שלי אותם אחד ATI ואחד הרקולס ..

והחיישנים לא משקרים...

למה אתה מתעצבן ?... בסך הכל שאלתי לדעות שלכם ..!!???

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...