כמה שאלות בנוגע למסך 2407WFP - עמוד 2 - מסכי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

כמה שאלות בנוגע למסך 2407WFP

arik100

Recommended Posts

בדיוק מה שבאתי להגיד^

ואני לא מבין למה אתם מתווכחים על הידוע

ידוע שהמסך 226BW של הוא מומלץ בין המסכים של ה22 עם פאנל TN

מה שלא ידוע הוא מה יעשה מי שיש לו תקציב של 2000+ והוא רוצה מסך בגודל 22 אינצ עם פאנל איכותי כגון IP-S

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם נעזוב כרגע את הוויכוח הלא קשור ...

בנוגע ל 24 ניתן להשיג אותו חדש באריזה מ כולל כל המשלוחים עד לבית והמע"מ (בתנאי שיש רק מע"מ ולא מכס של טלויזית LCD)

יוצא בסביבות 2800 ש"ח !

לא יודע לגבי אחריות, אני עדיין מנסה לברר בעצמי אם האחריות תופסת

לגבי פיקסלים אני לא חושש, הסיכוי לכך ב 24" חדש באריזה לא גדול, ואני לא יודע עד כמה זה יפריע אם בכלל

בארץ הכי זול זה מנקסטופ (מפוקפק לפי ת'רדים קודמים) והאחריות לא המקורית בלאוו הכי והמחיר כ 1000 ש"ח יותר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בכלל לא מומלץ לרכוש מחו"ל מסכים יקרים אתה לא יכול לדעת כמה פיקסלים שרופים יהיו או האם המסך יהיה תקול במשך השלוש שנים הבאות. מה תעשה אם האינוורטר שלו יתקלקל או המנורות יישרפו? הרבה חיוו את דעתם שהאחריות העולמית אינה תקפה פה. מה שתקף פה זה רק שכאשר מפיץ אחד פושט רגל, שאר המפיצים דואגים ללקוחות שלו במסגרת האחריות, בהתאם להנחיית אם הם קנו מאותו מפיץ מסך שלהם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לגבי פיקסלים אני לא חושש, הסיכוי לכך ב 24" חדש באריזה לא גדול, ואני לא יודע עד כמה זה יפריע אם בכלל

דווקא הייתי אומר שהסיכוי לכך שיהיה לפחות פיקסל תקול אחד במסך 24" הוא מאוד גדול, אבל הסיכוי שזה יהיה פיקסל תקול שיפריע לעבודה או שבכלל תשים לב אליו (אלא אם אתה מנסה) הוא מאוד קטן.
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם נעזוב כרגע את הוויכוח הלא קשור ...

בנוגע ל DELL 24 ניתן להשיג אותו חדש באריזה מ EBAY כולל כל המשלוחים עד לבית והמע"מ (בתנאי שיש רק מע"מ ולא מכס של טלויזית LCD)

יוצא בסביבות 2800 ש"ח !

לא יודע לגבי אחריות, אני עדיין מנסה לברר בעצמי אם האחריות תופסת

בארץ הכי זול זה מנקסטופ (מפוקפק לפי ת'רדים קודמים) והאחריות לא המקורית בלאוו הכי והמחיר כ 1000 ש"ח יותר

מכיוון שיש למסך כניסות וידאו הוא נחשב כטלוויזיה לכל דבר ותשלם גם מכס.

דרך אגב מציע לך לבדוק באתר הזה:

http://mashav.co.il/hardware/index.htm

לפי מה שכתוב שם המסך עולה 3500 אז לדעתי כדאי להרים אליהם טלפון כדי לוודא את המחיר.

זה עדיף לדעתי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מכיוון שיש למסך כניסות הוא נחשב כטלוויזיה לכל דבר ותשלם גם מכס.

אתה בטוח לחלוטין? יש לו כניסות , אבל אין לו TV TUNER, ולדעתי זה ההבדל המהותי בין מסך לבין . הרי בין SVIDEO, RCA, VGA ניתן לעבור עם מתאמים פשוטים, אבל TV TUNER הוא רכיב נפרד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני כמעט בטוח שהמכס מתייחס למסך עם כניסות כטלוויזיה.

ולא רק זה אלא שהמכס מחשב את המס לפי המחירון שלו ולאו דווקא לפי המחיר ששולם על המוצר.

ככה שלא כדאי לקחת סיכון בהפרשים האלה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז אם מה שאתה אומר פה שיהיה אפשר כבר להשיג אותו מחו"ל במחיר של 2800 שקל מהווה יתרון משמעותי על ה2007WFP!

שבתוספת של 700 שקל אתה מקבל מסך גדול יותר ב4 אינצים ויותר איכותי!

אני באמת מציע לבדוק את עניין המכס לעומק

מי שמבין בזה בבקשה שידאג לעדכן אותנו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז אם מה שאתה אומר פה שיהיה אפשר כבר להשיג אותו מחו"ל במחיר של 2800 שקל מהווה יתרון משמעותי על ה2007WFP!

שבתוספת של 700 שקל אתה מקבל מסך גדול יותר ב4 אינצים ויותר איכותי!

אני באמת מציע לבדוק את עניין המכס לעומק

מי שמבין בזה בבקשה שידאג לעדכן אותנו

מסך יותר גדול- כן. יותר איכותי?...... נראה לי שההיפך. בכל אופן,אני לא הייתי מזמין מסך מחו"ל לפחות בגלל שאין אחריות ,וגם אתה לא יכול לבדוק אותו לפני הקניה...בתוספת של 700 ש"ח אתה יכול לקנות אותו בארץ עם אחריות ולהיות עם ראש שקט.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לגבי המכס, צריך לברר את זה במדוייק מולם.

לדעתי זה נחשב כמסך מחשב , אבל מה שייקבע זה המצב רוח של המוכס באותו רגע

2800 ש"ח זה מחיר משוער לגבי הדגם החדש HC לגבי הדגם הרגיל זה אפילו פחות כפי שציינתי

לי אישית לא כ"כ מפריע הקטע של פיקסלים כי הסיכוי שזה יפריע לי אינו גדול והמחיר שווה זאת

מה שכן מפריע זו האחריות , מוזר שלגבי מחשבי לפטופ יש אחריות בינלאומית ועל המסכים (כפי שטוענים פה) אין

זהו דבר נוסף שצריך לברר

לדעתי יש מצב להנחה על הזמנה גדולה (לא במשלוח יחיד)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...