קניתי כ.טלוזיה + מסך רחב 20.1" אבל רואה רק תצוגת 4:3 - מסכי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

קניתי כ.טלוזיה + מסך רחב 20.1" אבל רואה רק תצוגת 4:3

Ninja

Recommended Posts

בוקר טוב

הנושא הוא כזה : לאחר שהחלטתי לוותר על גדולה בחדר ולחסוך מקום -קניתי כרטיס למחשב מסוג

Fly Video 2000

ומסך דגם

ASUS VW202T

עכשיו,רואים ערוצים,שומעים הכל טוב,חוץ מזה שאני רואה אוליי על 3/4 מסך בגלל שזאת תמונה מרובעת (ולא רחבה) במבנה של 3:4 במקום 16:9.חיפשתי הגדרות בתוכנה אבל ללא הועיל. למישהו יש רעיונות?

תודה רבה והמשך יום טוב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רגע מה רצית בדיוק? כל שידורי הטלוויזיה (למעט מספר ערוצי סרטים) הם ב-4:3. מן הסתם תראה אותם ב-4:3. אתה יכול כנראה להכריח את המסך למתוח את זה למסך מלא, אבל אז התמונה תהיה מעוותת.

היה טיפשי מצדך לקנות מסך רחב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היום כבר בקושי ויש טלוזיות בתצורת 4:3

אז מותחים קצת את התמונה,זה לא גורע הרבה מהאיכות - מנסיון של הטלוזיה בסלון בכל אופן.

בכל מקרה,איך אני "מכריח" את המסך למתוח את התמונה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קנית כרטיס טלויזיה מאד מאד מאד בסיסי.. אני ממש לא בטוח שהכרטיסים הפשוטים האלה של LIFEVIEW מאפשרים צפיה ב 16:9. הם ישנים מדיי ומבוססים על חומרה עתיקה בתחום של כרטיסי טלויזיה ולכידת .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קנית כרטיס טלויזיה מאד מאד מאד בסיסי.. אני ממש לא בטוח שהכרטיסים הפשוטים האלה של LIFEVIEW מאפשרים צפיה ב 16:9. הם ישנים מדיי ומבוססים על חומרה עתיקה בתחום של כרטיסי טלויזיה ולכידת .

יש דרך לבדוק את זה? חיפשתי מידע ברשת ולא מצאתי שום דבר בנושא.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש דרך לבדוק את זה? חיפשתי מידע ברשת ולא מצאתי שום דבר בנושא.

דרך אחת בלבד - חפש בהגדרות של התוכנה שמגיעה עם הכרטיס טלויזיה את האפשרות לקבוע אם התצוגה תהיה 4:3 או 16:9. בכרטיסי טלויזיה מתקדמים יותר כמו HAUPPAUGE או זה קיים, אצלך אני ממש לא בטוח.

בכל אופן זה לא קשור למסך או לכרטיס מסך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הדרך הפשוטה לעשות את זה אם הנגן לא תומך היא להשתמש ברזולוציה של 4:3 ואז המסך או כרטיס המסך יעשו את המתיחה (תלוי בהגדרות).

מזאת אומרת?

אם אני ישים את המסך נגיד ברזולוציית 1280X1024 (שזאת רזולוצייה של מסך רגיל)

אז בתוכנה אני ייראה על כל המסך הרחב?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

להגיד את האמת, יש לי כרטיס של HAUPPAUGE וכן, עניין הגדרות יחס המסך לא ממש עובד, אין שום אופצייה של מתיחה כמו שיש בטלווזיה, הקטע המעצבן הוא שגם אי אפשר להקליט תוכן שמשודר במסך רחב מיס, זה נראה די "מצחיק" על LCD גדולה, כל מה שעושים עם הכרטיס הזה הוא ביחס של 3:4. אני עוד לא מצאתי פיתרון לתצוגה (ולהקלטה לא חושב שיש בכלל), אולי יש תוכנה אחרת שכן עושה את זה ותומכת בכרטיס.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא חושב שאתה צודק.

עובדה שיוצאים TVRips של סדרות

ששודרו בפורמאט 16:9, מקודדים לDIVX

בדיוק באותו היחס תמונה.

נכון, מן הסתם שמדובר בציוד מעט יותר מתקדם, אבל

עדיין מדובר במשתמש ביתי שפשוט השקיע מעט יותר

וגם מבין יותר בתחום.

לפי מה שידוע לי תוכנת DScaler תומכת

במתיחת תמונה ל16:9 וגם ל 16:10 ולגבי

הקלטה, תנסה להשתמש ב Virtual dub ולראות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

:nixweiss:

אני באמת לא יודע, לא התנסתי ב SAGETV.

יצא לי לראות TV מכ. טלביזיה מתוכנת DScaler

עוד כשהיה לי מסך 19" שהוא 16:10 והיא תומכת

במתיחת התמונה, לפחות ליחס של 16:9.

זה עוד היה כ. טלביזיה fly video 98

וגם איזשהו Pinnacle.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...