לאור ההגעה של ה2900pro 1g האם הוא הכי טוב תקציב עד 2K - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

לאור ההגעה של ה2900pro 1g האם הוא הכי טוב תקציב עד 2K

junior_mg

Recommended Posts

כמבון התמודד הוא 8800 640mb

אנ ייודע שיש השוואות בין הpro לGts והPro לקח אותו

אבל ראיתי שהגיעה ה1G לtms וגם לאור כמה נושאים שיצאו פה שצריך יותר צ320mb לcrysis ואני הולך לשחק על lcd בנוסף אני מעמדיף כמה שיותר זכרון

אז מה הייתם לוקחים עד 2000 שקל לכרטיס מסך

שאלה קצת בורית אבל בכל מקרה

מה מציין הvivo בכרטיס מסך 2900pro?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 34
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

הגיע לt.m.s 2900 פרו עם 1 ג'יגה? זה אמור להיות gddr4 נראה לי ,תוכל לתת לינק מדויק?

עד 2000 ש"ח נכון לעכשיו הכי משתלם לדעתי זה ה2900פרו 512 מגה ולעשות לו אוברקלוק(הוא אוברלוק מעולה לפי מה שהבנתי) שמשווה אותו בביצועים ל2600xt ואתה יכול אפילו להמשיך את האוברקלוק מעבר לזה, רק קח בחשבון שצריך מארז וקירור טובים ושהכרטיס הזה יצרוך יחסית הרבה חשמל.

vivo זה אומר שבמקום שתוכל רק להוציא אות החוצה לטלויזיה או וכדומה תוכל גם לקבל אות פנימה שזה אומר נגיד לחבר את הוידיאו או המצלמה וכדומה ולראות על המסך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

http://tms.co.il/product_info.php?products_id=4616

הכן מדובר בdrr4..

אז אתה אומר שהכי טוב לקנות את ה512 "הרגיל"... ולעשות לו Oc

האם oc לכרטיס מסך יכול להשפי ע על רמת הרעש שלו איכשהו?

האם שווה לרדת במעבד וברמקולים בכדי להכניס gtx

כזכור אני הולך גם לשחק משחקםי כמו nfs וכ"ו על lcd 32" hd

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רמקולים טובים זה ציוד היקפי שיהיה איתך זמן רב ככה שבשביל החוויה לא כדאי לוותר עליהם.

במעבדים לדעתי עדיף 4 ליבות כי בעתיד משחקים ינצלו את זה ומעבד אתה לא משדרג בקלות כמו כרטיס מסך ככה שלדעתי עדיף ללכת על כרטיס מסך פחות טוב שעדיין יעשה את העבודה היטב.

lcd32 זו רצלוזיה של 1300 על 1000 משהו כזה לא?

עריכה: כן ה512 הכי משתלם למחירו הוא יעלה 1300 ש"ח שהוא ימכר באופן סדיר וזה יקרה ממש בקרוב ככל הנראה אולי שבוע, חבל לשלם יותר מזה.

אוברקלוק לכרטיס ידרוש שהמאוורר יעבוד מהר יותר ככה שזה יעלה את רמת הרעש...אם אתה לוקח את הp-150 למשל אז זה לא יהיה משמעותי ככה נראה לי או שתסדר שקט יותר לכרטיס אבל זה כבר כרוך בהוצאה כספית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אממ..

לגבי מעבד- אם כבר אינ חושב לדרוג עתידי אז יתר נכון לקונת היום כפול לעושת לו OC ושהמחיר של הרבועי ליבות החדשים יספוג את הירדיה הרצינית שלו ויגיעה למחיר סביר אז לשרג..

לגבי רמקולים- אם אני יורד במעבד לכפול "חלש" כדוגמאת כל סדרת ה21xx של אינט אז אני יוכל להכנסי את הרמקולים שרציתי

לגבי המסך אני יכול לשחק עם הרזולצייה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין הבדל ביצועים משמעותי בין המעבדים הנוכחים לאלה שיבאו ההבדל יהיה 5-10 אחוז נראה לי מה שכן למעבדים החדשים תהיה יכולת גבוהה יותר משום שהם יהיו ב45נאנו.

מבחינה כספית יוצא לך השקעה דומה כי לא נראה לי ש4 ליבות טוב יעלה פחות מ1000 ש"ח אלא אם כן אמד תפתיע או משהו כזה.

ובמילא עכשיו לא רואים משחק שהוא pure dx10 ויקח משהו כמו שנה עד שהdx יהיה סטנדרט, ובבדיקות למינהם ברחבי הרשת ראיתי שמרגע שעוברים מdx9 לdx10 הביצועים יורדים משמעותית, ככל הנראה כי dx10 למרות שהוא יעיל יותר, כנראה דורש חזקים יותר או שזה רק בעיה או סוג של באג וזה נפתר בdx10.1 מכל מקום הכרטיסים שיש עכשיו הם דור ראשון של dx10 + יקח זמן שהdx10 באמת יתחיל להיות מנוצל ונראה באמת הבדלים. ככה שרק אם אתה עובד על רצלוזיות ממש גבוהות כמו 1900 ולמעלה מכך עם כל המקסימום גרפיקה ואפקטים ולא מוכן להתפשר פחות מזה ויש לך תקציב לזה אז לך על הGTX.

אבל כמו שאמרתי לדעתי 4 ליבות+8800gts/2900pro יהיה מאוזן יותר

על איזה מדובר אגב?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רמקולים טובים זה ציוד היקפי שיהיה איתך זמן רב ככה שבשביל החוויה לא כדאי לוותר עליהם.

במעבדים לדעתי עדיף 4 ליבות כי בעתיד משחקים ינצלו את זה ומעבד אתה לא משדרג בקלות כמו כרטיס מסך ככה שלדעתי עדיף ללכת על כרטיס מסך פחות טוב שעדיין יעשה את העבודה היטב.

lcd32 זו רצלוזיה של 1300 על 1000 משהו כזה לא?

עריכה: כן ה512 הכי משתלם למחירו הוא יעלה 1300 ש"ח שהוא ימכר באופן סדיר וזה יקרה ממש בקרוב ככל הנראה אולי שבוע, חבל לשלם יותר מזה.

אוברקלוק לכרטיס ידרוש שהמאוורר יעבוד מהר יותר ככה שזה יעלה את רמת הרעש...אם אתה לוקח את הp-150 למשל אז זה לא יהיה משמעותי ככה נראה לי או שתסדר שקט יותר לכרטיס אבל זה כבר כרוך בהוצאה כספית.

ה2900PRO לא הולך להימכר באופן סדיר זו מהדורה מוגבלת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז אתם אומרים שה512 זה הגרסא הכי משתלמת?

חשבתי ללכת על המארז aurora אני לא חושב שיש בוא דברים בולעי רעש כמו שיש בP150

אך לצערי יקרו משמעותית את הP150 בtms בכ200 שקל ללא סיבה מיוחדת...

בכל מקרה בP150 יהיה מאוד צפוף שמה לכל המערכת במיוחד לכרטיסי מסך חזקים ולקרור למעבד..

הייתם לוקחים P150 ב1K ?

אם אני "יורד" לP150 gtx נכנס בתקציב .. הייתם לוקחים אותו?

האם ניתן לשים 3G ראמ? האם מערכת 32bit תזהה אותו ? אם חשוב שהיא מזהה עד 3.2G ראמ לא?

בנוסף האם עדיף 8800 gts 640mb על ה512 פרו "הרגיל" ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני חושב שכדאי לך לחכות לגרסא החדשה של ה 8800GTS 640 !

לפי מה שקראתי באחד האתרים.

הכרטיס ה"משופר" יכיל רוחב פס של 256BIT בלבד ויהיה עם 512MB .

מה שישאיר אותו נחות לעומת הגרסה הישנה (שככל הנראה תשאר)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...