חיבור ה XBOX 360 לאינטרנט - בזול? - עמוד 2 - קונסולות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

חיבור ה XBOX 360 לאינטרנט - בזול?

Godmoney

Recommended Posts

• תגובות 35
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

לא פחות מגוחך מלקנות מחשב על בשביל לקודד בזמן אמת סרטי HD ולשדר אותם לPS3..

צודק ב100% , אבל אם ככה גם מפשלים בתחום הזה , או בא נשים את זה על השולחן.

בניגוד לXBOX - הסיבה שבגללה אין את זה כי זה פורמט של שאין לה שום אינטרס לתת את הזכויות שימוש למתחרות.

יש הבדל קטן לא?

ליביו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בגלל MS ברור ברור... תפסיק לשחק אותה דרעי... ::)

כאילו חסרות מערכות קבצים בעולם שתומכות בקבצים מעבר ל4GB יש לך את exFat וכל מערכות הקבצים שיש ללינוקס, מאז Ext2(ואפילו 1 אלל"ט) וכל הקטלוגים למינהם תומכות בזה.

מעבר לזאת לPS3 אין שום ממשק נורמאלי עם המחשב להעברת קבצי מדיה, ולא חייבים להשתמש בMedia Center בשביל זה, לא רק שלהתחבר לMC אפשרי מכל תוכנת צד שלישי(ויש לי שרת media streaming שעושה את זה יפה מאוד ללא שום קשר לMS) הם יכלו לפתח לפחות תוכנה אחת נורמאלית לנהל ספריות מדיה במחשב.

הסיבה שאין לך תמיכה בקבצים מעבר ל4GB זה כי עם הhomebrew whore שהם עשו מהPS3 הם פחדו שתוכל להפעיל משחקים ישירות מהHD מתוך Imageים. וכמובן שגם אין להם שום רצון בלפגוע במכירות של סרטי הBlu Ray ככה שחסימת כל תוכן HD אמיתי בקונסולה שלהם זה 100% רצון להגן על התחת ולשמר אינטרסים פנימיים של בלבד. ולא כי מערכת הקבצים היחידה על הפלנטה הזאתי שתומכת בקבצים שמעבר ל4GB שייכת לMS.

8)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני האמת דיברתי על פורמט AVI ולא על מערכת הקבצים.

פורמט AVI היה נותן שימוש במקודדים נוחים יותר והיה מאפשר שיתוף מדיה קל בהרבה.

מוסכם לגבי ניהול העברת קבצים עם מחשב - מצב מגוכח לכל הדעות , וכנ"ל לגבי פורמט המחיצה.

אני הולך יותר רחוק ממך בנושא הזה - מגוכח שהם לא השתמשו במשהו כמו LBA או משהו דינמי כמו רוב הלינוקסים בתור הבסיס הראשוני שהיה נותן גם שינוי גודל מחיצות ON THE FLY.

אין ספק שיש כמה וכמה חיסרונות תכנוניים, אבל להגיד שחסימת תוכן HD אמיתי? איזה חסימה יש שם שאין במערכות של MS? (במיוחד אם תחבר את שתיהן דרך HDMI)?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני האמת דיברתי על פורמט AVI ולא על מערכת הקבצים.

פורמט AVI היה נותן שימוש במקודדים נוחים יותר והיה מאפשר שיתוף מדיה קל בהרבה.

מוסכם לגבי ניהול העברת קבצים עם מחשב - מצב מגוכח לכל הדעות , וכנ"ל לגבי פורמט המחיצה.

אני הולך יותר רחוק ממך בנושא הזה - מגוכח שהם לא השתמשו במשהו כמו LBA או משהו דינמי כמו רוב הלינוקסים בתור הבסיס הראשוני שהיה נותן גם שינוי גודל מחיצות ON THE FLY.

אין ספק שיש כמה וכמה חיסרונות תכנוניים, אבל להגיד שחסימת תוכן HD אמיתי? איזה חסימה יש שם שאין במערכות של MS? (במיוחד אם תחבר את שתיהן דרך HDMI)?

AVI לא שייך לMicrosoft, צטערת, היא פתחה אותו אבל הוא פומבי לחלוטין, מעבר לזאת שהAVI במתכנותו הנוכחית פותח ע"י Matrox וגם עליו אין בעלות. כמו כן AVI זה רק contrainer שגם ככה אין בו שימוש לתוכן HD.

חסימת תוכנן HD אמיתי הכוונה שאתה לא יכול להפעיל סרטים מהHDD של הPS3 או מHDD חיצוני כמו בXBOX כיוון שאי אפשר לדחוס סרט HD למתחת ל4GB.

אז דיי להאשים את Bill בהכל, בדיוק כמו שאני תוך שניה יכול להריד עדכון media שמנגן Mpeg4 מהLIVE בשביל לנגן MKV או Quick Time או את הסרטים מהמצלמה של הN95 שלי על ה360 אין שום סיבה שהPS3 לא יכול לעשות את זה, ואישית אני רואה בזה חסרון הרבה יותר גדול מאשר מחסור בחיבור WIFI.

HD חיצוני של כמה מאות GB עולה היום גרושים, ואפילו פחות עם משתמשים ברגיל + מארז IDE2USB, תשלב לזה את היכולת לנגן כמעט כל פורמט כיום ואתה מקבל בלי יכולת הקלטה, שגם ככה למשהו נורמאלי צריך כרטיס לכידה מאוד יקר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מוסכם בקשר לAVI , למרות שתראה את אחוז המכשירים שלא משתמשים בו.

פיצול קבצים בMP4 לא מסובך במיוחד (גם אם לא נוח) , חיבור כבל לסלון באורך 15-20 מטר - קצת יותר מסובך ופחות נוח (לפחות לי - זה סובייקטיבי)

בקשר ללהאשים את ביל - אני בהחלט לא מאשים אותו בכלום - הוא עושה אחלה מערכות הפעלה ואחלה קונסולות - פשוט הGIVE & TAKE שלהם פחות לטעמי מאלו של הPS3 לרוב.

בכ"א אני אגיד את הדברים הבא שהוא דעתי בלבד ולדעתי ממצה את עמדתי בדיון הנ"ל:

רוב האנשים אם מורידים משהו בפורמט HD - מורידים אותו ב720P כשרוב הקבצים האלו מתחת ל4 גיגה ורובם מתאימים AS IS לניגון בPS3.

רוב האנשים שמים את הקונסולה בסלון ואת הראוטר בחדר עבודה / מחשב.

לקודד סרט עם מחשב קיים = חינם - עולה רק זמן.

לחבר באינטרנט = כסף / אי נוחות של להעביר את הכבל עד הסלון.

מבין ה2 האלה - אני יודע איזה אני מעדיף.

ליביו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סרטים ב720p שוקלים 4.7GB בדיוק לDVD4 אם יש מספר ערוצי קול אז זה קופץ ל6.

MP4 זה קידוד, הוא עדיין צריך להיות בcontainter מסויים, אם הPS3 לא תומך בAVI, ולא בMKV אז מה בדיוק זה עוזר לך, לקודד את זה לאיזה פורמט שכוח אל שבמקרה הPS3 כן תומך בו?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נכון זה באמת חסר אחרויות לא להכריח את כל העולם לקנות מתאם שהוא לא צריך.

מה עם קרוב ל4 מיליון ה360 שבכלל לא מחוברים לאינטרנט? מה עם אנשים שיש להם כבל בין המחשב ל360? אנשים שהמודם שלהם מחובר רק ל360?

בא נמכור קונסולה ב1000 דולר שנותנת מענה לכל בעיה בעולם כולל איידס, סארס וכלים מלוכלכים...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זמן תה

אפילו בDS\PSP והרבה פאלפונים יש חיבור

אבל אתה יודע מה אם אתה אומר למה שאנשים ישלמו סתם

אז בסדר שזה יהיה 30$ לא 100$

ואותו דבר אם הארד דיסק ודברים אחרים

MS מגזימה בתימחור של התוספים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בדברים ניידים אתה מצפה לחיבור , כי כבלים מסרבלים את הניידות.

המתאם עולה 80 דולר. חוץ מזה, אני מסכים שמחיר התוספים מעט יקר, אבל חלק מהעניין הוא שיש הרבה באנדלים ומבצעים שמורידים דראסטית את המחיר. תעקוב אחרי ודומיו לכמה ימים ותתפוס של 50 דולר או באנדל של מתאם פלוס עוד משהו ב80. ככה העסק עובד אין מה לעשות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...