Half-LIfe 2 Episode 2 -הדיון הראשי - עמוד 12 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Half-LIfe 2 Episode 2 -הדיון הראשי

simonsix

Recommended Posts

• תגובות 291
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

the best way to kill a hunter is to run it over, if you ride is not around, 2 hits from a heavy object using the gravity gun usually will do the trick. and in case you didn't know, you can hit it with the exploding glow blue things it fires at you using the gravity gun, there's even an achievement for that.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אלוהים, קצת מחשבה והיית פותר את זה לבד :-X

מחזק.

האלף-לייף הוא מאז ומתמיד אחד המשחקים שחלק גדול מההנאה זה הפעלת ההגיון הבריא .

אני זוכר עד היום כמה ישבתי שעות ב HL1 רק בשביל לעבור לצד השני של הקיר :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

באמת כל הכבוד לVALVE הם אחת החברות הבודדות שלו מזניחות את הגיימרים ומפתחים משחקים על רמה מאוד גבוהה (הם בעצם קובעים את הרף :))

אני בטוח שEP3 יהייה בלתי נשכח והמשחק יזכר להרבה מאוד שנים... רק שאני מאוד מקווה שאחרי הEP3 לא יגמר המשחק... אני רוצה HALF LIFE 4 :smile1:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חח אני זוכר שגם לי הייתה בעיה עם הגשר הזה ומתוך ייאוש העפתי את כל המכוניות והצלחתי להתקדם :-X

יש גם קטע כזה שצריך להתחמק מה AUTOGUNS האלה, ואז כשמגיעים אליהם צריך לזרוק רימון על הטרנספורמטור שלהם (גם זה עשיתי מתוך ייאוש ובסוף זה הצליח)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

וואי תראו איזה יופי.. הקטע הכי יצירתי שראיתי:

אחרי שאתם נוסעים עם המכונית, והיא נתקעת, ומתקנים לכם אותה, שמים בה מגלה "אוצרות" כאלה... אז זה מורה לך על איזה בית שבתוכו יש מלאא דברים בכלוב.

ויש מתג למעלה ומין שער כזה שכוב על הרצפה שיכול לעלות. חשבתי וחשבתי, והבנתי משהו (ספוילר):

כל פעם שיריתי על זה עם ה-GRAVITY GUN זה קפץ קצת, אז החלטתי לזרוק מתחת לזה רימון ולעמוד על זה, ווואלה, מעוצמה הפיצוץ זה העיף אותי למעלה עם זה בדיוק למקום. איזה חכמים הם!

ולא הבנתי מה הקטע של התולעים הענקיות האלה.. גם באמצע וגם בסוף... מה זה והאם הן משתלטות על המוח או סתם הורגות, ולמה בני אדם (או שלא...? :s05:) עם מגינים יורים עלי ולא נלחמים בחייזרים...

ומה זה הG-Man הזה??? הראו אותו שם מדבר איתי, ובכלל לא הבנתי מה הקטע שלו! (לא שיחקתי HK2, אז מי שיכול להגיד לי משהו תודה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...