ילידי שנת 90 מספטמבר עד ינואר, קיבלתם צו ראשון? זה המקום לשאול ולדעת. - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

ילידי שנת 90 מספטמבר עד ינואר, קיבלתם צו ראשון? זה המקום לשאול ולדעת.

Satlan

Recommended Posts

קיבלתם צו ראשון? יש לכם שאלות, תמיהות או כל דבר שמעניין אותכם לדעת על החמש שעות שיקבעו לכם שלוש שנים ? זה המקום.

בין אם זה לאן להתגייס או מה, חברי הפורום יעזרו לכם בכל נושא ובקשה.

ובבקשה- יש המון תשובות שנכתבו כבר, אז השתדלו לא לחזור עליהם.

גיוס קל לכולם(:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 52
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אם אתה רוצה להגיע ליחידת מחשבים בחיל האוויר תבקש להגיע ל"אופק".

אם אתה רוצה להגיע ליחידת מחשבים במודיעין תבקש ממר"ם או לשרת באחד מתפקידי המחשבים בבסיס בגבעתיים (אבל זה נדיר להגיע לגבעתיים.. וסתם שתדע, לרוב בגבעתיים משרתים על אזרחי - זה סבבה)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני אישית עושה 10 יחידות מחשבים וגם אני אמור לקבל צו ראשון בימים הקרובים.

עד עכשיו מה שהיה בראש שלי זה באמת ממר"ם, אבל אכפת לך לפרט על יחידת במחשבים בחיל האוויר? נשמע מעניין..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אתה רוצה להגיע ליחידת מחשבים בחיל האוויר תבקש להגיע ל"אופק".

אם אתה רוצה להגיע ליחידת מחשבים במודיעין תבקש ממר"ם או לשרת באחד מתפקידי המחשבים בבסיס בגבעתיים (אבל זה נדיר להגיע לגבעתיים.. וסתם שתדע, לרוב בגבעתיים משרתים על אזרחי - זה סבבה)

גבעתיים רק ראיונות או מסלולים מיוחדים, וחוגרים ממש לא על אזרחי רק קבע וקצינים(וגם זה לא ביחידה הטכנית).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הייתי מעוניין לשמוע על אופק וגאמא, יש קצת אינפורמציה ?

גאמא ידע של 5 יח"ל מחשבים לא קרוב אפילו למה שצריך. אופק לא מקיר, בכל מקרה כל דבר שקשור לחיל האוויר להתרחק ממנו כמו מאש, המשמעת והתנאים בח"א איומים לא משנה איפה ומה אתה עושה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קח עצה ממישהו שעבר את כל זה (אני)...

גם אני בצו ראשון אמרתי שאני רוצה מחשבים וגם אחרי זה כשבררתי מה כתבו עלי בראיון אישי היה כתוב "מוטיבציה למחשבים"

הייתי במיונים לגאמא שזה לא קל אבל זה לא מטורף כמו שכולם פה חושבים משום מה ולא כל כך קשה להתקבל, 4 מהכיתהשלי התקבלו והם לא מתכנתנים ברמה גבוהה מטורפת

לצערי (בסוף זה יצא לשמחתי) נפלתי בראיון האחרון לפני התחקיר בטחוני (שאותו הייתה עובר כנראה אבל נפלתי בראיון)

אחרי זה ניסיתי להיכנס למחשבים בצבא דרך עתודה וגם זה לא הלך בגלל פסיכומטרי לא מספיק 597 בפעם השניה

גם תלפיות ניסיתי אבל זה באמת לגאונים וזה ממש קשה ואין שם יותר מדי דגש על מחשבים

ואז הגעתי לאופציה האחרונה שבסוף הסתדרה לי הכי טוב שזה ממרם (מה שנקרא היום קורס תכנות בבסמח אבל בשבילך אני יקרא לזה ממרם)

נכון שחותמים קבע שנתיים וחצי, נכון שזה קורס של חצי שנה וזה ארוך ומעייף אבל אם אתה בא עם ידע קודם כמו הרוב אז זה לא יותר מדי קשה, לי זה עבר סבבה

אבל אחרי זה יש לך לבחור בין 11 יחידות לאן להשתבץ כולל מודיעין, חיל אויר, יחידות לוט"ם (אומר לך משהו?) ועוד

אוליאני לא הכי אובייקטיבי אבל לדעתי הכי טוב זה ממרם (הבעיה שאם אתה לא מתקבל נדפקת כי זה המיונים האחרונים שתעשה למשהו שקשור במחשבים לפני הגיוס שלך)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...