איך לכל הרוחות שותים וויסקי? - עמוד 7 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

איך לכל הרוחות שותים וויסקי?

J0n1

Recommended Posts

לפחות הוא צודק בזה שויסקי זה לא בירה ולא וודקה ::)

אני לא ממש התלהבתי מויסקי אבל זה נכנס יותר בקלות מוודקה,אני ממליץ לך על בירות דניות שאני אוהב כמו CALSBERG ו TUBORG קהים.

א. הן בלגיות

ב. הן ג'נריות לחלוטין. היניקן נחשבת לבירה הכי טובה בבקבוק

ג. לצ'כיות כהות וללבנות בוואריות מחיטה יש הרבה יותר טעם (שלא לדבר על הכהות האיריות...)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 124
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

זה נורמאלי אם אתה ילד קטן שמנסה לעשות פוזות ולהשתכר.... בנאדם שיכול להכנס לפאב ויושב בפארק שותה וודקה עם חברים זה סתם לא מצחיק...

וודקה מתחת לרמה של גריי גוס ושות' שותים כדי "לתפוס ראש"- שזה מושג של ילדים קטנים שחושבים שאם הם שותים ומעשנים הם מגניבים יותר.

אם אתה רוצה להשתכר ולהשתחרר מהיום (נגיד, אחרי איזה 10 שעות שלמדת לתרמודינאמיקה\ חדו"א ושאר מכות שאפילו זה שכתב את התורה לא הצליח לחשוב עליהן) אז אתה שותה שוטים, ושוטים של וודקה שותים נקי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפחות הוא צודק בזה שויסקי זה לא בירה ולא וודקה ::)

א. הן בלגיות

ב. הן ג'נריות לחלוטין. היניקן נחשבת לבירה הכי טובה בבקבוק

ג. לצ'כיות כהות וללבנות בוואריות מחיטה יש הרבה יותר טעם (שלא לדבר על הכהות האיריות...)

א.לא הן לא - http://en.wikipedia.org/wiki/Carlsberg

ב.ג"נריות??? ,אתה יותר מידי מול המחשב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ילד קטן אני בטוח לא, מה שכן - אני יודע שזה הכי נורמלי לשתות וודקה-XL במועדון, פאב או סתם בשכונה עם כמה חברים.

לא, זה הכי נורמאלי במדינה שבה תרבות השתיה שווה לחוקי ההגירה המחורבנים ביותר בעולם..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ילד קטן אני בטוח לא, מה שכן - אני יודע שזה הכי נורמלי לשתות וודקה-XL במועדון, פאב או סתם בשכונה עם כמה חברים.

דבר ראשון, גיל 18 זה עדיין ילד קטן ובמיוחד במושגים של שתייה שאתה בקושי עונה לגיל החוקי של שתייה במקומות ציבוריים

דבר שני, וודקה XL זה אחד הדברים הכי מגעילים בתרבות השתייה הישראלית !!! לוקחים את הוודקה הכי מסריחה וזולה שהצליחו למצוא ומערבבים עם משקה "אנרגטי" עם טעם של תרופה רק כדי לשבור את הטעם והגועל של הוודקה הזולה

דבר שלישי, "בשכונה עם חברים" ? עוד דבר שמראה כמה אתה ילד קטן עדיין

דבר רביעי, כשתגדל עוד קצת תבין שהמטרה היא לא "לדפוק את הראש" , החוכמה היא למצוא את הגבול הדק שיביא לך הרגשה טובה מצד אחד אך לא יטשטש אותך יותר מידי דבר שמאוד תלוי בכל אחד לפי גודלו הפיזי וסיבולת השתייה שלו

דבר חמישי, "נורמלי" הוא לא הכרח דבר טוב... לראות ילדים קטנים דופקים בקבוקי וודקה ו XL או מיץ תפוזים ואחר כך מקיאים את הנשמה שלהם זה דבר דיי נורמלי בארץ אבל זה לא אומר שזה דבר טוב

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בעפולה לפחות, זה נומרלי לשתות בשכונה - יותר נכון במקום מסויים בעיר שתמיד מתאספים שם אנשים. וודקה זולה, קונים ילדים קטנים ותפרנים, אנחנו קונים בד"כ אבסולוט. מיותר לציין שאין אנו שותים כדי "לדפוק את הראש" כמו שאתה כותב, אבל אכן כדי להשתחרר קצת. חשוב לציין שאני אישית לא שותה הרבה "בשכונה", אך אין הרבה אפשרויות בילוי בעפולה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יחסית לאימפריאל ודומיו, כן.

אימפיריאל זה לא וודקה, זה מים עם אלכוהול.

וודקה טובה זה גריי גוס ודומיה. אם אתה בתקציב יחסית, אז גם סמירנוף בלאק ורוסקי פרימיום נחשבות לטובות יחסית. אבל אבסולוט ? מה אתה בן 16 ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אימפיריאל זה לא וודקה, זה מים עם אלכוהול.

וודקה טובה זה גריי גוס ודומיה. אם אתה בתקציב יחסית, אז גם סמירנוף בלאק ורוסקי פרימיום נחשבות לטובות יחסית. אבל אבסולוט ? מה אתה בן 16 ?

בשביל לגמור בקבוק בכמה דקות, אף אחד לא הולך להשקיע 160 ש"ח (תוסיף לזה את המחיר של ה-XL). גם אבסולוט זה בסדר. במקרים מיוחדים משקיעים יותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמה עולה בערך בקבוק של גרי גוס?

והאם יש לו סוגים? טעמים?

אם אני לא טועה יש את הרגיל ובניחוחות של אגס, וניל, לימון ותפוז.

המחירים נעים בין 350 - 400 ש"ח לבקבוק של 750 מ"ל

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...