כדי לסיים ויכוח שלי עם אחד מחברי הפורום, הםא מכונית 1.6L יכולה להגיע ל200 קמש? - עמוד 3 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

כדי לסיים ויכוח שלי עם אחד מחברי הפורום, הםא מכונית 1.6L יכולה להגיע ל200 קמש?

chenrp

Recommended Posts

• תגובות 86
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

כעיקרון,לא. קורולה/מאזדה 3/ סובארו אימפרזה או B3 וכו' לא מגיעות למהירויות האלה ורובן יגיעו לאזור ה-180+- וזה לפי נתוני יצרן! במציאות ככל הנראה זה יעצר עוד אפילו קודם לכן.

אני חושב שגם רובן הגדול של מכוניות המנהלים החזקות עם נפח של 2 ליטר לא מגיעות לכ-200 ש"ח. אולי רק הפסאט..

על מה אתה מדבר!? נסעתי עם אקורד (2006) ועם לנסר (2005) על 170-180 והלנסר עשתה רעש אבל הייתה מסוגלת לקצת יותר לעומתה את האקורד בכלל לא שמעו והיא הייתה מסוגלת להגיע להרבה יותר!!!

אגב הפולו שלי (1997) מנוע 1600 גם ולא הגעתי איתה יותר מידי אבל לפי הערכה של סל"ד ב120 קמ"ש היא לא ממש עוברת את ה180-190 גם על כביש 6אבל מצד שני יחסית למנוע בן 10 זה מאוד מכובד חוץ מזה שעד 120 קמ"ש יש לה המוןןןןןןןןןןןןןןןןןןןן כח! (גיר ידני:))

ויותר בכללי אם פיאט אונו בת 14 מגיעה ל120-140 עם מנוע 1000 אני לא רואה שום סיבה שאוטו יותר חדש עם מנוע 1600 לא יוכל להגיע ל200 קמ"ש

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בבקשה:

http://www.youtube.com/watch?v=yr9gy3ne6gI

Super Lancer 1.6 GLXi שנת 93

צולם על ידי חבר שלי

תיתעלמו מהעריכה הגרועה

תלוי בתנאים

כן כן מרוצים זה בוגר ומגניב! יופי!

כאילו מילא לסוע מהר על כביש ריק מת עם תאורה שמתאים לזה אבל בחייאת דינאק עד שמישו ימות או יפצע קשה לא תתבגרו?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ביחוד עם קורולה? מה עשית ממנה פרארי?

כולה יפנית מצ'עממת עם הגיר הכי מחורבן בעולם. אתה נותן בגז, הרובוט לוחץ על הקלאץ' בשביל להחליף הילוך, בינתיים האוטו נוסע על ריק והטורים מגיעים עד המנתק, הגיר עובר להילוך הבא, הרובוט עוזב את הקלאץ' ואתה מקבל וואחד בעיטה!

success! הגיר העביר הילוך!

אשכרה טויוטה בעטו את הלקוחות הפנסיונרים שלהם למאזדה והונדה.

שיעיפו כבר את כל הגירים שיש היום (חוץ מידני) לרובוטי כפול מצמדי כמו שיש לקבוצת פולקסווגן.

BOSE אתה מדבר שטויות בקצב ... כנראה שבאמת לא נהגת על הרכב הזה וגם אם נהגת אז לא נהגת כמו שצריך :)

יש לי את האוטו הזה ולקח לי יומיים להבין איך נוהגים בו...כשאתה לומד איך לנהוג ברכב הזה הוא פשוט חלום והוא מהיר מאוד ! ולפני זה היה לי הונדה אקורד 2.4 190 כוח סוס ככה שאני לא בא מאיזה אונו שנת 93...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אתה לא היית רושם את זה אני היתי רושם את זה..

עד מתי תמשיכו להרגיש סופר גברים כי נסעתם מהר? חאלס..

שמעו אנשים, אני רק מדבר על יכולת ולא על לעשות את זה. נניח שיש מסלול מריצים וכו'.... אני רק מדבר על יכולת. ברור שזה מסוכן לנסוע אפילו 160 קמש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מסוכן לנסוע 100 במכונית לא טובה וכביש גרוע

לא מסוכן לנסוע 160 במכונית טובה וכביש טוב

באאודי A4 בגרמניה מהירות 160 זו שיגרה משעממת, רוב הזמן אתה מתעסק עם מערכת השמע והGPS.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נכון, אבל בארץ רוב הכבישים לא בנויים למהירות הזו והצמיגים של רוב המכוניות לא בנויים לזה.

לכן, שוב, אני לא מעונין לתעשו את זה רק מעוניין לדעת אם זה אפשרי. וכבר קיבלתי את התשובה.

תודה לכולם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מסוכן לנסוע 100 במכונית לא טובה וכביש גרוע

לא מסוכן לנסוע 160 במכונית טובה וכביש טוב

באאודי A4 בגרמניה מהירות 160 זו שיגרה משעממת, רוב הזמן אתה מתעסק עם מערכת השמע והGPS.

שטיות במיץ. מהירות הורגת נקודה. וזה מוכח.

כשאתה עושה טעות ב-80 אולי תצא לבית חולים כמה ימים אבל אם אתה עושה את אותה התאונה ב-160 נראה מה יקרה.

לא מזמן היתה תוכנית בנשיונל ג'אוגרפיק על האוטובאן וזו היתה המסכנה. אלפים נהרגים שם מדי שנה בגלל הדברים הזה.

אני אישית נסעתי במרצדס S Class וב-BMW 7 של המשפחה בגרמניה מעל 200 קמ"ש במשך זמן רב - אם חס וחלילה הינו פוגעים במשהו אני לא היתי פה.

ככה שגם במרצדס שעולה מליון שקל מסוכן ליסוע 160 ובטח ובטח שיותר. שום מכונית שבעולם לא תגרום לך להשאר בחיים אחרי פגיעה חזיתית בקיר או במשאית במהירות של 160

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שטיות במיץ. מהירות הורגת נקודה. וזה מוכח.

כשאתה עושה טעות ב-80 אולי תצא לבית חולים כמה ימים אבל אם אתה עושה את אותה התאונה ב-160 נראה מה יקרה.

לא מזמן היתה תוכנית בנשיונל ג'אוגרפיק על האוטובאן וזו היתה המסכנה. אלפים נהרגים שם מדי שנה בגלל הדברים הזה.

אני אישית נסעתי במרצדס S Class וב-BMW 7 של המשפחה בגרמניה מעל 200 קמ"ש במשך זמן רב - אם חס וחלילה הינו פוגעים במשהו אני לא היתי פה.

ככה שגם במרצדס שעולה מליון שקל מסוכן ליסוע 160 ובטח ובטח שיותר. שום מכונית שבעולם לא תגרום לך להשאר בחיים אחרי פגיעה חזיתית בקיר או במשאית במהירות של 160

אתה מדבר מהבטן אבל ללא נתונים

מה שהורג ובסדר יורד זה:

אי ציות לרמזור

סטיה מנתיב

אי מתן זכות קדימה

אי שמירת מרחק

מהירות מופרזת לתנאי הדרך !

אי מתן זכות קדימה להולכי רגל

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...