השוואת כרטיסי DX10 ב-Tom's Hardware - עמוד 2 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

השוואת כרטיסי DX10 ב-Tom's Hardware

דודיפלצת

Recommended Posts

• תגובות 31
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

ביקורת מוזרה לכל הדעות...אי אפשר לבנות על הביקורת הזו בבחירת כרטיס מסך, פעם היתי נכנס לאתר מוביל ומסתפק בזה, היום אחרי מה שראיתי מגורו וטום אני כבר לא מסתמך על בדיקה אחת והכי טוב זה להצליב בדיקות שונות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מעניין מאד, לפי הביקורות של טום ושל גורו אני צריך לצבוע את הכרטיס שלי בכחול ולזרוק לים :silly:

*האמת אני מאשים את ATI/AMD, כי עם הם היו מוציאים כרטיס טוב יותר אז גם היתה מתמחרת את ה 8800GTX נמוך הרבה יותר ובמחיר של 2200\2300 ש"ח היה אפשר לקנות כרטיס הרבה יותר טוב!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא חושב שהוא יעבוד יותר מהר אם הוא יהיה כחול...

אבל תנסה מה כבר יכול להיות?

הוא לא יכול להיות פחות טוב!

לא אני פשוט חושב שבתוך המים אני יכול להמהיר אותו הרבה יותר טוב :lol:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עוד השוואות DX10.

לינק:

1) http://www.hothardware.com/Articles/The%5FState%5Fof%5FDirectX%5F10%5F%5FImage%5FQuality%5F%5FPerformance/

2) http://www.pcper.com/article.php?aid=463&type=expert&pid=1

אני מציע לפותח הדיון לשים גם את אלו, וגם את ההשוואה של FIRINGSQUAD (שהאתי בעמוד הראשון) בהודעה הראשית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא קראתי את הביקורת בטומס אבל שמעתי עליה וראיתי אותה אתמול או שלשום. ראיתי את הדרייברים:

Catalyst 7.9

Forceware 162.22

נו באמת.. זה לא רציני לעשות ביקורת שכוללת משחקים חדשים כמו וWIC עם Forceware 162.22. תיקוני ביצועים רציניים הגיעו בדרייברים מאוחרים יותר.

טומס תמיד יהיה אתר ותיק ומאוד ידוע, מוכר בזכות השוואות כרטיסי המסך הענקיות שלו מלפני כמה שנים, ובין האתרים הראשונים לבדוק מסכי LCD וספקי כח בצורה רצינית, אבל היום יש אתרים הרבה יותר טובים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא אני פשוט חושב שבתוך המים אני יכול להמהיר אותו הרבה יותר טוב :lol:

תעשה טובה ותבדוק כמה אתה מקבל בממוצא.

תוריד LP דמו ותשים הכל על HIGH ואת הצל על MEDIUM ורזולוציה 1280X1024 ותראה לנו בבקשה כמה אתה מקבל.

זה יעזור פה להרבה אנשים לדעת מהX2900XT שווה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...