athlon xp 2700+ or p4 2.66 - עמוד 2 - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

athlon xp 2700+ or p4 2.66

hero

Recommended Posts

HERO אני לא מבין מה הקטע - אם אתה כזה תותח - ובאמת לא בזלזול -

אז מה אתה רוצה ?

תבחר - תשווה ותקנה -

שהיה לך בכיף - לא משנה מה אומרים לך אם זה לא מה שאתה רוצה לשמוע אז אתה

מתעצבן ?

מה הקטע ?

:jump:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא מצאתי ביקורות על ה-p4 2.66. זה למעשה מעבד שאני לא יודע עליו כלום חוץ מהכתבה אצל טום. כאמור, אני גם לא יודע איזה לוח אם כדאי לי לקנות למעבד . כמו שאמרתי, הכיוון הוא

AXP 2700+

EPOX 8RDA+ nforce2

או P4 2.66 כשאין לי מושג איזה בורד. זהו. זה הכל

והשאלה היא איזו קונפיגורציה תיתן לי ביצועים טובים יותר למשחקים. הבקשה למפרט היתה כי ראיתי איזה מפרטים יפים נייקי בנה פה בעבר לאנשים, אז חשבתי שאולי הוא יוכל לעזור גם לי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תראה הירו מניסיון אנשים פה נוטים להיסחף (במובן הטוב ביותר של המילה) אבל זה רק כי הם רוצים לעזור לך הם לא עובדים פה בשביל אף אחד ואם הם נותנים לך יותר ממה שביקשת הדבר האחרון שאתה צריך לעשות זה תגובה מכוערת שכזאת

"אלוהים ישמור, מה כבר שאלתי/ביקשתי ומה אתם עונים

בבקשה, אם אתה לא מבין בלוחות של , ואין לך שום מידע חדש להוסיף אז למה אתה בכלל משאיר פה הודעות? מילא אם היתה לך חתימה יפה..."

זהו טון לא מתאים ולא יאה ואם זה היה תלוי בי אנשים כפויי טובה כמוך היו נשארים בלי תגובות והיו נאלצים ללכת לתמיכה עבור כסף גם ככה לפי מה שהבנתי יש לך יותר מידי כסף שאתה מתעלם מכולם

למה פתחת את הת'רד אם בכל מקרה אתה לא מקשיב לעצות של אחרים? קודם כל תסתכל על החוצפה (!!!) של עצמך אח"כ תדבר על אחרים!! :nono::nono::nono:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אחי, מצאתי לך השוואה בין המעבדים שחיפשת

כולל קוויק 3

http://www.pcstats.com/articleview.cfm?articleID=1268

אני מקווה שזה יעזור.

ברמת העיקרון, ולמרות שאני דווקא עברתי ל , אם המערכת שלך לא צריכה להיות "תקציבית" אז

רצוי באמת אינטל 2.66 עם לוח אם מבוסס צ'יפסט i845E.

תקרא ותחווה דעה.

HF

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

HF Integrale, זו בדיוק הכתבה שאני מצאתי, אגב היא היחידה.

בכל מקרה הזמנתי היום בבוקר את הפנטיום. נראה לי שאני אחליף בורד כי הוא שם לי את החדש של גיגהבייט שתומך בהייפר ת'רדינג

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

HF Integrale, זו בדיוק הכתבה שאני מצאתי, אגב היא היחידה.

בכל מקרה הזמנתי היום בבוקר את הפנטיום. נראה לי שאני אחליף בורד כי הוא שם לי את החדש של גיגהבייט שתומך בהייפר ת'רדינג

אופס...לא שמתי לב,

בכל אופן - פצצה, תתחדש ותן איזה עדכון (אפילו בפרטי) על איזה תוצאת קוויק בשביל לשטוף ת'עיניים :D

למען יאריכון ימים

HF

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

naorai. חשבת על האופציה שהוא פשוט לא?

hero. קראתי קצת מהתגובות בדף הראשון וכבר היה נמאס לי, אז אני אנסח זאת כך. א) מהו המפרט הסופי שלך? ב) באיזה מעבד בחרת?

עריכה- hero. אתה אף פעם לא יכול להחליט כי זוהי ההשואה היחידה הקיימת, כי יש עוד המון. וזו היא אחת הטובות ביותר שאני מכיר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה חייב לדעת.. חבל לקנות מעבד כל כך חדש, כי אתה משלם לא על המעבד, אלה על המהירות הגבוהה שלו.. 2.4 עולה 1200, 3.06 עולה פי 4, מבין? חבל לקנות את הכי מהיר.

דבר שני, שתדע, משחקי מחשב כבר לא ממש מוגבלים ע"י מעבד. שים לב שהבנצים נמדדים ב1024*786, אתה באמת תשחק בכזו רזולוציה?

בדר"כ משחקים ב1240-1024, וברזולוציות גבוהות אחרות, שהמעבד עוד פחות משפיע.

אני עשיתי מ1700 לדירוג של 2800, ותאמין לי, ההבדל לא היה כזה תהומי.

המלצה שלי? קנה 2100XP, בגרושים, מקסימום, אם פעם זה לא יספיק, תחליף לאיזה 3400 יעודי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...